Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] S-Line 2012


Lazyboy

Rekomendowane odpowiedzi

popraw zdjęcia nr 1 i ostatnie, bo coś lustrzane odbicie ci wyszło...kierownica nie po tej stronie....:grin:

kurde a w Hiszpanii to każą własnym autem jeździć....

nie ma to, jak mieć porządnego szefa. brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw zdjęcia nr 1 i ostatnie, bo coś lustrzane odbicie ci wyszło...kierownica nie po tej stronie....:grin:

kurde a w Hiszpanii to każą własnym autem jeździć....

nie ma to, jak mieć porządnego szefa. brawo

Zdjecia nie ja robilem. Moje beda niedlugo :) Do tej pory jezdzilem swoim (Jaguar S-Type 2.5 V6) ale dostalem awans i wiaze sie to z dodatkowymi milami - za duzo juz na Jaga (za duze koszty) wiec przesiadlem sie na sluzbowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest sens pokazywac auto firmowe :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, ładny s-line ale czy to jest na bank A4 z 2012 roku :decayed: Pokaż tablice a ja powiem który to rok :decayed: Firma dała ci przelatane auto zamiast nówki z salonu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał? :decayed: Mozliwe, że sa w UK takie firmy które kupują swoim pracownikom przelatane samochody ale zazwyczaj biora nowe z salonu w leasing.

Najbardziej zastanawia mnie rok tego auta bo teoretycznie 2012 powinna byc juz po lifcie :wink:

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

Powinieneś mieć teoretycznie taki przód skoro masz 2012

Audi_A4_Front_19_fotoshow_Image_New_b1a32f91_546465.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do UK jeszcze nie zdążyli kierownic przełożyć w liftach i jadą starym systemem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał? :decayed: Mozliwe, że sa w UK takie firmy które kupują swoim pracownikom przelatane samochody ale zazwyczaj biora nowe z salonu w leasing.

Najbardziej zastanawia mnie rok tego auta bo teoretycznie 2012 powinna byc juz po lifcie :wink:

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

Powinieneś mieć teoretycznie taki przód skoro masz 2012

http://s15.postimage.org/e77bhx7h3/Audi_A4_Front_19_fotoshow_Image_New_b1a32f91_546465.jpg

Pewnie standard , produkcja 2011 a " model 2012"

...ładny kolorek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służbowe to najlepsze auto na świecie:slina: Pod warunkiem ze jest do twojej dyspozycji 24h:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec odpowiadam - pierwsza rejestracja marzec 2012 (model pewnie 2011). Sam kupowalem go w salonie - moglem wziasc nowa A4 gola albo rocznego, lekko uzywanego S-Line. Wybralem druga opcje :)

Auto mam do dyspozycji 24h - moge jezdzic nim gdzie chce i kiedy chce. Serwisy, opony, ubezpieczenie - nic mnie nie interesuje. Jedynie co to place ok £110 taxu miesiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...