Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nawigacja audi a4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Posiadam posiadam nawigacje a audi ale tylko z mapami Niemiec czy jest jakaś szansa żeby wgrać mapy Polski ??? Pozdrawiam.

Opublikowano

Jest.

Popatrz w ten dział co napisałeś a znajdziesz.

PS.Nie wiedziałem że istnieje "jąkane pisanie" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś używa nawi plus na dużym wyświetlaczu z Polskimi mapami i w Polskiej wersji ????

Opublikowano

połowa forum :wink:

napisz do Hammera, on coś ogarnie :wink:

http://a4-klub.pl/members/h4mm3r-20201/

Opublikowano

Jak przedmówca miki powiedział :) połowa forum :wink: w tym również ja. Navi spolszczona+ mapka Polski i Czech 2012/13

Opublikowano

Dajcie mu foty jak mapy wyglądają w tej navi lub filmik bo o to mu chodzi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

posiadam nawigacje w liczniku, w FIS no i jak włącze ją to mam wszystko po niemiecku napisane. Jest jakaś szansa, by zrobić tam coś, by w tym liczniku wszystko pisało mi po polsku? no i w bagażniku w lewym schowku jest audi navigation jakieś co można płyte włożyć, jaką płyte tam włożyć i skąd ją zabrac? ogolnie chcialbym miec ta nawigacje po polsku i zeby dziala bez problemu, pomoze ktos??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nawigacja po polsku w małym fis to nie problem,

był gdzieś na forum o tym ten temat ,ale chyba zniknął :thumbdown:

Wgrałem lektora pl z chomika - poleconego właśnie z tematu widmo i wszystko śmiga -

Obecnie szukam lektora do navi RNS-e ,ale chyba nima :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

po co Ci lektor przynajmniej angielskiego trochę podłapiesz a menu przecież po Polsku wiec nie narzekaj

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

napisz w jakim programie i na jakich płytkach wypaliłeś to nawi bo mi nie zawsze czyta płyte

Pozdrawiam.

Opublikowano
po co Ci lektor przynajmniej angielskiego trochę podłapiesz a menu przecież po Polsku wiec nie narzekaj

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

napisz w jakim programie i na jakich płytkach wypaliłeś to nawi bo mi nie zawsze czyta płyte

Pozdrawiam.[/quote

Witam! Do nagrywania dobry jest Clonecd i jak najwolniej, a co do płytek CD to nie mogą być wielokrotnego nagrywania. Ja używam najzwyklejszych marketowych.

Opublikowano

mi zaskoczyła CD dopiero z firmy Verbatim ,

wcześniej 3 inne niemarkowe wylądowały w koszu.

Czy może mi ktoś wysłać na pw link do instr. pl. RNS-e

Opublikowano

podziekował :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.