Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po wymianie wtrysków na AFN trzęsie


grubcio1980

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się awaria zrobiła!!!Dogadaliśmy się i jednak wchodzę w nowe 216.Zobaczymy jak będzie.Ciahciah to mój człowiek od podnoszenia mocy, więc sprawdzimy i wsadzimy nowe.Wyniki opiszemy.Nie wiedziałem,że taką burzę rozpętam i że tylu ludzi ma podobne problemy.Grunt to się szanować w klubie.Każdy ma prawo do swojego zdania i nie trzeba się drapać jak kocury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ :)

nikt nie napisał że chodzi o Ciebie ale Ty ułatwiłeś zadanie osobą które nie siedzą w temacie i teraz już wiedzą o kogo chodzi.

koniec OT bo nic dobrego to nie wnosi do tematu.

Domyślam się od kogo te wtryskiwacze... Mało kto tutaj na forum sprzedaje używane, zajechane wtryski od AFN-a za kosmiczne pieniądze... no ale jeżeli są na to chętni to why not... ale później dzieją się takie cuda jak w tym przypadku...

kupiłes ,że wiesz że sa zajechane ? tylu kupiło i nikt nie nażekał. jak miałbym sprzedawać komuś jakies badziewie za pare groszy wiedzac ze sa h...we co ja miałbym z tego ?

wiadomo ,że używane to nie nowe ,ale bez przesady .

kosmiczne pieniadze ???? zobacz po ile handlarze z allegro sprzedają ,200zl chca za sam sterujący a nawet nie sprawdzony....

juz widze ze inne forum ci sie znudziło i tu teraz wypisujesz swoje herezje do tego bez sensu obrazasz i wypisujesz kryptoreklamy.

forum to nie miejsce na tego typu dyskusje. ktoś coś spytał o coś to odpowiadaj na temat jak juz masz taką chęć a nie oczerniaj bo ja ciebie sie nie czepiam bo mi to wisi.

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

Do autora:Napisz jeszcze od kogo nie kupowac wtryskow na przyszłość choc sie domyslam.

a ty co żeś sie przyczepił ? nie sprzedałem ci wtrysków bo ty żes mi kiedyś cos sprzedał... i nie chciałem ,żebyś znowu marudził... ale nie bede tu pisał co i jak i nie robił OT

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

ja do swojego silnika wsadze wtryski rozjechane na maxa o cisnieniach 180/280bar czyli praktycznie padliny i tez są drgania ,wsadziłem na próbe nówki wtryski kupione nie napisze od kogo i gdzie ,ustawione na perfekt i drgania jak były tak są. i kolejna próba.wsadzone wtryski od ahf-a uzywane ORI bosch tylko założone nowe przekladki boscha,drgania znikneły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale co do tonu rozmowy to cos zle odebrales... kto tutaj pyskuje? cos chyba kolego zle przeczytales...

kim jest sztomel to kolego wybacz ale istnieje w tym swiatku dluzej niz Ty patrzac po Twoim wieku...

co tu wiele myslec... rozwierc otwor i daj wieksza srube. standardowa operacja gdy gwint jest zmeczony...

skoro odbiedasz mnie za profesionaliste cieszy mnie to, ja sie az tak do swojego ego sie nie odnosze. moje komentarze byly skierowane do kogos kto oferuje wtryski z afn-a ktore maja okolo 10 lat i sa w stanie"idealnym"

co tu dyskutowac...wystarczy to przyjac na logike.

Szkoda gadac :facepalm:

Speckom to mistrz w swoim fachu, ale powoli widze poziomem sie zblizacie, czlowiek wychodzi z konkretami a tu atak, bo prosto powiedziec, ze ktos daje d*py, dopoki nie wyjdzie ze atakujacy sam tej d*py dal :grin:

P.S Jak nie wiesz, kto to Sztomel i komu sprzedawales, to wrzuc sobie haslo w Google, nawet podpowiada "Sztomel Rybnik" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku doskonale wiem kto to sztomel - polecam potrenować czytanie ze zrozumieniem

kończę dyskusje z Tobą bo widzę że szkoda czasu.

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

moderator niech posprząta bo lekki syf się zrobił.

Pozdrawiam i kończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciśnienia rozjechane, takie są wyniki wkładania starych dziadów do silnika...

