Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podziękowania i opinie XII Ogólnopolski Zlot i VII Urodziny Bukowina 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osobiście dziękuję organizatorom za super zlocik, mój trzeci :)

Organizacja na super poziomie.

Warto zawsze jechać poznać nowych ludzi i spotkać już znajomych :)

Jeszcze raz dzięki :)

Lele, Gwerty i ich towarzyszki :) dzięki za miłe towarzystwo i podwózkę :)

Opublikowano
:notworthy:
Opublikowano

moja pierwsza Bukowina, było rewelacyjnie! za rok powtórka na 100 procent! a teraz podziękowania:

-dla Wery za towarzystwo w samochodzie :hi:

-dla Dziadka, Babci, Truskawy, Ryby, Anety (z partnerami), Faziego, Tomka, Magdy, Kłyska, Kasi, Mariusza, Magica, Mańka za przejazd kolumną do BT :hi:

-dla dziewczyn za wyciągnięcie mnie do tańców :decayed::hi:

-dla Arturrra za pyszną czerwoną Finlandię z soczkiem Mandarynkowym :hi:

-dla Stanleya za pyszną czystą Finlandię :hi:

-dla Suliego za przepyszną Cytrynówkę :hi:

-dla Siemiana za kabelek :hi:

-dla WRC za kolejną pomoc przy moim paździerzu :hi:

-dla Mustiego, reikeba i Hiacynta za pobyt w pokoju :hi:

-dla Władiego, Młodego i Domina za mnóstwo śmiechu :hi:

-DLA ORGANIZATORÓW za rewelacyjny zlot :hi::hi::hi:

-dla wszystkich obecnych za świetne towarzystwo :hi:

fajnie było zobaczyć twarze z Samociążka i poznać kolejne twarze w realu :kox::kox::kox:

Opublikowano

Ja również dziękuję, wszystkim bez wyjątku :wink:

Jędrekx - w końcu i nareszcie :wink:

Opublikowano

... jak co rok , MEGA spot :wink:

Podziękowania dla organizatorów i wszystkich obecnych :decayed:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:
Opublikowano

ja również bardzo dziękuję za zlota :hi:

Opublikowano

Dzięki Wielkie Wszystkim :hi:

Opublikowano

Wielkie dzięki dla Wszystkich i za wszystko!!

:hi::kox:

Opublikowano

:hi:dla wszystkich bez wyjątku - szkoda, że nie pamiętam fajerwerków :kwasny::decayed:

Było Zacnie jak co roku :gicior:

Opublikowano

wielkie dzięki dla Organizatorów za ogarnięcie mega imprezki :hi:oraz dla wszystkich uczestników zlotu za super klimat i zabawę :kox:

Opublikowano

Jak co roku należą się podziękowania dla organizatorów, osób z którymi piłem i tym z którymi nie piłem (bo nie pamiętam z kim piłem :grin: ). Oby w przyszłym roku towarzystwo było tak samo doborowe :notworthy:

Opublikowano

również dzięki wszystkim :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Opublikowano

Kolejna Bukowina mega udana, teraz czas odliczać dni do kolejnej :decayed: Dzięki wszystkim za super zabawe i kilka ton smiechu :grin:

Opublikowano

za***isty zlocik, super było Was poznać :) Marcino, Arturo,Wladi,Domino,Harry,Mlody - tak pozytywnie zakręconych to ze świecą szukać :)

Opublikowano

Mój pierwszy zlot :wink: i podziękowania dla organizatorów i wszystkich....

Opublikowano

pierwszy zlot w bt za mna i nie ostatni:decayed:

podziekowania

dla Dziadka Babci Wery Jedrka i calej reszty z ktora mialam okazje jechac w kolumnie - ilosc pitstopow przerosla nasze oczekiwania :facepalm::decayed:

dla pokoju 44 za nieustanna impreze swinta swinta itd :grin: jak i calego pietra 4

dla Magika za pomoc przy awarii chlopie teraz wiem ze moge zawsze na ciebie liczyc :wink:

dla calej reszty ktora mialam okazje poznac i pogadac :decayed: a tych co nie dalam rady poznac - nadrobi sie za rok :naughty:

no i dla organizatorow za tak udana impreze :thumbup1:

Opublikowano
za***isty zlocik, super było Was poznać :) Marcino, Arturo,Wladi,Domino,Harry,Mlody - tak pozytywnie zakręconych to ze świecą szukać :)

hmmmm .........czyli jednak się poznaliśmy :grin::grin::grin::grin::grin::decayed::decayed::decayed::decayed::grin::grin::grin::grin::grin:

..........hmmmmmmm....w sobotę ???

nie dobrze..............:whistling::whistling:....będziemy się musieli poznać jeszcze raz :grin::grin::grin::grin::grin:

wybacz :oops::wstydliwy: .....reżyserka powycinała dość znaczne kawałki imprezki :doh::whistling:

:wink:

:decayed:

Opublikowano

Ja również dziękuję za super towarzystwo a organizatorom za ogarnięcie imprezy :wink::wink:

Grisza i Diman dzięki za transport mojego chudego dupska tam i spowrotem :wink:

Grzesiu sorki za te zdjęcia :decayed::decayed:

Opublikowano

jedzenie słabe , organizatorzy słabi, imprezka w mordorze słaba, cytrynówka..... za mocna :decayed:

a tak na poważnie było za***iście w kazdym calu :kox: częściej taki zlot poproszę

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.