Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] by BARTEK


BartekA4AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam czekam aż będzie wszystko poskładane, zawsze to coś innego niż ori i na ulicy drugiego takiego na pewno nie spotkasz:wink:

Dlaczego zdemontowane drzwi? lampy tył - czyżby szykowała się zmiana?:decayed: W przednim zderzaku będzie jakaś "siatka"? Może halogen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi mają wgniotki i niestety po zimie u dołu drzwi pokazały się oznaki korozji i trzeba pomalować całe jak już robić to porządnie

,a lampy będą po lifcie lub lekko dymione ale to wszystko zależy od funduszy, z przodu będą halogeny i oczywiście kratka :)

i progi w kolor pójdą a żeby się nie zlewało to będzie ta listwa czarna na progach i może jakoś to będzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie szabrowania tak samochodu, potem przyszly nabywca tołku nie moze dojsc. Nie podoba mi się TAKA SYTULACJA hehe. Szerokosci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az zaczne temat sledzic :) ciekaw jestem ostatecznego efektu ale trzeba przyznac, ze kolega odwazny ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ten czerwony podkład to nie MINIA :D tylko normalny podkład akrylowy tylko że czerwony ( Jestem lakiernikiem i wiem że czerwone podkłady na pistolet to typowe podkłady REAKTYWNE które się nakłada na gołą blache ) . Bo jeżeli jest to minia :facepalm::facepalm::facepalm:

Ja swoją niunie też malowałem 2 tygodnie temu :D ale całkiem inaczej to wyglądało ;D

Powiedz mi tylko skąd weźmiesz kratki w przedni zderzak ?? Masz już coś na oku aby zaślepić te dziury ?? Bo raczej siatki ogrodowej tam nie zobaczymy :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez maluje samocjody nie martw sie to jest zwykły pokdład aktylowy czerwony:) kratki do zderzaka wytne z takiej siatki specjalnej aluminiowej czernej .

Mam nadzieję że ten czerwony podkład to nie MINIA :D tylko normalny podkład akrylowy tylko że czerwony ( Jestem lakiernikiem i wiem że czerwone podkłady na pistolet to typowe podkłady REAKTYWNE które się nakłada na gołą blache ) . Bo jeżeli jest to minia :facepalm::facepalm::facepalm:

Ja swoją niunie też malowałem 2 tygodnie temu :D ale całkiem inaczej to wyglądało ;D

Powiedz mi tylko skąd weźmiesz kratki w przedni zderzak ?? Masz już coś na oku aby zaślepić te dziury ?? Bo raczej siatki ogrodowej tam nie zobaczymy :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam ze bedzie ori siatex:naughty: chyba ze kolega wyreza sobie kratki w tym ksztalcie

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

ale checi i zapal jest i to spory:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono do sprzedania nie będzie napewno:D a jak kupisz gdzieś w Niemczech auto to myślisz ze co tam nie ma takich i nie robią takich rzeczy? biorą 5 składają w jedno a ty nawet nie wiesz . ja robię auto dla siebie tak jak mi pasuje i mam gdzieś to czy komus coś sie podoba czy nie mój pomysł moje pieniądze i będę robił jak mi się nada:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...