Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.


paulo77

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie super :good: Jak pomalujesz wszystkie dokładki autko będzie malina :kox: Wstaw te fotki do pierwszego posta, często ludzie oceniają autko po fotkach w pierwszym poście. Dodaj je tam zamiast tamtych, chociaż jak chcesz tamte też możesz zostawić, każdy będzie fajnie widział historię Twojego autka :good::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeżdzi się świetnie, bardzo dobrze się prowadzi, ale w sumie musze przyznac racje, że silniczek troche mały, dzis pojeździłem tak bardziej na ostro i szału ni ma :no:

Moze jak zmienie fele na 17" bedzie jakas poprawa, myśle tez nad 16" ale znowu nie bedzie juz takiej prezentacji jak na 17".

Jedno jest pewne, to moje pierwsza A4 i wiem ze nie ostatnia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest dużo lepiej tylko dlaczego tylną dokładka nie jest w kolorze? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl nad 16'', ja mam 16" 225/50 i 1.8T, w oryginale była na 15'' :shocked: ale po zmianie na 16 w tym rozmiarze wyraźnie autko zwolniło. Także proponuję rozwagę, gdyz przy tym silniku możesz łatwo odebrać mu moc. Najlepiej znaleźć miły środek. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest dużo lepiej tylko dlaczego tylną dokładka nie jest w kolorze? :chytry:

bo kolega maluje autko powoli, przednią pomalował razem ze zderzakiem, a na tylną przyjdzie niedługo pora :wink4:

______________________________________________

a koła proponuję lepiej 17" z w miarę wąskimi oponami ;) niż 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl nad 16'', ja mam 16" 225/50 i 1.8T, w oryginale była na 15'' :shocked: ale po zmianie na 16 w tym rozmiarze wyraźnie autko zwolniło. Także proponuję rozwagę, gdyz przy tym silniku możesz łatwo odebrać mu moc. Najlepiej znaleźć miły środek. :notworthy:

Tylko jaki :gwizdanie: nie przesadzaj że aż tak wolno :polew: bo co mają powiedzieć Ci co mają 18 !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jedni mówia 16 drudzy 17 i jest dylemat, na szczescie zmiana dopiero na wiosne.

Ja wolalbym 17" i myslałem o rozmiarze 205/45/17 lub 205/50/17

Wiadomo ze wysokosc 45 lepiej bedzie sie prezentowac, ale na 50 powinien byc lepszy komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jedni mówia 16 drudzy 17 i jest dylemat, na szczescie zmiana dopiero na wiosne.

Ja wolalbym 17" i myslałem o rozmiarze 205/45/17 lub 205/50/17

Wiadomo ze wysokosc 45 lepiej bedzie sie prezentowac, ale na 50 powinien byc lepszy komfort

Ale 205 coś wąskie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/55/16 dadzą radę, najlepiej sobie pożycz od kogoś fele wtedy zobaczysz... a 18'' jak ktoś ma ... cóż, trzzeba mieć moc. :good: wtedy tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 205 coś wąskie :gwizdanie:

wiem ze wąskie ale przy tym silniku to bedzie chyba najlepsze rozwiazanie no i lepsza jazda w koleinach bo na tych mnie troche wozi po drodze

aha i wiekszosc moich znajomych spoza foruma doradza 16" o ktorych wspomniał kepasa (205/55/16), tłumaczac ze najlepsze na nasze drogi

aha, wrzuciem zdjecia z środka z radyjkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl nam włożeniem silnika 1,8T..wtedy będzie szau ciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl nam włożeniem silnika 1,8T..wtedy będzie szau ciał :)

A orientujesz sie ile "cuś" takiego mogłoby mniej więcej kosztowac, tak pi razy drzwi ? (jak cos to na priv)[br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 20:36_________________________________________________Po dłuższej przerwie odnawiam temat.

Modów na razie nie było ale podjąłem decyzje co do felunku.

Po chyba 10 zmianach firm i modeli aktualnie mam na oku Alutec Storm, rozmiar 16 ''.

[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 11:05_________________________________________________Ostatecznie fele będą te same ale 17", dałem się namówić koledze z foruma.

Mimo, iż miałem już ostateczną decyzję co do felg to koledzy z foruma wybili mi je z głowy i po kolejnych poszukiwaniach zdecydowałem się na coś innego.

Fele już zamówione i idą kurierem więc zmiany nie będzię. Będą 18" :naughty:

Poniżej mały VT z nowymi felami (pomalowałem też w VT tylną dokładke i zamalowałem tablice :naughty:)

Mam nadzieję, że na żywca będą jeszcze lepsze :kox:

a4virtualtuning600x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednia fela wyglada lepiej od tylnej.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dojechały i już założone.

Foto z nowymi felami wrzuciłem do pierwszego postu.

Po osiemnastu zmianach wybór padł na Tomason'y TN6 18 " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj tam gadacie, że 1.6 i z felgami 18' nic nie pojedzie.. a ja wam powiem, że i z felgami 16' też pojedzie niewiele lepiej, więc niech przynajmniej samochód ładnie wygląda :good: mój poprzedni samochód to była fiesta mk6 1.3 70km i muliła strasznie, więc założyłem do niej 17' 205/40 i chociaż ładnie wyglądała ;) a ja jeździłem dalej swoje za ciężarówkami, 100km/h :decayed: i przynajmniej jeszcze żyje i żadnego mandatu nie zapłaciłem :> pozdrawiam autora tematu, bo widzę, że ma podobny tok myślenia jak ja :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...