Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA


seves

Rekomendowane odpowiedzi

No z tego co pamiętam, to Patrox sam robił customa o gabarytach takich, żeby wszedł jak największy i miał zapas pod ówczesne przyszłe mody.

Tylko się cieszyć, że masz cooler z takim zapasem, a przy jego gabarytach belka na niewiele jest potrzebna, bo cooler ma taką masę, że w przypadku potrzeby spokojnie przyjmie uderzenie jak ori belka.

Kwestia tylko czy czujniki poduszek są dobrze rozmieszczone i czy zadziałają w razie potrzeby, ale chyba lipy nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co pamiętam, to Patrox sam robił customa o gabarytach takich, żeby wszedł jak największy i miał zapas pod ówczesne przyszłe mody.

Tylko się cieszyć, że masz cooler z takim zapasem, a przy jego gabarytach belka na niewiele jest potrzebna, bo cooler ma taką masę, że w przypadku potrzeby spokojnie przyjmie uderzenie jak ori belka.

Kwestia tylko czy czujniki poduszek są dobrze rozmieszczone i czy zadziałają w razie potrzeby, ale chyba lipy nie ma :wink:

no to mnie uspokoiłeś :wink:

a co do poduszek to "kto by to sprawdzał" :grin: za drogie są takie próby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves jak ci tam idzie zglebienie fury?działasz tam cos czy na razie odpuszczasz temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves jak ci tam idzie zglebienie fury?działasz tam cos czy na razie odpuszczasz temat?

przód zglebiony, tył ori jak było:wink:

czekam na inny gwint i mam nadz ze niebawem sie wszystko okaze - jak siadzie i czy bedzie odpowiednio twardy..

Póki co po obniżeniu tylko przodu autko prowadzi sie dużo lepiej - wcześniej przód był za wysoki i kierownicą ciężko z oporem się kręciło i wydawało mi się że auto trudniej skręca niż moje poprzednie b6 1.8T po prostu trzebabyło dużo więcej siły włożyć a po obniżeniu przodu kierownica zaczęła lżej pracować i auto dużo lepiej skręca.

Jedyny minus jest taki że przód jest za miękki jak pisałem wcześniej dlatego nie może zostać i trzeba go wymienić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves jak ci tam idzie zglebienie fury?działasz tam cos czy na razie odpuszczasz temat?

jemu to idzie tak samo jak mi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro nie ma belki to ciekawe jak się trzyma zderzak, bo na belce są takie pierdolniki na których siedzi zderzak właśnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to belka jest tam wycieta tylko w miejscu coolera po bokach zostala.... chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seves jak ci tam idzie zglebienie fury?działasz tam cos czy na razie odpuszczasz temat?

jemu to idzie tak samo jak mi :grin:

:decayed: Krzysiek kur jeszcze raz sorry że nam się to tak ciągnie ale prawdopodobnie - jak pewnie wiesz - już to długo nie potrwa :grin:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

to skoro nie ma belki to ciekawe jak się trzyma zderzak, bo na belce są takie pierdolniki na których siedzi zderzak właśnie :P

Belki w miejscu coolera nie ma na pewno :wink: a co do mocowania zderzaka to dla każdego kto do tej pory stał przy samochodzie była to zagadka :grin: lipy jak to mawiają mam nadzieję że nie ma a na czym siedzi zderzak dowiem się jak w końcu go zdejmiemy :wink: na pewno regulacja góra-dół jest zaburzona co podpowiada że zamiast belki może byc cos innego - byc może jest po porsotu zamocowany co coolera i jego mocowań:wink: niebawem zderzak bedzie zdejmowany do malowania i zagadka się wyjaśni ale póki co mój mechanik niechętnie za niego zerka bo kryje sie tam dużo niewiadomych:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś miał możliwość to zrób kilka fot tego coolera i całego orurowania do niego jak będzie ściągnięty zderzak :) a z tą regulajcą to może być tak jak ktoś pisał wyżej, bo gdzieś też widziałem kiedyś takie foto B7 bez przodu z dużym coolerem, i były tylko skrawki belki po bokach właśnie z tymi pierdolnikami do zderzaka

