Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ori ori :decayed: 8E5861869 :wink:

Dzięki :drinks:

Opublikowano
no taki miałem pomyślunek.. może na przyszły sezon będzie bez napisiksa :decayed:

Wladymircu :decayed: toć tam byś raptem dwie koszulki i jeansy wsadził :kox:

Toć przecie mówił, że na tydzień :grin:

Opublikowano
  • Autor
Krzychu , czy Ty przestaniesz ... bo mi " gul skacze" .

Czego by nie szukał , to zaraz ma :decayed:

oj tam zaraz zaraz, przeca czekałem dwa dni na siateczke :decayed:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

no taki miałem pomyślunek.. może na przyszły sezon będzie bez napisiksa :decayed:

Wladymircu :decayed: toć tam byś raptem dwie koszulki i jeansy wsadził :kox:

Toć przecie mówił, że na tydzień :grin:

no jo Wladi dwie pary majtasófff, t-shirt i heja :polew:

Opublikowano

A co... ja spałem w opakowaniu a Domin z głową w walizce więc musi waliza być pusta ewentualnie jeszcze żeby spawa do środka walnąć:polew::polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lato poszło, zima przyszła, więc czas nadszedł na grzejniczek :decayed:

a zatem prezentuje W jak Webasto :decayed:

rndm.jpg

jefk.jpg

zarazem pragnę serdecznie podziękować Mario :hi: za genialne towarzystwo i mega pomoc :dance2::good:

Opublikowano

webasto piekna sprawa gratki moda:slina:

Opublikowano
  • Autor

miałem w golferze więc i tu było jak znalazł :decayed:

no i teraz tylko Cieszyć się ciepełkiem :decayed:

Opublikowano

hmm gdzieś to trafił :wink:

Opublikowano
  • Autor

oooo Panie kuna już od pół roku leżało w garaża ale że było cieplutko to potem potem,

no ale ostatnio parę razy dupka przymarzła więc czas nadszedł najwyższejszy :decayed::decayed:

Opublikowano

Kurde zawsze chcialem miec w aucie ale nigdy nie bylo dane...:kwasny:

Super MOD:wink:

Opublikowano
Lato poszło, zima przyszła, więc czas nadszedł na grzejniczek :decayed:

a zatem prezentuje W jak Webasto :decayed:

zarazem pragnę serdecznie podziękować Mario :hi: za genialne towarzystwo i mega pomoc :dance2::good:

Weź se ten kanał przekop, bo na schodach średnio się leżało :grin:

Niech dobrze grzeje i mało kopci :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Kurde zawsze chcialem miec w aucie ale nigdy nie bylo dane...:kwasny:

Super MOD:wink:

Bardzo bardzo Polecam :decayed:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Lato poszło, zima przyszła, więc czas nadszedł na grzejniczek :decayed:

a zatem prezentuje W jak Webasto :decayed:

zarazem pragnę serdecznie podziękować Mario :hi: za genialne towarzystwo i mega pomoc :dance2::good:

Weź se ten kanał przekop, bo na schodach średnio się leżało :grin:

Niech dobrze grzeje i mało kopci :decayed:

no się czepia noooo :wink: może jeszcze podgrzewane cooooo :grin:

Opublikowano

Caly watek przeczytany dobra lektura..

Maszynka przednia :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

GRATY:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję :hi: jeszcze parę modzików trza pyknąć, a parę leży w garaża ale już rąk brakuje :decayed:

Opublikowano

Mam to samo , a tym bardziej że dzień krótki a ja garażu nimom

Tapnięte z audiczki :)

Opublikowano
  • Autor

łuuuu no ja niby mam ale ciasno cimno :decayed: no ale ważne że ciepło i rezanka robić można :decayed:

Opublikowano

wlasny garaz to podstawa zimowego rezanka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i jakiś porządny zestaw kluczy który muszę sobie sprawić na święta jak nic :decayed:

---------- Post dopisany 21-12-2013 at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 19:30 ----------

łooot i dziad moroz był tego lata trochu wcześniej :decayed: i przytargał 12kg stali :decayed:

mega-zestaw-narzedziowy-yato-1-4-3-8-1-2-216-cz-yt-3884-extra-gratis-natychmiastowa-wysylka_0_b.jpg

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

yt3884.jpg

Opublikowano

Ile za taki zestawik trzeba dac? :naughty:

Opublikowano

Mom, pls :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.