Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie, zła temperatura, cięzko pali, wariuje... - PROBLEM ROZWIĄZANY


largovinch

Rekomendowane odpowiedzi

jakie są oznaczenia katalogowe przepływomierza do 1.8 adr 95r. włożyłem od 1.6 i nadal pokazuje przepływke musi być taka sama jak idzie seryjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj dobralem sie do przepustnicy zeby ja wyczyscic i przy okazji wymienilem wezyki podcisnienia poniewaz faowaly mi obroty. Po zdemontowaniu rury laczacej przepustnice z rura przeplywki ukazal mi sie kompletnie sparcialy waz zaslepiony sruba. Powiedzcie mi dokad on idzie oryginalnie i za co odpowiada.

P.s. W ktorym miejscu jest odma w 1.8 z 1995

Pozdrawiam7hwcfcjc.jpg

Edytowane przez lucyferium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waz idzie do komory odpowietrzania silnika jest to zwykla odma laczaca sie z dolotem, odme masz mniej wiecej pod kolektorem na srodku dostaniesz sie do niej po zdemontowaniu przepustnicy badz alternatora, odma sklada sie z plastikowego krućca i wlasnie tego weza ktury idzie do dolotu, Ty miales tzw. wolna odme ale jak widac sparciala ja teraz tak mam ze mam kilka cm weza od dolotu wlasnie tak zaslepionego jak Ty sruba na opaske a odma jest przedluzona i puszczona pod samochod. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos w stanie podać numer tego węża podcisnieniowego od przepustnicy do 1.8 adr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2016 o 11:36, k232 napisał:

Czy jest ktos w stanie podać numer tego węża podcisnieniowego od przepustnicy do 1.8 adr?

Nie wiem czy nie łatwiej będzie poprostu prosty kawałek przewodu kupić ( tak mi w sklepie powiedzieli) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2018 o 22:32, MM1311 napisał:

Nie wiem czy nie łatwiej będzie poprostu prosty kawałek przewodu kupić ( tak mi w sklepie powiedzieli) 

Wymieniałem na kawałek przewodu ciśnieniowego kilka złoty w sklepie z metra + dwie opaski na końcach i problem z głowy od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2018 o 15:47, gmail11 napisał:

Wymieniałem na kawałek przewodu ciśnieniowego kilka złoty w sklepie z metra + dwie opaski na końcach i problem z głowy od kilku lat.

Tak samo zrobiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...