Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie trzeba nic spawać, gdy wraz ze skrzynią wymieni się ławe.

no i mamy jasnosc

Opublikowano

No ja dostępu do ławy nie miałem więc spawałem taniej mi się to wydało :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie potrzebuję podpowiedzi, mam Passata AFN `98 i skrzynie HCK z Audi. Jak zrobic mocowanie tej skrzyni do budy passata? Jakieś sugestie lub pomysły?

pzdr

Opublikowano

Metalowe wsporniki z prostokątnych rurek jak dobrze wspawasz to będzie pięknie siedziało :hi:

Opublikowano

Szukam bardziej rozwiązania fabrycznego, ale jeżeli sie nie da to no cóż będziemy tak kombinować. Dzięki za odpowiedz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

No to słyszałem o przypadkach że wymieniali całe sanie pod silnikiem z audi a6 c5 ale nie widziałem tego na oczy :hi:

Opublikowano

A jakieś bliższe informacje na ten temat?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Musisz poszukać na forum passata jak coś będę wieczorem miał więcej czasu to poszukam no a jak coś mogę porobić foty moich łap to zobaczysz jak to wygląda:hi:

Opublikowano

Zwykłe sanie z każdego 2.5 TDI - A4, VW Passat B5, A6 C5 (tylko to trzeba uważać na którą "dziurkę" skręci się wahacz) - operacja p&p

Opublikowano

Sanki z a6 nie pasują, tunel w passacie jest za wąski. Co teraz? Czy może być ze miałem nie takie jak trzeba sanki? Pzdr

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Sanki z a6 nie pasują, tunel w passacie jest za wąski. Co teraz? Czy może być ze miałem nie takie jak trzeba sanki? Pzdr

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bardzo prawdopodobne :hi:

Opublikowano

do A4 B5 będą pasować sanie z A6 C5 - sprawdzone przeze mnie nie raz ani nie dwa, więc proszę nie siać fermentu. Oczywiście lepiej jest mieć sanie z A4 B5 (każdy model V6 i automaty) lub z Passta B5 (modele v6 i automaty) bo nie trzeba zwracać uwagi na który otwór skręca się wahacze

Opublikowano

ja już przestałem udzielać się w tym temacie, bo pomimo kilku przekładek ciągle pojawiają się "nowi znawcy tematu- teoretyczni" co wiedzą lepiej i tak jak napisał kolega kuba84 sieją ferment, zament i nic więcej w tym temacie nie działają

Opublikowano

No to co ha teraz mam zrobić, auto na podnośniku, w innym kraju, a kolega dzwoni co chwilę czy mam rozwiazanie. Da się dopaść hck do Afn w passacie bez spawania?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

wg mnie nie, bo ma całkiem inny sposób mocowania, z ciekawości przejrzałem allegro i po zdjęciach widać że ta skrzynia nie ma na korpusie miejsc w które można by było przykręcić tradycyjne łapy skrzyni...

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

a etka tylko potwierdza moje przypuszczenia

więc na 99% bez jakiejś rzeźby nie wpasujesz skrzyni z b6/b7 do AFN'a

Opublikowano

HCK jest na jednej centralnej poduszce i wybierak zmiany biegów tez jest inny

Opublikowano

Wiem bo mam wybierak od niej ale jego obudowa jest za duża w stosunku do miejsca w tunelu passata. Raczej się da zamienić obudowy z wybierakiem z fabrycznej 5. w srodku mocowania wyglądają podobnie a może nawet identycznie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

kolego mam skrzynie GBA z B6, ale ona tez jest na jednej poduszce. W profilu masz wpisane ze jestes w Roterdamie to do Schiedam masz niedaleko , tam jest bardzo duzy autozlom moze tam beda miec potrzebne Ci graty

Opublikowano

Wcześniej dostałem odpowiedz ze nie da się zrobić składanki z fabrycznych części. Pozostaje spawania jakiegoś mocowania.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Ja mam zrobione mocowania i wszytko pasuje :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.