Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich na Spoty organizowane w Rzeszowie - najbliższy już 11-go lipa - sławeq "c" zgubiłeś :gwizdanie:

lipa... :polew: :polew: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Mam pytanko. Poszukuję kogoś kto będzie w stanie podpiąć mi się vagiem i sprawdzić czemu moje a4 nie chce jechac... traci moc i okropnie rwie... Niestety na spocie nie mogę być, gdyż jestem wtedy w pracy, ale jakby ktoś był pomocny to chętnie gdzieś podjadę i się oczywiście odwdzięczę.

pozdrawiam

Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

pytanie glownie do wrclaguna bo wiem ze myslisz o rezaniu solara czy moglbys mi podac jakie czesci potrzebuje zeby podmienic dachy ? mam zwykly

i drugie widzialem u Ciebie fajna oslone po prawej stronie :wink4: w komorze silnika, znasz numer czesci ?

bede zamawial cos w getem to bym wzial tez ta oslone :)

chcesz solar dach robic :cool1: wpadnij to pogadamy co i jak zobaczysz na zywca graty :decayed:

a jezeli chodzi o oslony to masz w warsztacie do B6 co i jak :kox::decayed: :gwizdanie: :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_oslon_komory_silnika-t115048.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za linka :notworthy:

no naszlo mnie na solara odkad mam patelnie w aucie :wink4:

chetnie kiedys zagladne bo slabo rozeznany ten temat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie w Rzeszowie mogę kupić najtaniej listwy drzwiowe dolne do A4 B5 .

Autorud Stalowa Wola na allegro wystawia kpl ori za 400 zł chyba. Jak za nówki to cena ok ?

http://moto.allegro.pl/item1099480038_audi_a4_listwa_drzwi_dolna_kpl_4_szt_hit_cenowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj z deka się zdziwiłem. przy hamowaniu słyszę z tyłu metaliczne tarcie, zaglądam - a tam zero klocków. nic. aż wstyd normalnie :embarrassed: Myślałem ze jak kończą się klocki to wyskoczy mi jakiś komunikat (w oplu tak miałem) a tu d*pa. Wyskoczył ale :kennzeichen-beleuchtung ale oświetlenie tabicy rej. mnie nie satysfakcjonuje :disgust:

apropos, założyłem tam ledy i dlatego wyskakuje mi ten komunikat ? jak się "go pozbyc" ?

a nowe klocuszki właśnie są montowane w tej chwili . mam nadzieję że nie ruszyło mi tarcz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu nie mamy czujników.

A co do ledów to jakieś rezystory musisz zastosować. Musisz poszukać bo sporo było o tym. W temacie o DRL na ledach podawali chłopaki jakie są odpowiednie chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzi ktos jutro na podromiu :gwizdanie: :cool1:

a ty będziesz??

:cool1:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 22:54_________________________________________________miro podglądaczu, a ty będziesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dzieci bawię teraz i nie mam w ogóle czasu :tongue4:

Szpieg :decayed:

A teraz to w ogóle pracuje i odrabiam zaległości z urlopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz to w ogóle pracuje i odrabiam zaległości z urlopu

:thumbdown: :thumbdown: pracujesz w sobotę wieczorem, co ty z tą całą kasą robisz z tej pracy?? :decayed: :decayed:

dzieci to jasna sprawa, że nie zostawisz, ale możesz zabrać ze sobą :naughty:

Jutro F1 o 14, piłka wieczorem więc nic mi nie przeszkodzi żeby przyjechać

_________________________________________________

miro, te trzy zdjęcia i już się nie skupisz na tej pracy :decayed: :decayed:

http://img22.imageshack.us/img22/925/66091001.jpg

http://img690.imageshack.us/img690/3207/46475356.jpg

http://img682.imageshack.us/img682/2460/66980511.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jeszcze za małe na dłuższe wycieczki :) Niecały miesiąc ma tylko :rolleyes:

Ale pewnie w sierpniu już zawitam na spota w pełnej obsadzie.

A praca jak praca czasem trzeba nadrabiać zaległości. [br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 23:12_________________________________________________Ze skupieniem nie będzie problemu bo i tak nie mogę i forum przeglądam. Ale nie mam zamiaru jutro nad tym siedzieć więc musze dzisiaj skończyć.

Słuchawki na uszach, dobra muza i jedziem z koksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie wczoraj rozjezdzilem na rowerku ze ledwo na final pilki zdarzylem

no i nie dojechalem na spota :thumbdown:

ktos pytal o listwy do b5 - nie orientuje sie w cenach, tak mi przez przypadek wpadly

http://www.allegro.pl/item1141462145_org_listwy_boczne_drzwi_kpl_audi_a4_95_01_promocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kto to wczoraj koło Leclerca zawracał i zaraz skręcał w prawo :naughty: Srebrne b6 avant z krzywo naklejoną naklejką na klapie :tongue4: Trąbiłem ale twarzy nie widziałem. Szkoda że skręcałeś bo by było ściganko :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kto to wczoraj koło Leclerca zawracał i zaraz skręcał w prawo :naughty: Srebrne b6 avant z krzywo naklejoną naklejką na klapie :tongue4: Trąbiłem ale twarzy nie widziałem. Szkoda że skręcałeś bo by było ściganko :decayed::kox:

he niom ja machałem ale nic nie widziałeś musze naklejkę jeszcze poprawić to od tej prędkości sie przechyliła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko - ma ktoś dostęp do taniej ropy?? wszelkie info chętnie przyjmę na PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...