Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] S-Line 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od 3 tygodni jestem posiadaczem sluzbowego S-Line. 2.0 TDi, Multitronic. Zdjecia na razie te robione przez salon, jak sie zrobi pogoda to dodam swoje.

image.jpg

image.jpg

High_Res_Image.jpg

High_Res_Image_1.jpg

Opublikowano

Jesteś użytkownikiem. :wink: Szerokości.

Hm, koledzy, gdzie w PL można wyrwać służbowego S-Line'a? :polew:

Opublikowano
  • Autor

W PL nie wiem, w UK dali mi budzet i powiedzieli, ze moge wybrac w tej cenie cokolwiek (pod warunkiem, ze to diesel). Padlo na S-line :)

Opublikowano

Spoko, w PL można dostać bilet miesięczny, jak się napisze sensowne podanie. :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zawsze to cos hehe ;)

Opublikowano

popraw zdjęcia nr 1 i ostatnie, bo coś lustrzane odbicie ci wyszło...kierownica nie po tej stronie....:grin:

kurde a w Hiszpanii to każą własnym autem jeździć....

nie ma to, jak mieć porządnego szefa. brawo

Opublikowano
  • Autor
popraw zdjęcia nr 1 i ostatnie, bo coś lustrzane odbicie ci wyszło...kierownica nie po tej stronie....:grin:

kurde a w Hiszpanii to każą własnym autem jeździć....

nie ma to, jak mieć porządnego szefa. brawo

Zdjecia nie ja robilem. Moje beda niedlugo :) Do tej pory jezdzilem swoim (Jaguar S-Type 2.5 V6) ale dostalem awans i wiaze sie to z dodatkowymi milami - za duzo juz na Jaga (za duze koszty) wiec przesiadlem sie na sluzbowy.

Opublikowano

No, po Jagu to bieda, co? Wnętrze w kociaku nieźle robi.

Opublikowano
  • Autor

Fakt, po kociaku ciezko przywyknac do niektorych rzeczy. Ale z drugiej strony inne nadrabiaja ;)

Opublikowano

jaki jest sens pokazywac auto firmowe :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Powody 2:

1. Dostalem budzet i sam wybralem auto - moglem wziasc bmw, merca itd

2. Samochod jest przypisany do mnie przez kolejne 3-4 lat wiec praktycznie jest moj.

Opublikowano
jaki jest sens pokazywac auto firmowe :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

W zasadzie pokazywanie aut jest chore z założenia. :naughty::grin:

Opublikowano
jaki jest sens pokazywac auto firmowe :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Dlatego, że to Audi A4, a to jest forum a4-klub.pl :decayed:

Opublikowano

Wszystko ok, ładny s-line ale czy to jest na bank A4 z 2012 roku :decayed: Pokaż tablice a ja powiem który to rok :decayed: Firma dała ci przelatane auto zamiast nówki z salonu? :wink:

Opublikowano

I tu Paweł postawił dobre pytanie :naughty:

Opublikowano

Nie żebym się czepiał? :decayed: Mozliwe, że sa w UK takie firmy które kupują swoim pracownikom przelatane samochody ale zazwyczaj biora nowe z salonu w leasing.

Najbardziej zastanawia mnie rok tego auta bo teoretycznie 2012 powinna byc juz po lifcie :wink:

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

Powinieneś mieć teoretycznie taki przód skoro masz 2012

Audi_A4_Front_19_fotoshow_Image_New_b1a32f91_546465.jpg

Opublikowano

Może do UK jeszcze nie zdążyli kierownic przełożyć w liftach i jadą starym systemem :decayed:

Opublikowano
Nie żebym się czepiał? :decayed: Mozliwe, że sa w UK takie firmy które kupują swoim pracownikom przelatane samochody ale zazwyczaj biora nowe z salonu w leasing.

Najbardziej zastanawia mnie rok tego auta bo teoretycznie 2012 powinna byc juz po lifcie :wink:

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

Powinieneś mieć teoretycznie taki przód skoro masz 2012

http://s15.postimage.org/e77bhx7h3/Audi_A4_Front_19_fotoshow_Image_New_b1a32f91_546465.jpg

Pewnie standard , produkcja 2011 a " model 2012"

...ładny kolorek :kox:

Opublikowano

Służbowe to najlepsze auto na świecie:slina: Pod warunkiem ze jest do twojej dyspozycji 24h:wink:

Opublikowano
  • Autor

Wiec odpowiadam - pierwsza rejestracja marzec 2012 (model pewnie 2011). Sam kupowalem go w salonie - moglem wziasc nowa A4 gola albo rocznego, lekko uzywanego S-Line. Wybralem druga opcje :)

Auto mam do dyspozycji 24h - moge jezdzic nim gdzie chce i kiedy chce. Serwisy, opony, ubezpieczenie - nic mnie nie interesuje. Jedynie co to place ok £110 taxu miesiecznie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.