Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łeee a u nas tylko leje i leje :roll:

Kolega ono jak będzie we Wrocławiu to na pewno pisze się na jakiś mini spocik co bym mógł zobaczyć tego "zabójcę kręgosłupów" :cool: Będzie spocik, nie ? :grin:

Opublikowano
Kolega ono jak będzie we Wrocławiu to na pewno pisze się na jakiś mini spocik co bym mógł zobaczyć tego "zabójcę kręgosłupów" :cool: Będzie spocik, nie ? :grin:

Sprobowalby odmowic :razz: , musi byc integracja z "dzikami" z Wawy :mrgreen:

Opublikowano

teraz to musi zapier...ac :twisted:

Opublikowano

nieżle cycu :razz:

tylko niewiele wiadać na filmiku :roll:

Opublikowano
  • Autor

Jak bede we wrocku to jasne ze dam znać :)

Żółwik no wiem ale w dzień w wawie nie jest prosto to zrobić :) I google obcieło jakość filmu :(

Jak ktoś coś nagrał to niech daje , pooglądamy :)

Opublikowano

ono, gratki za moda, ale mam pytanie: Czemu chcesz hamowaćauto we Wrocku ? Przecież wawa to chyba zagłębie hamowni ;)

Opublikowano
  • Autor

Bo VTG przeniosło swoją siedzibe i jeszcze hamownia nie działa .

Bo ich hamownia ma średnią opinie :)

A tylko oni mają 4x4 :(

Opublikowano

ono, to jak tylko specjalnie masz jechac do wroska na hamownie to do Łodzi bedziesz mial blizej.

Promocja jest bo tylko 150 zyla za Q. Hamownia MAHA LS3000 jak sie nie myle.

Chyba, ze jedziesz do wrocka i jak cos to jakies poprawki beda w sofcie.

Opublikowano

Pikuś daj namiar na Łódź, please

Opublikowano

http://www.auto-gaz.com.pl/hamownia_podwoziowa/

poziek, jakbys byl to daj cynk moze swoim bym w koncu sie wybral. :mrgreen:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak obiecałem byłem na hamowni , wynik 256 KM i 552 Nm :)

screenhunter1yw4.th.jpg

Ciekawostką jest to że ten uskok Nm przy 3,5 rpm to seryjne zabezpieczenie , które oczywiście można off :)

Generalnie jestem zadowolony jest tak jak chciałem :)

Opublikowano

Oniaczku widzę na bogato :one: Miodzio wynik :564:

P.S

Musisz teraz uważać bo przy takiej mocy to Ci kalesony zerwie :053: :053: :053:

Opublikowano

ładnie ........... :diabelek:

teraz to juz musi zdrowo marszczyc skóre na nosie .... a i pewnie berecik na gumke juz zakładasz .... :diabelek:

Opublikowano

jak to któs dzisiaj fajnie napisał : "skarpety się same podciągaja"

:a4fan: :diabel2:

Opublikowano

jeszcze kilka koni i S4 bedziesz uciekal, o ile juz takich nie objezdzasz :)

Opublikowano
  • Autor

W lecie jeszcze troche sie doda :P

Opublikowano

jechalismy w 5 w aucie a moja mina byla taka - :zdziw: taki rodzinny maly wymiatacz... :)

Opublikowano

Powiem tak ... zerwało mi beret ... :galy:

Coraz bardziej kocham śmierdzące diesle ... ono - gratulacje. :one:

Opublikowano

ono, to auto to moje marzenie... zazdroszcze Ci i szkoda że się nie dokulałeś do Kraka żebym mógł zobaczyć to cudo... :(

Opublikowano
ono, to auto to moje marzenie... zazdroszcze Ci i szkoda że się nie dokulałeś do Kraka żebym mógł zobaczyć to cudo... :(

Micz przeciez Ono przyjechal, tylko ze po tym jak juz wyruszyliscie do Katowic :P Zaluj ze sie z nami nie przejechales :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.