Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nigdy więcej....:(


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

przed zimą pomalowałem zaciski w swojej niuni.... teraz kończy się zima i każdy zacisk, jarzmo zaczynają rdzewieć ... masakra... ja rozumiem jakby to miało miejsce po 5-6 latach...

ale nie po jednym sezonie zimowym. Teraz wszystko jest srebrne w łatach z rdzy :(

już mnie nikt nie namówi na malowanie zacisków ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed zimą pomalowałem zaciski w swojej niuni.... teraz kończy się zima i każdy zacisk, jarzmo zaczynają rdzewieć ... masakra... ja rozumiem jakby to miało miejsce po 5-6 latach...

ale nie po jednym sezonie zimowym. Teraz wszystko jest srebrne w łatach z rdzy :(

już mnie nikt nie namówi na malowanie zacisków ;p

bo albo piaskujesz i malujesz proszkowo wtedy niema opcji rdzy,albo piaskujesz i wtedy spray kilka warstw jak juz sie uprzesz bo inaczej nigdy niedoczyscisz zaciskow na tyle zeby rdza nieprzebila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malował mi kolega z forum...z tego co wiem zajmuje sie tym profesjonalnie, więc powinno być zrobione ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli piszesz o mnie to masz gwarancje,

dlaczego od razu sie nie odezwałes jak wyszło "złoto" ?

był problem z podkładem do czarnego i srebrnego z czego wyszło pare wtop :facepalm:

jaki masz tam rozmiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malował mi kolega z forum...z tego co wiem zajmuje sie tym profesjonalnie, więc powinno być zrobione ok...

tak jak dev pisze masz gwarancje i napewno sie z nim dogadasz ja od siebie dodam tyle ze zajmuje sie handlem heblami tu w norge w duzych ilosciach i wszystko co mam ze stali robie wlasnie u niego i niebylo nigdy problemow a i jego znam osobiscie wiec wiem ze koles mega spoko wiec napewno poprawi tak ze bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt faktem że chyba jednak malowanie zacisków to taka sztuka dla sztuki, bo w tamtych okolicach i tak tyle różnej maści syfu się zbiera że po niedługim czasie efekt malowania zanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie chodzi tak do konca o malowanie

wystarczy przy montazu poobijac zacisk i problem gotowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozostanę przy szczotkowaniu zacisków druciakiem na wiertarce, nie chciałoby mi się bawić w malowanie. Ale z drugiej strony - jeśli ktoś jest estetą i chce to mieć na tip-top to dlaczego nie ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zrobilem wlasnie w ten sposob, wyczyscilem druciakiem i pomalowalem tak z grubsza hammeritem zoltym i rdza jakos nie wyszla po zimie :) jak wyjdzie to wtedy pojdzie w proszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie mam do ciebie pretensji DEV... nie liczyłem na jakąkolwiek gwarancję, w sumie to o nią nie pytałem przy korzystaniu z Twojej usługi i nawet do głowy mi nie przyszło, że ją dajesz....

PS. rozumiem, że można coś tam obić przy montażu... ale uwierz mi, że nie da się tak poobijać wszystkich 4 zacisków i jarzm ;p

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

ja mam komplet od S4 - czyli 345 na przodzie i 300mm na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mam zadnego takiego zestawu, wszystko poszlo.

W Twoim przypadku ewidentnie zostalo spierd......a sprawa.

Wyslij mi dane do wysylki na pw. Jak tylko bede mial S4 to Ci wysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...