i zapraszam do obejrzenia mojej popierdólki :P bo w końcu zebrałem się w sobie i założyłem temat hehe :Phttp://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-asb-czarny-avant-3-0-tdi-s-line-zew-wew-pieknie-grajacym-milltekiem-d-280050/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś miał możliwość to zrób kilka fot tego coolera i całego orurowania do niego jak będzie ściągnięty zderzak :) a z tą regulajcą to może być tak jak ktoś pisał wyżej, bo gdzieś też widziałem kiedyś takie foto B7 bez przodu z dużym coolerem, i były tylko skrawki belki po bokach właśnie z tymi pierdolnikami do zderzaka

i zapraszam do obejrzenia mojej popierdólki :P bo w końcu zebrałem się w sobie i założyłem temat hehe :Phttp://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-asb-czarny-avant-3-0-tdi-s-line-zew-wew-pieknie-grajacym-milltekiem-d-280050/

Nie ktoś, tylko Łukasz - poprzedni włąściciel furki który na pewno wie o niej więcej niz ja :decayed: . Fotki zrobie na pewno bo lubię przy każdym dłubaniu sobie cos pstryknąć także jeśli nie zapomne to wrzucę do wątku :wink:. PS. Nie wiem czy tylko ja nie potrafie czy ogólnie nie da się enterem przejść do linii niżej żeby posta ładnie napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi....

że tylko ..............

Tobie to nie wychodzi z tym ...........

enterem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z enterem wyjaśniona :decayed:

Win podczas aktualizowania zaktualizował mi IE do wersji 10 - różnice to m.in brak języka polskiego na pasku i... brak możliwości wstawienia "enter" w poście na forum :facepalm:

wiem wiem - mam jeszcze chrome'a do zwykłych stron ale mimo wszystko używając IE czuję sie bezpieczniejszy :decayed:

---------- Post dopisany 24-07-2013 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 11:49 ----------

Do autka samoistnie wpadł nowy mod :grin:

Przedwczoraj rano pojawiła się słynna palemka przy zegarze:decayed:

także żeby nie było ciągle coś jest modzone :kox:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z enterem wyjaśniona :decayed:

Win podczas aktualizowania zaktualizował mi IE do wersji 10 - różnice to m.in brak języka polskiego na pasku i... brak możliwości wstawienia "enter" w poście na forum :facepalm:

wiem wiem - mam jeszcze chrome'a do zwykłych stron ale mimo wszystko używając IE czuję sie bezpieczniejszy :decayed:

---------- Post dopisany 24-07-2013 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 11:49 ----------

Do autka samoistnie wpadł nowy mod :grin:

Przedwczoraj rano pojawiła się słynna palemka przy zegarze:decayed:

także żeby nie było ciągle coś jest modzone :kox:

:decayed:

jest to w kazdych zegarach i trzeba vagiem odblokowac czy tylko niektore modele zegarow to maja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ja nic kompletnie nie robiłem, ani vagiem ani niczym innym - się po prostu pojawiła w poniedziałek rano - widocznie zasięg złapał - a z tego co się kiedyś orientowałem bo mi się palemka zawsze podobała:grin: to jest jakiś moduł montowany w tylnym zderzaku odpowiedzialny za łapanie tego sygnału:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, koło zegarka? co to jest? bo świeci mi mi się to cały czas i ni cholery nie wiem od czego to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, koło zegarka? co to jest? bo świeci mi mi się to cały czas i ni cholery nie wiem od czego to :P

Kontakt z bazą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, koło zegarka? co to jest? bo świeci mi mi się to cały czas i ni cholery nie wiem od czego to :P

a musisz ustawiać zegar po odłączeniu akumulatora?

a musisz przestawiać zegar na czas letni czy zimowy?

to właśnie od tego to jest.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...