Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli tak to zwracam honor, sugerowalem sie opiniami sprzed kilku lat kiedy Egonowi z SGL w b5 1.8T na jednym malutkim ori coolerku zrobili program na jakies 200km :wink:

Nie zauwazyles czasem u siebie po zmianie ze przy duzym coolerze pojawia sie turbo dziura bo jednak troche czasu przez to ustrojstwo zasysa :decayed: ja juz tak kupilem a porownanie mam z 2ori coolerkami ktore mialem wczesniej ale w benzynie :wink:

---------- Post dopisany 26-07-2014 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 16:32 ----------

Furka na sprzedaz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dało się jakiś rok temu? :whistling:

Tak poza tym, co skusiło żeby się pozbyć takiego kocura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większy kocur :wink:

To nie wymienia na Seja? :whistling:

Gdzieś się o uszy obiła RSa. A ta fura sevesa była pierwszą, która mnie podjarała na tym forum więc jest sentyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afro wiem co czules bo mnie tez strasznie podjarala i trzyma mnie do dzis, dlatego tez ciagle jestem rozbity i tak na prawde nie wiem czy dobrze robie zmieniajac :/ ale spelnilem swoje marzenie :banan:

Najchetniej zostawilbym obie ale mnie po prostu nie stac :grin:

Dla zainteresowanych furka bedzie do obejrzenia od przyszlej niedzieli w PL - auto jest w ciaglej eksploatacji i w tej chwili jestem nim w UK. Na razie nie wystawiam nigdzie - tylko forum bo zalezy mi zeby wpadla w dobre rece najlepiej gdzies blisko zebym mogl jej dogladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie do PL mam nadzieję, że będzie okazja się zobaczyć gdzieś na spocie i obadać nowy nabytek. Bo tej suczki nie było okazji zobaczyć niestety nad czym ubolewam.. ; \

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cholera na sprzedaż, to jest wzór tego jak chciałbym by moja A4 w przyszłości wyglądała, jest po prostu śliczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudnego, na kolejne nudne auto zmieniasz :P tu nie było już za bardzo co rezać, a co dopiero w nowej, tam chyba też się nic sensownego nie wyreza :(

:D:D

tyn klank w tym aucie jest nie do opisania (tym nowym) :D

Mega gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tolek :decayed:

Juz sie nie moge doczekac kiedy nowa znowu odpale :tongue: znam ja 2dni haha w sumie to 1dzien a juz sie za nia stesknilem :kox:

Troche mnie martwi spalanie ale okaze sie i wyjdzie w praniu ile przy spokojnej jezdzie pokaze (jesli bedzie sie dalo w ogole spokojnie jezdzic hehe)

A co do rezania to juz wymyslilem ze solardachu tam nie ma, klapa elektryczna + spojler wysuwany jak w nowych 5 i 7 :slina: no i jednak stolki sportowe ktore ogladalismy w tej poprzedniej mnie urzekly :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby trza było przed Twoim powrotem przepalić...(mogę krótki filmik na maila podesłać ) to adres znam ale kluczy nie mam :naughty:

wysłane z htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie troche lepsze a4b7 w benzynie :tongue: z dobrym wyposazeniem w serii haha - mam nadz ze niebawem sie pochwale i zaloze jej watek :wink:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Jakby trza było przed Twoim powrotem przepalić...(mogę krótki filmik na maila podesłać ) to adres znam ale kluczy nie mam :naughty:

wysłane z htc

Arturo wiedzialem ze moge na Ciebie liczyc, dzieki stary bo akku by padl- klucz jest pod wycieraczka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: masz ten sam model zabezpieczenia :kox: .....:grin:

wysłane z htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves daj więcej zdjęć :decayed:

Zdjęć mam całą masę ale to może się już w swoim wątku nowy włąściciel pochwali (autko jeszcze mam ale na dniach mi go zabiorą ;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej daj córki nowego zakupu. :guma::cool:

Grześ....on jeszcze nie ma córki :grin:....

wysłane z htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą fotki będą :decayed:

Ale ona jest prawie taka sama :) czarny sedan - z różnic to nowa ma szyber, stołki w pełnej skórze a nie sline, grubsza kiera, alu gril i listwy na zewnątrz, trochę inne zderzaki, progi, błotniki, takie tam drobnostki :tongue:

Furka kilka tygodni temu znalazła nowego właściciela ale nie było jakoś czasu na podsumowanie. Mam nadzieję że kolega niebawem pochwali się na forum.

Samochód tradycyjnie już zabrał pierwszy oglądający, nie wiem jak to się dzieje ale wyłączając dość nietypowy przypadek b7 2.0tfsi o którym wiedzą wtajemniczeni :tongue:, wszystkie samochody sprzedawałem pierwszemu oglądającemu w ciągu 2tygodni.

Smutek po 3.0tdi już na szczęście minął bo eRSka daje radę i cieszy na każdym kroku, no może poza jednym :eusathink:

Jeśli mam być szczery to po kupnie RS4 która od zawsze była moim marzeniem złapałem kryzys, nie wiedziałem czy dobrze robię tym bardziej że kiedy wracaliśmy ze świeżym nabytkiem okazało się a w zasadzie potwierdziło że RS pomimo że wg sprzedającego podobno zdrowa i ma 408km (wykresu nie dostałem) jedzie mniej więcej tak jak 3.0tdi :decayed: ale wtedy bałem się jeszcze wysokich obrotów :)

Na szczęście kiedy kręcę ją pod czerwone pole czyli powyżej 8tys. jest szybsza :tongue:

Miało być krótko a jakoś się rozpisałem.

PS

Obiecany wątek RSki założę niebawem.

Pozdrawiam :hi:


A na koniec mały konkurs..

Znajdź różnice :decayed:

qlxu4qx9.jpg

z8usbm3i.jpg

3fylvfsf.jpg

stb97vqn.jpg

w7cnekel.jpg

:hi:

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...