Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] by BARTEK


BartekA4AFN

Rekomendowane odpowiedzi

i co sie rzucasz! masz prawo robic co ci sie podoba, ja tylko wyraziłem swoje zdanie z ktorym nie musisz sie zgadzac masz do tego prawo.powodzenia w dalszych modach trzymaj sie.

nikt tu się nie rzuca:D

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

Zdj_cie067.jpg

Zdj_cie068.jpg

Zdj_cie069.jpg

lusterka narazie w PLASTOFLEXSIE jutro może będą pomalowane i chyba też spryskiwacze na masce pomaluję w kolor

Zdj_cie073.jpg

Zdj_cie072.jpg

Zdj_cie074.jpg

Zdj_cie075.jpg

drzwi udało się wczoraj pomalować ale niestety zabrakło farby na zderzaki ,klamki , lusterka , spryskiwacze oraz listwę tylnej klapy

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Zdj_cie076.jpg

listwa klapy będzie na gładko i otwieranie na siłownik el.od środka.

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

Zdj_cie077.jpg

przepolerowałem kawałek maski ciemno już było ale coś z tego będzie.

---------- Post dopisany 13-05-2013 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 23:02 ----------

Zdj_cie079.jpg

Zdj_cie080.jpg

Zdj_cie081.jpg

Zdj_cie082.jpg

Zdj_cie083.jpg

Zdj_cie084.jpg

Zdj_cie085.jpg

Zdj_cie086.jpg

Zdj_cie087.jpg

:naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W te wloty w zderzaku dajesz siatkę? Pasowałoby wtedy grill Kamei.

Lampki przyciemnione fajne, ale szkoda, że bez ringów.

A zdjęcia, to masakra. Jak jest ciemno i nie ma przyzwoitego sprzętu foto, to nie katuj nas, tylko zrób zdjęcia nastepnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gril będzie taki ze obwódka na czarno zamiast żeberek to siatka czarna małe oczka romby i chromowany lub czasny oryginalny znaczek audi .będę dopasowywał siatke tylko pierwsze muszę halogeny zakręcic . przepraszam za zdięcie jutro będą lepszej jakości bo to dziś tak na szybko były telem robione

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

ta siatka jest taka jak Kamei.także będzie fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie jak wszystko poskładasz i będzie foto całości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw efektów, sam mam parcha w tym kolorze i do tej pory widziałem jedna zajebistą brykę. powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przedni zderzak to normalnie profanacja :shock3: bez kitu :shock3::thumbdown:

W pełni się zgodzę z tym stwierdzeniem, masz taki za***isty kolor że wystarczyło pomalować dokładki + progi, wpakować konkretne koło, dobrze zgrać z nadkolem i byłby szał macicy:jerk: A tak niestety wieje f&f :facepalm: Ale czekam na koniec prac i może zmienię zdanie i przyznam że było to dobre posunięcie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo myśle, ponieważ..

2b1241c690eb942d.jpg

411137c8e98eca3b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jakos najgorzej, ale jestem zdania, ze limuzyny, bo powiedzmy sobie szczerze, jest to sedan klasy premium (kiedyś), nie powinny byc tuningowane optycznie poprzez przerabianie zderzakow, wygladzanie klap itp. Oryginalny pakiet S, lub RS, jakas sciema lamp - ok, ale rezanie zderzakow i dokladanie progów, ciemne lampy z tylu itp. w limuzynie nie pasuje, a tymbardziej w audi. Koło, gleba, dystanse, poprawa lakieru, ewentualnie sciema lamp przod i to by dalo efekt. Tutaj troche pojechales z tematem, ale chwala ci za to, ze ci sie wgl chcialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ta siatka za gęsta:kwasny:

Czekam aż będzie wszystko na aucie, najlepiej z glebą i innym kołem:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ładnie to wygląda na żywo .

---------- Post dopisany 26-05-2013 at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2013 at 23:08 ----------

DSCF4801.jpg

DSCF4806.jpg

DSCF4808.jpg

wszystko by było tylko znaczek audi na grilu chyba na czarno trzeba pomalować.

DSCF4810.jpg

DSCF4813.jpg

DSCF4814.jpg

DSCF4816.jpg

DSCF4820.jpg

DSCF4823.jpg

DSCF4825.jpg

DSCF4826.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego na tych fotkach slabo widac ten przedni zderzak .... tył pierwsza klasa prawie jak s4 ori ale przod chyba nie wyszedł jak na tych fotach na ktorych sie sugierowałes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przodzie coś jeszcze brakuje tylko jeszcze nie wiem co ale narazie i tak zostanie jak jest mi się podoba a na żywo jeszcze lepiej wygląda

może dokładka od cupry by to poprawiła

wstaw fotke przodu w pełnym świetle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wrzucić żółtą folię na halogen - jak Ci nie spasi to zedrzesz ale może coś ożywi front.

Moim zdaniem ta środkowa poprzeczka w zderzaku mogłaby być na samym dole, wyszło by więcej miejsca w którym fajnie wyglądałby fimic:wink:

Co do siatki to plaster miodu z większymi oczkami lepiej by się prezentował.

Muszę przyznać, że efekt końcowy jak najbardziej w porządku :thumbup1: bo po tych fotkach z gazet to jakoś nie do końca mnie to nie przekonywało.

Gratuluję odwagi i wytrwałości, ja chyba nigdy nie zdecydowałbym się na taką rzeźbę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...