Mamy takie czasy że wtryski muszą mieć 200tyś km nalatane... więc gdzie tu sens gdzie logika żeby takie wtryski wkładać do silnika i jeszcze płacić za nie 300 zł !! Obstawiam jeszcze że końcówki pewnie były demontowane z innych i przekładane do kolejnych obsad... nigdy po takiej operacji wtryski nie będą się zachowywać jak należy...

Jak dla mnie lepiej dołożyć 200 zł to interesu i za 500 kupić wtryski na nowych dyszach z wyregulowanymi świeżo ciśnieniami a nie stare dziadki z rozjechanymi ciśnieniami i zmęczonymi dyszami...

A ja mam wlasnie objawy jak kolega z watku, a mam 216' na FB koncowkach, nowe nigdy nie zakladanae, kupione u CIEBIE! przez kolege Sztomela, a ja odkupilem u niego. Co Ty na to powiesz?

Co ja na to powiem ? chcesz to można sprawdzić co się z nimi dzieje, dla mnie nie ma problemu. Czegoś tutaj nie rozumiem - jakieś pretensje ? czy źle coś zrozumiałem że kupiłeś wtryski od kogoś taniej i oburzony ? a czy ja mam pewność że to na 100% były moje wtryski ?

O tu tu.

W chojrakowaniu nadal jestes dobry, to fakt, ale ze sprzedales gowniany towar , nazywajac innych sprzedawcami chinskim paździerzy, takiemu gosciowi jak Tomasz, to troche traca amatorką. Najlepiej, pojdz na inne forum pociskac te swoje herezeje, a tu zostaw nam troche wolnej przestrzeni od "specjalistow" jak Ty i speckom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracając do tematu, czy jak mam to trzęsienie, to gdzie i za ile można wyregulować wtryski? Są po przebiegu 217 tys. i chyba powinny trochę jeszcze pożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że założyłem tem temat i jestem parę latek z Wami to już nie wiem kto o kim pisze.Tak kupiłem wtryski od speckoma.Nie kupowałem kota w worku.Chłopak mnie uprzedził w jakim są stanie.Korekcję 0,5 to myślę, że jak na 15 latka to nieżle.Stare myyślę ,że były gorsze.Chciałem spróbować - spróbowałem.Speckom uczciwie mnie namówił na nowe i tak się dogadaliśmy.Jak założę dam znać jak po wymianie.Poza tematem-dla mnie to jeden handlarz próbuje oczernić drugiego, żeby mu klientów odbić.Te same problemy mają klubowicze, którzy kupowali wtryski od różnych osób,więc Panowie....?!?!?

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 20:19 ----------

Dla Kolegów którzy mają lub mieli problem z trzęsieniem.Najprawdopodobniej nie będzie to wina wtrysków.Ciahciah który mi robił program dopracował virusa i przestało.A naprawdę telepało.Ale piszę również z drugiego powodu.NIE KUPUJCIE NIC OD SPECKOMA!!!Po pierwsze wtryski były źle złożone.Po drugie nie miały ustawionych ciśnień.Musiałem dopłacić 220 zł za doprowadzenie nowych wtrysków do ładu.On oczywiście się nie poczuwał do niczego.Ba nawet nie wiedział jak ustawić 2 ciśnienie.Myślał ,że jak ustawi 1 to 2 ustawi się automatycznie.Ale nie to mnie wkur....ło najbardziej.Po odesłaniu starych miał odesłać 150zł kaucji.Tak jak robi większość.Menda do tej pory nie oddała pieniędzy.To zwykły oszust, który okrada ludzi.Powiedział że moje stare wtryski były do d..py.Nie mogły być, bo ciahciah robił mi virusa również na serii i wiem ,że wtryski były dobre.Sprzedał je!!!Myślę, że tacy 'osobnicy' nie są potrzebni na tym forum.Niech sobie rucha w krzakach wiewiórki.HUGO jeśli to przeczytasz wywal stąd tego..........?!!!!!To zwykły naciągacz, a forum (jak dobrze rozumiem) jest do tego, żeby sobie pomagać.Jeśli ktoś chce adres na jaki nie wysyłać pieniędzy to walcie na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałeś 216? Bo noszę się z zamiarem kupna ale tylko sprawdzonych a nie chinoli których jest teraz masa;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że założyłem tem temat i jestem parę latek z Wami to już nie wiem kto o kim pisze.Tak kupiłem wtryski od speckoma.Nie kupowałem kota w worku.Chłopak mnie uprzedził w jakim są stanie.Korekcję 0,5 to myślę, że jak na 15 latka to nieżle.Stare myyślę ,że były gorsze.Chciałem spróbować - spróbowałem.Speckom uczciwie mnie namówił na nowe i tak się dogadaliśmy.Jak założę dam znać jak po wymianie.Poza tematem-dla mnie to jeden handlarz próbuje oczernić drugiego, żeby mu klientów odbić.Te same problemy mają klubowicze, którzy kupowali wtryski od różnych osób,więc Panowie....?!?!?

