Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele


Marc!n

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że da się przyciemnić lekko chrom ale po próbach na starych lampach stwierdzam, ze słabo by to wyszło, a całkiem czarne lampiszony będą pewnie zbyt ciemne i zbyt mocno będą się odcinać od reszty :kwasny: dlatego zastanawiam się nad folią, a w nocy niewiele jeżdżę :wink:

Rozumiem, że u Ciebie są bixy :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki super ale do jasnego auta pewnie tak nie będą pasić.

Ale wydech, motorownia i 312 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki super ale do jasnego auta pewnie tak nie będą pasić.

Ale wydech, motorownia i 312 :slina:

Staram się :wink::good: poszukaj na forum bo ja sreberka z takimi lampami widziałem i naprawdę bardzo dobrze się prezentowały... Ale twoja wola panie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne komenty.

Autko dostało nowe springi kręcone na zamówienie. Niestety tył nie siadł tak jak bym chciał a i przód mógł być 1-2cm niżej. Sprężyny są twardsze co wyraźnie czuć :wink: Tył pójdzie oczywiście do poprawki a nad przodem się zastanowię ale pewnie już tak zostanie bo nic nie przyciera :decayed:. Najgorsze, że będę musiał jeszcze raz wyciągać springi czego osobiście nie znoszę :doh:

Dodatkowo boczne migacze oberwały szprajem przyciemniającym.

http://i1288.photobucket.com/albums/b482/masahuku1/qq1_zps6fd4f9d6.jpg

postaw antenę do pionu :nose:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, anteny już nie ma :decayed: była tak bo nie biła po dachu przy otwieraniu bagaja, brat chciał wyprostować i została mu w ręce (pękła na cewce :doh:).

Mam inna antenkę (sirio 5000) w huy za długa jak dla mnie i bez magnesu, bo ktoś sobie wymyślił, że przykręci ją prosto do budy :facepalm: zestaw idzie do żyda..

Wleciały nowe klocki na tył TRW, stare miały już na prawdę dość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Sirio 5000 na magnesie to kiepski pomysł :decayed:

BTW ile za nią chcesz? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Sirio 5000 na magnesie to kiepski pomysł :decayed:

BTW ile za nią chcesz? :przebiegly:

Bat straszny, przy hamowani pewnie biłby po masce, a przy przyśpieszaniu też po masce... samochodu jadącego za mną :grin:

coś ok 150, jak ktoś weźmie razem z radyjkiem (cobra 3) to za 200 kpl.

piękny kolor - jaki kod lakieru ?

LY1T - melange metalik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak testowałem Sirio Performer 1000 (~195cm) to postawiłem ją na magnesie (tylko do testów) na dachu, pamiętam że wyglądała przerażająco groźnie :naughty:

Kurde, chętnie bym ją łyknął gdyby nie to że zanabyłem... odkurzacz do domu :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zgłodniałem to odgrzeję kotleta :grin::grin:

Auto dostało nowy napinacz łańcucha i łańcuch (zestaw febi) + uszczelka, olej motul 5w40, nowy filtr oleju, kabinowy i powietrza.

Stary napinacz był jeszcze ori oooo z 99r

napinacza4_zps68a4f5de.jpg

Od jakiegoś czasu miałem połamany lejek do bagnetu oleju więc wleciał nowy.

lejek_zps1a756261.jpg

Audi dostało również moduł DRL :wink:

drl_zpsd4c31fd5.jpg

Jakiś czas temu udało się zupełnie przypadkiem nabyć gwint h&r który na montaż poczeka do wiosny :naughty:

Przymierzam się również do zmiany gratów w gazowni, tak że jeszcze w tym roku auto złapie jakiegoś virusa :naughty:

Na następny sezon pewnie wpadnie inne kółko :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah ten kolor :jerk: "Napaczeć" się nie mogę :grin:

Jakieś kółko już masz na oku?

Ja cały czas dojrzewam do tego żeby ciut swoją kozę rzucić na kolana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad kołem muszę się dobrze zastanowić i poczytać kilka tematów, żeby nie kupić czegoś, co będzie ciężko upchnąć :wink:

To akurat do następnego sezonu "dojrzejesz" i koza klęknie :grin: Sam się sporo wahałem bo lubię wyskoczyć na chodnik przy parkowaniu a i omijaniem dziur się zbytnio nie przejmuję :decayed:

---------- Post dopisany 03-12-2013 at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 08:19 ----------

Dotarły nowe graty do gazowni (kme silver pod przewód 8mm i hana niebieska) i w piątek montaż wraz z wymianą przewodu pod autem (faro lub miedź 8mm).

Auto dostało też nowe świece, oczywiście NGK PFR6Q :wink:

Myślałem, że ogarnę to szybciej i jeszcze w tym tygodniu auto złapie virusa..

reduktor_zpsab183ee3.jpg

h2000_zps63e9918e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rs'y będą do sprzedania?:wink:

raczej tak :decayed:

Auto po modernizacji gazowni, a od wtorku także po zabiegu :naughty:

Nie mam wykresu pod ręką (wrzucę w najbliższym czasie), póki co ok 190kM i 290nm. Przed wiosną wymiana wtrysków na większe i remap bo turbo jeszcze trochę pierdnie :decayed:

---------- Post dopisany 29-12-2013 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2013 at 11:01 ----------

Jest i wykres, mam nadzieję na 2 i 3 z przodu po zmianie wtrysków i korekcie :whistling:

Muszę jeszcze tylko butlę odwrócić bo jak zwykle źle założona a i przewód nieco załamany.

Tak czy inaczej nie poznaję auta po sofcie. Sprzęgło zaczyna strajkować, wymiana po zimie:wink:. Dziwię się, że fabrycznie audi tak kastrowało swoje auta..

Soft i strojenie LPG przez gregora10, polecam :wink: jeszcze nie raz zawitam jak nie z moim to z innym autem.

Jedno jest pewne, następne auto również będzie TB+lpg bo póki co nic lepszego do jazdy nie widzę :naughty:

Wykresanb_zps5bf04999.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie :thumbup1: gratuluje wyniku choć mogło by być więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykresik fajny, jakie miałeś wtryski na programie?

Wybieram się na program w styczniu do Gregora.. zobaczymy co wyjdzie u mnie z montażem DP :-)

Czemu wymieniłeś napinacz i łańcuch? Głośno coś rzegotało czy po prostu zrobiłeś to zapobiegawczo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest odczuwalny ten strzal z dolu Nm :kox: Kolego, jak Ci chodzi to wszystko na LPG, nie miales zadnych problemów ?? Ładny egzemplarz B5 trafiles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...