Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

RNS-E nie ledowy jest passé ;]

Opublikowano

no nareszcie Panie porządek w wątku zrobiłeś:decayed::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

oj no taki mi dominium załatwił to taki mam i tak super że załatwił :kox:

hehe jaja no przecie że zająca :kox:

img0091ayb.jpg

Opublikowano

łoj tam zaraz pół auta, jedynie parę drobiazgów :wink:

I jeszcze jaki skromny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no bo ja przecież tylko dopracowuję parę szczegółów :naughty:

apropo jest rns-e z sds-em jest BT w wersji High no to jakże by tu miało nie być kiery z B8 :kox:

img0552fgd.jpg

Opublikowano

Teraz to mnie wkur...eś:grin::grin::grin::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

aleee ja niechcący przepraszam że tak wyszło :kox:

brzydkie zdjęcie zapewne się nie spodobało ?? :wink:

Opublikowano

No co Ty ja miałem mieć też taką ale jak brałem z B7 to Siemian nie miał z B8:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

a widzisz cierpliwość popłaca :wink:

ale w ciekawe aukcje allegro jest z b8 za 400zł poducha chyba podpasi to kupuj zamieniaj i włala :naughty:

Opublikowano

Jakoś mi narazie przeszło są inne priorytety kupiłem właśnie heble więc sam rozumiesz:naughty::decayed:

Opublikowano

Yebaniutki :kox: nie nadążam czytać , a co powiedzieć o modzeniu :dziura:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Od razu jaki się ruch w temacie zrobił :grin:

Opublikowano

No. Trochę się tu dzieje :decayed:

Opublikowano

Lecisz z tematem w ładnym tempie :wink:

Opublikowano
  • Autor

długo czekałem oszczedzałem i czytałem jak pięknie robicie swoje furki, aż w końcu dane i mnie coś porobić :kox: choć do waszych mnie daleko :wink:

Bartek przecież to prawie wszystko twoja wina jak się naczytałem coś ty tam narobił u siebie to jakiem miał wyjście :naughty::whistling:

eeee no tak hebleee :kox: ja właśnie dałem 320 na 288 na proszkowanie w kolor 3020 :kox:

ps. a miały być s4 ale mi sprzed nosa ktoś zwędził więc już poprzestałem na 3.0 :wink:

Opublikowano

No i znowu Bart winien całego zamieszania :grin:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Myślę że od 3,0 styknie , mam i nie narzekam :thumbup1: i na zimę fela 16" wchodzi .

Opublikowano
  • Autor

Baaaa Bartek to nie dość że ma łeb jak sklep to i jeszcze czasu jakby nie spał no i nawet jak milionowy raz pytam czy ten pin w 32pinowej kostce C MCE ma być z zielonym kabelkiem to on ciągle grzecznie odpisuje "tak" i nawet ni razu nie przeklnie :whistling::whistling:

też tak stwierdziłem ale były s4 to chciałem zabrać ale 5 minut zabrakło, przeznaczenie :wink:

Opublikowano

No Bartek to jest Bartek trzeba go chyba na pomorze zaciągnąć na wódeczkę:decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

oj jemu to nawet jakby cały browar kupić to i tak mało by się odwdzieczyć :decayed::naughty:

Opublikowano

Przeklinam tylko na pw tego nie widać :grin: Wódki się napijemy jak na zlot ogólnopolski w końcu dotrę :wink:

Opublikowano
  • Autor

ooo ja też chce na ogolnopolski :decayed: stawiam Bartek :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.