Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Mam pytanie. W swoim audi posiadam jasne plastiki, czy mogę użwać na nie Poorboy's World Natural Look Dressing ???

I jak się ma nanoszenie tego płynu, czy wcześniej muszę umyć kokpit jakimś specjalnym materiałem? czy poprostu przetrzeć i nanieść na kokpit i przecierać szmatką z mikrofibry??\

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed Natural Look wyczyść powierzchnię jakimś APC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie w jaki sposób to stosować/nanosić chodzi mi najpierw cyclone a później natural look i jakimi ściereczkami ?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem zapytać :D Pierwsze czyścimy za pomocą gąbki przy pomocy APC np coś takiego :

http://allegro.pl/nielsen-cyclone-apc-uniwersalny-skuteczny-wydajny-i5021331313.html

Przecieramy mikrofibrą i potem za pomocą aplikatora nakładamy PB NL , i na koniec jeszcze mikrofibrą traktujemy czy już nie trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czyszczenia apc jakaś specjalna gąbka musi być?czy normalna ,troszkę środka z wodą rozcieńczyć i przemyć?I potem mikrofibrą wysuczyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czyszczenia apc jakaś specjalna gąbka musi być?czy normalna ,troszkę środka z wodą rozcieńczyć i przemyć?I potem mikrofibrą wysuczyć? :)

Polecam czyścić pędzelkiem , a powstałą pianę wycieram wilgotnymi fibrami i na koniec czystymi fibrami do sucha. Dopiero po dogłębnym czyszczeniu nakładam dressing na plastiki.

Po użyciu PB NL plastiki w Audi świecą się dość mocno, warto przetrzeć nadmiar fibrą wtedy wpada w pół-mat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za cenne wskazówki :) Muszę się wyposażyć w APC i mikrofibrę x 2 lub 3 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie podesłać jakiś link do aplikatora? żebym mógł kupić


czy może mi ktoś odpowiedzieć? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś do nakładania dressingu :

http://allegro.pl/poorboy-s-world-microfiber-applicator-i5066868481.html

Zamówiłem razem z poorboyem :)

APC zamówiłem taki :

http://allegro.pl/show_item.php?item=5021331313

A mikrofibry będę zamawiał stąd :

http://shiningcar.pl/pl/p/Eurow-mikrofibra/346

Polecają chłopaki te eurowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio oddałem auto do czyszczenia i użyli do plastików jakiegoś cudownego środka plastiki sie błyszczą lecz nie odbijają w szybie a poza tym po dotknięciu nie jest tłusty jak plak ???nie wiecie jakich środków używaja do plastików używaja firmy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde jestem pod wielkim wrażeniem 3tyg od zabiegu i nadal błysk i nie zostaje na dłoniach jak plack ciekawe czy to cartec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuje Nielsen Finesse ale straszne mazy później zostają najlepiej widać pod światło.Co polecacie żeby tych mazów nie było?? coś w macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyśc porządnie za pomocą apc i zabezpiecz unique hestia.
finesse to srodek 2w1 bardziej stworzony dla handlarzy na giełdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde jestem pod wielkim wrażeniem 3tyg od zabiegu i nadal błysk i nie zostaje na dłoniach jak plack ciekawe czy to cartec

Powiedz jakiego używali środka ? Nie chodzi mi o matowy bardziej skłaniał bym się w kierunku dobrego i trwałego błysku.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...