Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 1.8T BFB cięzko pali na zimnym


arni1111

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem ze swoim audi. Jak jest zimne bardzo długo kręci zanim odpali, jak dodam gazu to troche szybciej złapie ale bez szału. na ciepłym w miarę normalnie pali, też kilka razy musi zakręcić. nie wiem czy wymienić świece czy co? na komputerze kolega sprawdzał żadnych błędów nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może filtr paliwa?? Kiedy wymieniałeś? Świece tak samo zobacz czy nie są zasyfione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiece i cewki filtr paliwa , a aku jaki stan moze ledwo kreci

obecnie jest akcja wymiany cewek w 1.8 t dzwon do serwisu i podaj vin powiedza ci czy wymienia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik wody daje znac o sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko ori z ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ciężki dostęp :wink:

Chociaż na początku też ze 30 minut siedziałem i go wyciągałem to o teraz 2-3 minuty i nowy czujnik na miejscu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, poczytałem jeszcze na innym forum, i przeprowadziłem taki eksperyment, zrobiłem z 70 km na benzynie i tak go wieczorem zgasiłem, rano odpalił normalnie, bez długiego kręcenia, ogólnie zawsze pali na benzynie ale przełącznik ustawiony jest na gaz. Widocznie coś nie tak jest z gazem i może przy odpalaniu podaje też gaz i się dusi?? może tak być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, poczytałem jeszcze na innym forum, i przeprowadziłem taki eksperyment, zrobiłem z 70 km na benzynie i tak go wieczorem zgasiłem, rano odpalił normalnie, bez długiego kręcenia, ogólnie zawsze pali na benzynie ale przełącznik ustawiony jest na gaz. Widocznie coś nie tak jest z gazem i może przy odpalaniu podaje też gaz i się dusi?? może tak być?

Czemu od razu nie piszesz że masz lpg?? Zakręć zawór na butli i jeszcze raz sprawdź czy gada na dotyk. Jeśli tak to coś z lpg. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes1150 zapomniałem dodać:kwasny: po świętach się za to wezmę, dzięki

---------- Post dopisany 04-04-2013 at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 14:05 ----------

zakręciłem zawór i auto pali od strzała. podjadę do gazownika i zobaczę co jest nie tak. Dzięki wszystkim za pomoc:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes1150 zapomniałem dodać:kwasny: po świętach się za to wezmę, dzięki

---------- Post dopisany 04-04-2013 at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 14:05 ----------

zakręciłem zawór i auto pali od strzała. podjadę do gazownika i zobaczę co jest nie tak. Dzięki wszystkim za pomoc:hi:

Przepuszcza instalacja gazowa. Niech Ci nie wciskają ciemnoty że z lpg wszystko ok bo tak jest prawie zawsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta bo mam taki sam problem tez mam LPG

problem polega na tym, ze czasami nie chce odpalić, kreci kreci az wstyd, i zaskakuje. Często później śmierdzi gazem przez jakiś czas, i nie zależnie czy zgaszę na noc na benzynie czy na gazie.

Chciałbym też dodać że mam instalacje STAG 300 ISA2 i wtryski Hany złote z wykręconymi dyszami bo przy nawet największych dyszach przy wysokich obrotach brakowało gazu i wydłużał się czas otwarcia wtryskiwaczy

Edytowane przez QuikSilver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien wtryski benzynowe i zob logi , wowczas czasy sie poprawia , i trzeba dobrze wystroic lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...