Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to powiedz jak to chodzi czy masz tuner też podłączony i co w taki zestaw co masz wchodzi?

Opublikowano
  • Autor

a no mam zestaw unlocker tv, kamera, tuner i wszystko co tylko się dało plus antena :wink:

jeszcze nie wiem właśnie zgrywam na pen drive-a film zobaczymy :whistling::decayed:

Opublikowano

mega dobra fura ;) i bardzo ladnie porobione mody, jestem pod wrazeniem ;)

mam taka sama baze do modow od nie dawna ;p ale tutaj klasa sama w sobie;)

interesuja mnie dwie rzeczy, ile kosztowalo Cie, o ile mozna wiedziec, zmiana tylnego zderzaka na sline z podwojnym wydechem?, lotka oraz rns-e?

mozesz na PW napisac;)

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

a dziękuję bardzo :hi: choć jest tu jednak sporo dużo lepszych furaczy :wink: poszło pw co i jak a jakby co znam kogoś kto Ci ogarnie to, prawda Dominium :naughty:

Wladi zapodałe filma Ci powiem że nie sądziłem że będzie aż tak bardzo miło i fajnie :decayed:

Opublikowano

Daj na pw jaki zestw w to wchodzi jak bym chciał coś takiego założyć żeby jak mu Ciebie hulało ewentualnie jakieś linki gdzie można dostać:wink:

Opublikowano

dobry modzik :wink:

moze sam sie w taki zaopatrze niedlugo

Opublikowano
  • Autor

Póki co bardzo Polecam jakość filmów nawet jak na zwykłego rnsiaka naprawdę bardzo bardzo wysoka a koszta stosunkowo niskie i robota w miarę prosta i do ogarnięcia, no i od razu kupuje się z adapterem kamery i włala no ale kamerki jeszcze brak :decayed:

no i projekcik zrobiony do końca tak to wyglądało o 20:08 :decayed:

ajvr.jpg

z4s.jpg

5rm.jpg

Muszę przyznać, że jest rewelacyjny efekt, nie miałem pojęcia że może być aż tak fajnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no niestety b7 ale co poradzić jak b6 jak na lekarstwo raz na rok :wink:

ale wygląda chyba dobrze

lm13.jpg

d5d8.jpg

ps. folia z lamp poszła wek... sam nie wiem któro było lepsze :shock3::decayed:

mała sesyjka :wink:

l543.th.jpg pfp1.th.jpg zi4i.th.jpg l8y6.th.jpg bke8.th.jpg

d5d8.th.jpg dn2a.th.jpg lm13.th.jpg qi2c.th.jpg 7ev2.th.jpg

Opublikowano

to teraz najlepsze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmm no skoro tak powiadasz :decayed:

Opublikowano
hmmm no skoro tak powiadasz :decayed:

a jak :wink:

ładna ta czarnula :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to się cieszę że się podoba, s-line plus kompletny no i oczywiście powiększony o parę dodatków ekstra :decayed:

teraz jeszcze parę duperelków no i graty z garażu trzeba by zamontować :wink:

Opublikowano

co tam masz?

Opublikowano
  • Autor

a takie tam :decayed: z tego jedno na W..... i do tego Mario mi potrzebny :wink:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

oj tam brzydacka :wink:

no i wpadły aero

q4xd.jpg

Opublikowano

dopiero? :naughty::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.