Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak prawidłowo wrzucać wsteczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od wczoraj mam Audi A4, i chciałem się dowiedzieć jak prawidłowo wrzuca sie wsteczny bieg: na luzie wdusić, nastepnie w prawo i do tyłu, czy najpierw w prawo i wtedy wdusić i do tyłu, bo obu przypadkach da sie wsteczny wrzucić, ale jak jest prawidłowo? Trochę opornie mi wchodzi wsteczny

Opublikowano

ja robie tak jak napisaleś pierwsze. wduszam,prawo i tył

Opublikowano

U mnie tak samo-w dół,prawo i do tyłu.

Jak to "w obu przypadkach da sie wsteczny wrzucić,trochę opornie mi wchodzi wsteczny".Jakieś odgłosy przy tym masz?Napisz coś więcej..

Opublikowano

U mnie tylko w prawo i do tyłu nie muszę nic wduszać

Opublikowano

u mnie w dół w prawo i tył

Opublikowano

no bo Ty masz już poliftową AUDI i tutaj nic się nie wciska ;)

Opublikowano

w dół i prawo do tyłu.

Opublikowano

to pewnie wychodzi na to że wszyscy co mają a4 przed liftem to mają w dół i prawo do tyłu a po lifcie to bez dołu tylko od razu prawo i tył

Opublikowano
to pewnie wychodzi na to że wszyscy co mają a4 przed liftem to mają w dół i prawo do tyłu a po lifcie to bez dołu tylko od razu prawo i tył

no bo w końcu polifcie.:naughty:

Opublikowano

nie ma roznicy czy to z poczatku produkcji czu tez po lifcie wsteczny tak samo sie wkłada

Opublikowano

to czemu u innych wchodzi z wciskaniem w dół a u innych bez tego

Opublikowano

być może już nie ma zabezpieczenia przy wybieraku dlatego w niektórych nie trzeba wciskać lewarka :)

Opublikowano

Przed liftem trzeba wdusic,w prawo i w dół.Po lifcie nie ma potrzeby wduszania:wink:

Opublikowano
  • Autor
Przed liftem trzeba wdusic,w prawo i w dół.Po lifcie nie ma potrzeby wduszania:wink:

Pierwszy raz słyszę taką teorie :facepalm:. Może już skrzynia tak zajechana że wszystko jej jedno czy się wciska w dół czy nie :decayed:.

Ja mam polifta i nie ma bata żeby wszedł wsteczny bez wciskania w dół.

Przecież musi być zabezpieczenie żeby w czasie jazdy zamiast 4 nie wrzucić wstecznego :kwasny: .

Opublikowano

Dokładnie... tak w moim przedlifcie jak i w kumpla polifcie... trzeba zdusić, potem w prawo i do tyłu

Opublikowano

jezdzilem a4 z 2000r i tez trzeba było w doł wciskac.

Opublikowano
Ja mam polifta i nie ma bata żeby wszedł wsteczny bez wciskania w dół.

Przecież musi być zabezpieczenie żeby w czasie jazdy zamiast 4 nie wrzucić wstecznego :kwasny: .

Dokładnie... tak w moim przedlifcie jak i w kumpla polifcie... trzeba zdusić, potem w prawo i do tyłu

Panowie ....

A nie przyszło Wam do głowy ze to może być zależne od wybieraka?

Ja mam polifta i nie ma mowy by można było wcisnąć nawet 1mm lewarek w dół..Wsteczny jak i inne biegi wchodzą można powiedzieć dwoma paluszkami ...:wink:

Opublikowano
U mnie tylko w prawo i do tyłu nie muszę nic wduszać

W nowszych tak jest, w 1z musiałem wduszać a w afn do tyłu. w afn chodzi bardziej precyzyjnie.

Opublikowano

u mnie jest identycznie biegi wchodzą bez najmniejszego problemu wręcz same wskakują a ze wstecznym też nie ma żadnych problemów

Opublikowano

Tu nikt nie mówi o problemie:) mi też biegi wchodzą bezproblemowo. Tak czy inaczej...w dół, prawo i do tyłu:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.