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 20:19 ----------

Dla Kolegów którzy mają lub mieli problem z trzęsieniem.Najprawdopodobniej nie będzie to wina wtrysków.Ciahciah który mi robił program dopracował virusa i przestało.A naprawdę telepało.Ale piszę również z drugiego powodu.NIE KUPUJCIE NIC OD SPECKOMA!!!Po pierwsze wtryski były źle złożone.Po drugie nie miały ustawionych ciśnień.Musiałem dopłacić 220 zł za doprowadzenie nowych wtrysków do ładu.On oczywiście się nie poczuwał do niczego.Ba nawet nie wiedział jak ustawić 2 ciśnienie.Myślał ,że jak ustawi 1 to 2 ustawi się automatycznie.Ale nie to mnie wkur....ło najbardziej.Po odesłaniu starych miał odesłać 150zł kaucji.Tak jak robi większość.Menda do tej pory nie oddała pieniędzy.To zwykły oszust, który okrada ludzi.Powiedział że moje stare wtryski były do d..py.Nie mogły być, bo ciahciah robił mi virusa również na serii i wiem ,że wtryski były dobre.Sprzedał je!!!Myślę, że tacy 'osobnicy' nie są potrzebni na tym forum.Niech sobie rucha w krzakach wiewiórki.HUGO jeśli to przeczytasz wywal stąd tego..........?!!!!!To zwykły naciągacz, a forum (jak dobrze rozumiem) jest do tego, żeby sobie pomagać.Jeśli ktoś chce adres na jaki nie wysyłać pieniędzy to walcie na pw

kolego ile cie to wszystko kosztowalo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co? najpierw kupiłem używki afn, ale jeden lał - dałem 300.Później powiedział że jak dołożę 200 to zrobi mi moje na nowych końcówkach, więc się skusiłem.A później musiałem dołożyć 220 za doprowadzenie ich do ładu, bo baran nie wiedział co robi i naciąga.Do 1z lub ahu zakładaj 0,205 od afn.Nie baw się w 0,216 czyba że zmieniasz turbo,ale moim zdaniem to nieopłacalne.W tych silnikach to wtryski, program i jest zajebi... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co? najpierw kupiłem używki afn, ale jeden lał - dałem 300.Później powiedział że jak dołożę 200 to zrobi mi moje na nowych końcówkach, więc się skusiłem.A później musiałem dołożyć 220 za doprowadzenie ich do ładu, bo baran nie wiedział co robi i naciąga.Do 1z lub ahu zakładaj 0,205 od afn.Nie baw się w 0,216 czyba że zmieniasz turbo,ale moim zdaniem to nieopłacalne.W tych silnikach to wtryski, program i jest zajebi... .

czyli jak dobrze to policzyc to masz 205 nade in chinol za 720 i pewnie + koszty przesylek

:facepalm:

idac dalej dokladamy 220-250 i mamy wtryski na zestawach bosch :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość to podróby. Bosch nigdy nie wypuścił rozpylaczy DSLA150P764 czyli popularnych 216-tek jako samych rozpylaczy. Zawsze w zestawie 2437010060. Łatwo to poznać. Ale ja w branży jestem od 1997 roku. A zestawy weszły koło 2002-2003 o ile mnie pamięć nie myli.

Jedyną tańszą alternatywą są w tej chwili rozpylacze 7Diesel. Niestety, lepsza włoska fabryka FIRAD robi tylko mocniejsze. Fratelli Bosio rozprowadzałem , ale jakość i problemy z gwarancją były na tyle duże, że zrezygnowałem. Firad na 100% lepszy.

Boscha sprzedałem przez te lata tysiace sztuk - dobra współpraca z Cowboyem i zakładem w Nadarzynie - i były 2 reklamacje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegos czasu juz nie speckom tylko vp-tdi . Tamte konto porzucil juz dawno i zrobil sobie nowe.

http://a4-klub.pl/members/vp-tdi-93038/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...