Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nigdy więcej....:(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przed zimą pomalowałem zaciski w swojej niuni.... teraz kończy się zima i każdy zacisk, jarzmo zaczynają rdzewieć ... masakra... ja rozumiem jakby to miało miejsce po 5-6 latach...

ale nie po jednym sezonie zimowym. Teraz wszystko jest srebrne w łatach z rdzy :(

już mnie nikt nie namówi na malowanie zacisków ;p

Opublikowano

Czym malowałeś ? jaka farba ?

Opublikowano
przed zimą pomalowałem zaciski w swojej niuni.... teraz kończy się zima i każdy zacisk, jarzmo zaczynają rdzewieć ... masakra... ja rozumiem jakby to miało miejsce po 5-6 latach...

ale nie po jednym sezonie zimowym. Teraz wszystko jest srebrne w łatach z rdzy :(

już mnie nikt nie namówi na malowanie zacisków ;p

bo albo piaskujesz i malujesz proszkowo wtedy niema opcji rdzy,albo piaskujesz i wtedy spray kilka warstw jak juz sie uprzesz bo inaczej nigdy niedoczyscisz zaciskow na tyle zeby rdza nieprzebila

Opublikowano
  • Autor

malował mi kolega z forum...z tego co wiem zajmuje sie tym profesjonalnie, więc powinno być zrobione ok...

Opublikowano

jezeli piszesz o mnie to masz gwarancje,

dlaczego od razu sie nie odezwałes jak wyszło "złoto" ?

był problem z podkładem do czarnego i srebrnego z czego wyszło pare wtop :facepalm:

jaki masz tam rozmiar ?

Opublikowano
malował mi kolega z forum...z tego co wiem zajmuje sie tym profesjonalnie, więc powinno być zrobione ok...

tak jak dev pisze masz gwarancje i napewno sie z nim dogadasz ja od siebie dodam tyle ze zajmuje sie handlem heblami tu w norge w duzych ilosciach i wszystko co mam ze stali robie wlasnie u niego i niebylo nigdy problemow a i jego znam osobiscie wiec wiem ze koles mega spoko wiec napewno poprawi tak ze bedziesz zadowolony

Opublikowano

Ale fakt faktem że chyba jednak malowanie zacisków to taka sztuka dla sztuki, bo w tamtych okolicach i tak tyle różnej maści syfu się zbiera że po niedługim czasie efekt malowania zanika.

Opublikowano

tutaj nie chodzi tak do konca o malowanie

wystarczy przy montazu poobijac zacisk i problem gotowy

Opublikowano

Ja pozostanę przy szczotkowaniu zacisków druciakiem na wiertarce, nie chciałoby mi się bawić w malowanie. Ale z drugiej strony - jeśli ktoś jest estetą i chce to mieć na tip-top to dlaczego nie ? :wink:

Opublikowano

ja tam zrobilem wlasnie w ten sposob, wyczyscilem druciakiem i pomalowalem tak z grubsza hammeritem zoltym i rdza jakos nie wyszla po zimie :) jak wyjdzie to wtedy pojdzie w proszek

Opublikowano
  • Autor

szczerze to nie mam do ciebie pretensji DEV... nie liczyłem na jakąkolwiek gwarancję, w sumie to o nią nie pytałem przy korzystaniu z Twojej usługi i nawet do głowy mi nie przyszło, że ją dajesz....

PS. rozumiem, że można coś tam obić przy montażu... ale uwierz mi, że nie da się tak poobijać wszystkich 4 zacisków i jarzm ;p

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

ja mam komplet od S4 - czyli 345 na przodzie i 300mm na tyle

Opublikowano

Teraz nie mam zadnego takiego zestawu, wszystko poszlo.

W Twoim przypadku ewidentnie zostalo spierd......a sprawa.

Wyslij mi dane do wysylki na pw. Jak tylko bede mial S4 to Ci wysle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.