Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !


darek995

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze czekam kompletuje myśli, cześć i czas :decayed: dopóki nie będzie ciepło to nic nie pomaluje :kwasny: a po drugie to priorytet to narazie lpg. SCQ po 10 coś się ruszy bo jeszcze myślę o wydechu i tak patrze forum i allegro i nie wiem od czego zacząc bo jeszcze wpadł pomysł auto- detalingu na cieplejsze dni. :decayed:

Plan na kwiecień: LPG -> klapa tył (nowa) -> zderzak tył (nowy) -> zderzak przód (spawanie)-> listwa al'a S na klapę - > Lampy + grill black matt ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety trza sobie wszystko poukladac bo za duzo tego by czlowiek chcial i potem az leb boli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tutaj na miejscu w Poznaniu magika od LPG w dobrej cenie, profi robota, mogę polecić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale ja LPG sam ogarniam mogę Ci nawet położyć instalke :decayed:

Norbert jestem w trakcie kupna lampki polift do środka :grin:

A tak btw myślicie że lampy black mat i czarny grill będą pasować do auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale ja LPG sam ogarniam mogę Ci nawet położyć instalke :decayed:

Norbert jestem w trakcie kupna lampki polift do środka :grin:

A tak btw myślicie że lampy black mat i czarny grill będą pasować do auta?

Jak kupisz i założysz W8 to Ci własnoręcznie zdemontuję jednym ruchem przecinaka :grin:

Jak ogarniasz LPG to git, z czasem pochowamy moje wtryskiwacze, reduktor pod zbiornik płynu chłodniczego itd.

Licznik dorwałeś? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie i jestem przed wypłatą także wiesz jak idzie :facepalm: ale staram się wygenerować jakieś zaskórniaki :decayed: uspokoję Cie już zakupiłem polifta lampke :banan:

---------- Post dopisany 26-04-2013 at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 22:55 ----------

Dobra wróciłem z małej deegacji i już Fele na aucie ale jeszcze nie mam foto. Odświeżyłem też grill ładnie zmatowiłem i kratka w czarny mat a audi w polerke :decayed: Jedynie spy foto felg po malowaniu img20130424225232.jpg

Na dniach klapa na gładką bez spoilera i oczywiście lampka polift :wink: W maju mały detaling i ogarniecie zderzaków przód i tył he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę polecam jak ktoś się waha w porównaniu z valtekami auto odżyło na LP, lepiej się wkręca na obroty i uśmiech na twarzy w końcu czuje te 150KM na LPG :grin:

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2013 at 16:45 ----------

Grill polift zakupiony ! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że pozbyłeś się spoilera:wink:

Fajnie odnowiłeś fele, kurcze przygarnął bym taki zdesio esowy:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować za gratki :thumbup1: co do Esia to gdybym nie miał na aucie to ciężko było by się zebrać na zakupy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ma ktoś koncepcje na końcówkę ? :decayed: myślałem nad zakupem rury ze stali nierdzewnej kwasowej fi 70 o ściance 2mm i zrobić samemu ale coś wydech Ku** brzęczy jak kilo gwoździ.. i nie wiem czy czasem jakiś tłumik nie zawita . Tylko jaki by nie było zbyt głośno i ładnie basowo brzmiał. Nie mam katalizatorów już tylko środkowy i końcowy.

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

Kupiłem ten grill ale ładny taki ten chrom, może zostawię a same lampy dam na czarno przód ?

---------- Post dopisany 07-05-2013 at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 17:09 ----------

img20130506092512.jpg

Felgi na aucie już - wiem wiem jeszcze spoiler.

P.S

img20130419144417.jpg

Gleba :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie! :grin: jakiś koleś ta audi do sklepu podjechał i cykłem mu fote :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...