Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż modułu DRL w światłach drogowych


ucho.77

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki musze mieć dokładnie przekaźnik i włacznik? Możesz kolego podać link?
wszystko jest dokladnie opisane w pierwszym poscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrugną tylko dziennie (długie), przekaźnika nie musisz montować, ale warto by było podłączyć to profi czyli pod włącznik DRL więc wtedy wypadałoby podłączyć przekaźnik, bo włącznik DRL jest sterowany masą a nie plusem.

Parę stron wcześniej było napisane, że na dziennych mrugną i xenony i H7... i żeby nie mrugać na zgaszonych xenonach bo przetwornice dostaja po d*pie. To jak to w końcu jest?? Na DRL mrugną same H7??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drl miga h7 i oteiera sie przesłona,xenon nie rusza

na xenonie długie sa na xenon(przesłona) i h7

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak kupilem moduł SD 2 z funkcja Coming Home i teraz moje pytanie jak podpjac ten coming home pod halogeny do a4 b6?pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drl miga h7 i oteiera sie przesłona,xenon nie rusza

na xenonie długie sa na xenon(przesłona) i h7

:hi:

Czyli mrugając na zgaszonych xenonach, przetwornica dostaje po d*pie czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Dla potomych :wink: działanie bixy na zgaszonych mijania patrz film 17s-26s

na lewej stronie widać jak przy drogowych otwiera się przysłona(soczewka zmienia barwę) xenon nie odpala

a przy zapalonych mijania filmik 4s-17s razem z bixą zapala się h7

u mnie tego nie ma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak kupilem moduł SD 2 z funkcja Coming Home i teraz moje pytanie jak podpjac ten coming home pod halogeny do a4 b6?pozdro

podstawowe pytanie zamowiłeś:

a) moduł z funkcja Coming Home w swiatłach drogowych

B) moduł z funkcja Coming Home w halogenach

jesli masz wersja a) do trzeba dolutować diode w module (mam gdzieś schemat)

potem to podpinasz pod odpowiedni kabel do MCE :)

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

pod PIN 19 i 21 z MCE odpowiedni kabel z SD2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś nie ma odpowiedniego modułu MCE z ktorego wyprowadzone są kable do przeciwmgłowych może wstawić odpowiednią diode w module SD2 i podłączyć kabel od modułu do bezpiecznika nr 19?

[TABLE]

(19

reflektory przeciwmgłowe, tylne światła przeciwmgłowe)

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy to znaczy ze musze diode przylutowac w domule sd 2 i podpiac do przekaznika 19?ma ktos schemat do pzylutowania tej diody w tym modulu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy założeniu przełącznika DRL i CLH będzie dostępna funkcja auto?? Mam moduł sd2 i podłączyłem go pod funkcje auto(czujnik zmierzchu) i jest wszystko ok .po podłączeni przełącznika będzie tak samo tylko ,ze będę mógł ręcznie np włączyć wyłączyć funkcje św do jazdy dziennej?

tak poza tym kolego ucho.77 jakie masz żarówki w halo?? fajny efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy założeniu przełącznika DRL i CLH będzie dostępna funkcja auto?? Mam moduł sd2 i podłączyłem go pod funkcje auto(czujnik zmierzchu) i jest wszystko ok .po podłączeni przełącznika będzie tak samo tylko ,ze będę mógł ręcznie np włączyć wyłączyć funkcje św do jazdy dziennej?

tak poza tym kolego ucho.77 jakie masz żarówki w halo?? fajny efekt

to była pierwsza opcją z dziennymi :wink: żarówki led 7,5W

3887834622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę zamontować moduł SD2 w drogowych plus CLH... nie będzie problemu z połączeniem CLH jeżeli mam MCE w wersji High literka "E" ? Chciałbym dokupić włącznik na DRL plus Ustawienie wysokości świateł i Pod pokrętło od DRL dać sterowanie modułem DRL w drogowych... i do tego podpiąć to CLH w halogenach, czyli jak otowrze auto z kluczyka to żeby paliły się halogeny... jest możliwe takie coś ? są jakieś sprawdzone zestawy DRL plus CLH na allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:, zakupiłem moduł SD-2 i chciałbym go podłączyć tak, że gdy włącze światła pozycyjne dzienne zgasną. Jeśli dajmy na to jadę wieczorem na światłach mijania, spali mi się żarówka postojowa to wtedy dzienne się włączą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie włączą, bo tym steruje włącznik (a raczej podanie napięcia na przewód). w układ nie wpinasz się przecież szeregowo tylko równolegle.

poza tym jest zabronione mieć włączone i dzienne i pozycyjne(mijania), chyba że masz automat obniżający jasność o 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chcę zamontować moduł SD2 w drogowych plus CLH... nie będzie problemu z połączeniem CLH jeżeli mam MCE w wersji High literka "E" ? Chciałbym dokupić włącznik na DRL plus Ustawienie wysokości świateł i Pod pokrętło od DRL dać sterowanie modułem DRL w drogowych... i do tego podpiąć to CLH w halogenach, czyli jak otowrze auto z kluczyka to żeby paliły się halogeny... jest możliwe takie coś ? są jakieś sprawdzone zestawy DRL plus CLH na allegro ?
wersja modułu nie ma znaczenia bo większość modułów drl robi clh na dlugich :wink:

clh w większości przypadków jest sterowane plusem (modul drl/clh) a impuls z dzwi jest na masie

jezeli się myle to mnie poprawcie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki kupuje moduł plus włącznik drl i za tydzień postaram pochwalić się jak to wyszło ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...