Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

Takie ceny są nierealne w sklepie, jeżeli kolega ją kupił to pewnie:

1. Czyszczenie magazynów lub bardzo duże zniżki

2. Sprzedaje pośrednik na rynku wtórnym, który nie wie co sprzedaje np myśli, że to k03-005 lub k03-029

3. Spadła z Tira :)

PS: Gdzie Ty widzisz u mnie 171g/s ? :) na starej turbinie było 179,83g/s ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ceny są nierealne w sklepie, jeżeli kolega ją kupił to pewnie:

1. Czyszczenie magazynów lub bardzo duże zniżki

2. Sprzedaje pośrednik na rynku wtórnym, który nie wie co sprzedaje np myśli, że to k03-005 lub k03-029

3. Spadła z Tira :)

PS: Gdzie Ty widzisz u mnie 171g/s ? :) na starej turbinie było 179,83g/s ...

prawidłowa odpowiedz......... nr 2 wyrwałem ja na aukcji byla opisana jako zwykla k03 po tabliczce znamionowej rozpoznałem ze to k03-073 5s i byla moja jest fabrycznie nowa:) z tira nie spadla xD

wklej aktualne logi co do tego wyniku z hamowni pokaze je Robertowi z tune up i sie wypowie

roman_tyk na koncu 0.85 od poczatku 1.05/1,1 zaczyna spadac od 6000 do 0.85

klient na k03s mial 194g/s moc 239km oska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ze swojej strony moge powiedziec, ze widzialem logi bex na lpg, ktory nie miał 194g/s, a robił taką moc (był wykres na hamowni na drodze). Kolega, który tutaj zagląda wie o co kaman :)

Jak mi powiedział GTO, może być dobry przepływ, ale nie koniecznie moc więc nie ma się co podniecać.

Pokaż swoje logi i swój wykres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszłem też, że przeplywka może zaniżać, a jest nowa. Potwierdziło się to w kilku przypadkach. Tzn wg przepływu moc nizsza niż faktycznie zhamowana. Kolega Gregor10 może się wypowiedzieć.

To ja ze swojej strony moge powiedziec, ze widzialem logi bex na lpg, ktory nie miał 194g/s, a robił taką moc (był wykres na hamowni na drodze). Kolega, który tutaj zagląda wie o co kaman :)

Jak mi powiedział GTO, może być dobry przepływ, ale nie koniecznie moc więc nie ma się co podniecać.

Pokaż swoje logi i swój wykres.

Jak mówisz o moim to ja nie mam lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawie filmik jak to sie zbiera z 2 biegu do odciny porównasz sobie ze swoim xD wydaje mi sie ze ida tak samo tylko ze lacze u mnie to 18/225/40 waga ponad 1600kg z ciekawosci spradzwilem dzisiaj przeplyw 183g/s przy 6tys obr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawie filmik jak to sie zbiera z 2 biegu do odciny porównasz sobie ze swoim xD wydaje mi sie ze ida tak samo tylko ze lacze u mnie to 18/225/40 waga ponad 1600kg z ciekawosci spradzwilem dzisiaj przeplyw 183g/s przy 6tys obr

Twój za wiele nie pokazuje poza tym, ze masz krotsza skrzynie. Nie osiagnales 100 na godzine, a jak sobie porównasz do mojego to nie wiem czy dobrze widać jakie mamy obroty przy 30km/h. U mnie niecałe 1800obr a u Ciebie już 2000obr.

porownanie_licznikow_zps9b43e9a9.png

Masz także mniejsze koła o prawie 1cm na średnicy:

opony_zpsdbde68d3.png

Twoje auto jest też jakieś 40-50kg lżejsze.

Ciężko to porównywać bezpośrednio bo już na starcie masz fory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem w dowodzie mam 1600kg a troche wlozylem wiec nie wiem ile dokladnie a do rozpedzania sie zaczelem od 1500obr do konca tylko wczesniej mi sie wylaczylo an ie chcialo mi sie drugi raz robic odcina 6800 z groszami wyciga rowne 100 co ty za skrzynie masz z bexa? bfb ? oznaczenie znasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMB która ma zdecydowanie dłuższą 2ke niż Wodi ,

najlepiej Panowie zróbcie sobie pomiar na 4 biegu 60- 160 to wtedy wyjdzie czarno na białym kto lepiej zawija :) bo tak to można sobie gdybać

genralnie jesli już miałbym oceniać patrząc na filmiki , obiektywnie, to amb ma lepszy przebieg mocy , momentu i wieksza moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment napewno wiekszy bo kto jakie ma doladowanie z dolu ma wieksze o 0.25 bara wieksze ale pod koniec ja mam wieksze xD finalnie bedzie dol 1.2 moze troszke wiecej xD tyle starczy wiecej mi nie trzeba i gore trosze moze podciagnie i tak jezdze ostatnie miesiace i zmieniam na a5 lub a6 po lifcie w dieslu 3.0 i tyle w temacie :) dla ciekoawosci zrobie i ten filmik od 60 do 160 i wstawie dla ciekawych :)

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2013 at 23:36 ----------

no i na pokladnie zawital nowy program dol 1.27 pik do 1.3 przy 6tys 1 bar odcina 0.9 afr 14.7 czyli idealnie auto jezdzi fajinie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze na wolnych :) troche ponad 6tys przeplyw prawie 190 xD

Moje gratulacje :)

Masz swietny samochod i pewnie jeden z najlepszych softów skoro masz taki duży przepływ. Pewnie za chwile wrzucisz nam logi, wykres mocy i filmik z tego jak przyspiesza, tak?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze tak a moze nie wazne ze jezdzi dol jest spoko na kamienistej drodze jak jest mokro mryga mi kontrola trakcji na 3b juz sie boje zimy heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez_tytu_u.jpg

To mój przepływ na seryjnych gratach oprócz wtrysków, chyba nie jest tak źle:kox: jak na zwykłe K03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze tak a moze nie wazne ze jezdzi dol jest spoko na kamienistej drodze jak jest mokro mryga mi kontrola trakcji na 3b juz sie boje zimy heh

W Q? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s27.postimg.org/dbig9gitb/bez_tytu_u.jpg

To mój przepływ na seryjnych gratach oprócz wtrysków, chyba nie jest tak źle:kox: jak na zwykłe K03

bardzo ladny wynik :)

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

a moze tak a moze nie wazne ze jezdzi dol jest spoko na kamienistej drodze jak jest mokro mryga mi kontrola trakcji na 3b juz sie boje zimy heh

W Q? :whistling:

tak w quattro kamienista droga czyli kocie luby jak popada to jest masakra na sluchym asfalcie każde skrzyżowanie mryga esp bez strzalu ze sprzegla z wylaczonym pieknie leci bokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie bawie sie jazdy bokiem po ulicach ostatnio prawie rozbilem samochod i do rowu wpadlem xD nic sie nie stalo na szczescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...