Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

Mówi, ze nie pamięta, a jakby pamiętał to obowiązuje go tajemnica spowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były ministrant zwalniam go z tajemnicy spowiedzi ... ale cos kolo 1.2 b pewnie w peaku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pik z dołu jest średnio interesujący :)

---------- Post dopisany 28-07-2014 at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2014 at 00:31 ----------

Taki wykres bez "zaokraglania"

AMB_zps1923059d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde, nie wystarczy Ci, ze masz wieksze doladowanie u gory? :P

Zrobisz u siebie FMIC i tez bedziesz mial duzo Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nm nigdy za wiele :decayed: robie ten silnik i nie ma kasy na wyglad :facepalm: ale ic konieczniemusze zdobyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wampir masz seryjne sprzęgło? w chwili obecnej mam 310nm ale chce teraz K03S, FMIC i wtryski od Bexa wstawić, to bedę miał prawie identyczną konfiguracje co Ty. Boje się trochę o swoje sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to sprzeglo LUK AMB/BFB/BEX, na poczatku gdzies podawalem jego numeru.

Ja jezdziłem momentami na 1.38 bara i nie mialem problemów. Zrobiłem tak z 15tys już chyba tak pi razy oko i sprzeglo nadal lapie z dolu samego a takze ciagnie bez uslizgow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AB7 jesli masz seryjne wtryski to dziwne ze daly taki wynik :-) kolega ma wykres 230km na seryjnych 280 wtryskach a tak seri max 180...trzeba uwazac na to co ktos robi w programie bo leca sobie w ch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku kilka postów wyżej przewinął się motyw ustawienia FISA co do wartości spalania.

W vcds jest opcja w instrument zmiany - jak zwał tak zwał - mnożnika. Domyślnie jest 100% można ustawić 85 lub 115% co 5 procent.

Jest jakiś sposób aby to podnieść wyżej? Czy Wy tylko w tym zakresie się poruszaliście? U mnie zaniża o jakaś połowę. Spalanie na fis 6 litrów a realne około 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos wie jak to zmienic to chetnie tez przestawiemam 8.9 a tak serio gazu 12,5

P.s takie cos znalazlemOdczyt

komputerem można modyfikować VAG'iem,możesz zmieniać wartości % jaki ma wskazywać komputer.

Select-17(instruments)-10(Adaptacion)-blok 03

-wartość domyślna to 100%. Można ją zmieniać co 5%. Zakres od 80-120 %.Nie zawsze jednak jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zakresie 85%-115% z korygować można vcds-em jednak większe wartości to tuner ogarnie przy korekcie,trzeba zaadoptować większe wtryski i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość spalania została odpowiednio skalibrowana w sofcie i nie ma żadnego problemu z prawidłowym wskazniem spalania na FIS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twojej korekcie teraz jak pokazuje 15l/100km to już wiem, ze faktycznie tyle jest a nie, życie w świecie iluzji :D

Auto zapie...la az miło :)

Swoja droga, już mi się trochę nudzi i chyba czas zacząc myślęć o jakims nowym projekcie z Twoim udziałem ;)


Co o tym myslicie?

k03RSvsK03s_zps69886577.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...