Skocz do zawartości
IGNOROWANY

końcówki drązka MAX GEAR ? opinie


DraKio

Rekomendowane odpowiedzi

witam co sądzicie o firmie maxgear?

zakladal ktos koncowki drążków tej firmy?

dają rade czy raczej nie ma co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxgear to praktycznie to to samo co kraft czyli najniższa półka,

końcówki master sport też nie najlepsze choć same wahacze nie najgorsze-stosunek ceny do jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doloz pare zlotych chociaz do FEBI, srednia polka ale MAX GEAR, topran i inne tego typu to szkoda nawet o tym rozmawiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożysko max geara w bravo kupla wytrzymało 1000km :) montarz zgodny ze sztuką kup conajmniej MS sport pare dni temu na tablicy.pl były końcówki firmy delphi po 35zł za szt chyba poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie maxgear chinczyk , który najtaniej w moim miescie kosztuje 35 zl

kupiłem dzis 2 końcówki RUWIELLE po 60 zl sztuka :)

jutro zakladam i zbieżnośc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co sądzicie o firmie maxgear?

zakladal ktos koncowki drążków tej firmy?

dają rade czy raczej nie ma co?

Tej firmy unikać jak ognia... Robią taki badziew że to nie do opisania jest.... Pracuję na sklepie to co chwilę mamy na to reklamacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meyle HD już dawno się popsuły :thumbdown: Co do marki Maxgear to kiedyś wylosowałem lampy na allegro i przyszły razem z żarnikami i właśnie na żarnikach pisze Maxgear :wink: i nie wiem ile to wcześniej świeciło ale u mnie już ponad rok świeci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meyle sami robia tylko wahacze alu do VW i może jakieś do BMW resztę czyli jakieś poduszki włączniki to to szajs ala topran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meyle HD już dawno się popsuły :thumbdown: Co do marki Maxgear to kiedyś wylosowałem lampy na allegro i przyszły razem z żarnikami i właśnie na żarnikach pisze Maxgear :wink: i nie wiem ile to wcześniej świeciło ale u mnie już ponad rok świeci :decayed:

T meyle to też różnie z tym bywa. Maxgear to obecnie najgorsze części na rynku:decayed: No ale ludzie biorą bo tanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi meylamiHD.

1.Pod domem ma b5 w której po 15tyś km banan i prosty właśnie meyleHD się wysrały. Jazda emerycka i to po równym terenie.

2.Kiedyś do b5 to złożyłęm i po jakimś czasie sprzedawałem auto a przy tym mówię gościowi że "jest prawie nowa zawiecha i to meyleHD"... po pół roku zaczeło stukać a jak pojechał na stację diagnostyczną to człowiek powiedział że już parę elementów na luzy. Trochę mi głupio było jak mi to opowiadał :bag: a miały być takie trwałe :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wymienilem koncowki

stare ruvielle jedna byla git ale prawa rozwalona na amen ;/

wymienilem na nowe ruvielle i mam nadzieje ze polata troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tylko LMO , ostatnio miałem końcówki TRW i wytrzymały 9 miechów . Miałem wcześniej LMO i wytrzymały 2 lata , pewnie dłużej by posłużyły ale mechanik przy wyjmowaniu maglownicy uszkodził gumy na końcówkach i szlak je trafił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budżetowe to końcówki RTS polecam, lada moment dobijam je do 40 tys km i trzymają się nieźle, z czego ostatnie 15 eksploatowane codziennie na zakopiance gdzie dostaje zawias mocno po d*pie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram ze RTS to bdb produkt.

Melye kupisz jakieś 500zl taniej niż lema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zyciu wiecej MX, lacznik wylecial mi po ok. 200km, teraz musze wymieniac wachacz gorny, a nastukane z 10-12 tys.

odradzam kazdemu, a mechanik twierdzil ze takie dobre:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...