Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Pany jest jeden minus - nie mamy podkładu muzycznego, ale za to na pocieszenie mamy podłączenie do prądu, także wszyscy z RNS-E na pokładzie, wrzucać wszystko co możliwe na karty i wziąć kable do odpalenia na rano :grin:

moge zalatwic piecyk do giraty:wink: z wejsciem JACK, na impreze plenerowa mysle ze by sie nadało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki taka sprawa.... mam zamiar oświadczyć sie mojej Martynie zawsze jak gdzies bylismy to nie bylo czasu itp. Mam zamiar do piatku zakupic ringa i mysle czy by nie dalo zrobic tego na zlocie... wiem pomyslicie pierdolniety... itp ale mysle czemu nie ? Co o tym myślicie ? Ps. Czy ew. Moge prosic o wasza pomoc ? Jakies pomysly...? Myslalem czy na paru autach nie napisac na przeenich szybach czegos i zwolac wszystkich pod pretekstem konkursu... potrakrujxie prosze to powaznie :)

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Wchodzę w to :naughty:

Na mnie też możesz liczyć :hi: W ogóle to przyklęknij przy jakiejś srogiej glebie, powiedz że za***iście leży i wyjmij zza koła pierścionek :polew: A tak bez śmiania to fajny pomysł jak lubi markę ;) Jakby tak załatwić blache "para młoda" czy jaką tam będą mieli z tego ślubu co będzie na terenie i wrzucić na Twoją fure w kolejce tych aut jak to było już mówione? W sumie zbieg okoliczności dobry do wymyślenia czegoś w tym stylu :naughty:

Panowie.... coraz bliżej Tydzień w 3 dni - KWEJK.pl :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymalem i zrobilem dzis zaopatrzenie :grin:

http://img.tapatalk.com/d/13/07/31/uzu4u5es.jpg

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Za mało rudej, za dużo czystej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymalem i zrobilem dzis zaopatrzenie :grin:

http://img.tapatalk.com/d/13/07/31/uzu4u5es.jpg

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Za mało rudej, za dużo czystej ;-)

Lubie to! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki wiec sprawa wyglada tak ze w piatek ide po pierscionek ...wiec trzeba cos wymyslic .. z pod jednej maski wyciagne bukiet kwiatow a z pod drugiej pierscionek hehehehe

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścionek wrzuć w dolot, przygazuj, każ kobiecie stać przy wydechu i łapać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścionek wrzuć w dolot, przygazuj, każ kobiecie stać przy wydechu i łapać ;-)

i niech stoi bardzo blisko :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierścionek wrzuć w dolot, przygazuj, każ kobiecie stać przy wydechu i łapać ;-)
Ogr placi, kto bogatemu zabroni :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki wiec sprawa wyglada tak ze w piatek ide po pierscionek ...wiec trzeba cos wymyslic .. z pod jednej maski wyciagne bukiet kwiatow a z pod drugiej pierscionek hehehehe

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

hmm a moze zbieraj kwiatek po kwiatku będą se gdzies w samochodach siedziec, ale z drugiej strony... domyśli sie co jest na roli:facepalm: w piatek obgadamy temat z chłopakami co i jak z tym zrobić:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kupie troche kwiatkow pojedynczych i poloze na masce kazdy czy cos w tym stylu. Nie smiac sie chcialem zrobic cos innego niz kolacja przy swiecach we dwoje....

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablib z jednej strony nie ma to znaczenia gdzie ale z drugiej strony może daruj sobie zlot i zróbcie to sami gdzieś gdzieś w miejscu bardziej romantycznym ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablib z jednej strony nie ma to znaczenia gdzie ale z drugiej strony może daruj sobie zlot i zróbcie to sami gdzieś gdzieś w miejscu bardziej romantycznym ;-)

Oj tam ... nie bedzie zadnej j**anej kolacji przy swiecach... juz postanowilem ze to bedzie na zlocie... Martynie klimat zlotow audi po Bukowinie sie spodobal i to bardzo wiec mysle ze bedzie milo.. A pozatym jakby byla kolacja to by cos podejrzewala a tak to nie ma bata :)

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wunderbaumie powieś pierścionek w samochodzie i każ jej do niego wsiąść :grin: Chociaż imho pomysł z pierścieniem w dolocie jest przedni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek damy radę coś zorganizować. Jak kowi mówił w piątek obgadamy to z chłopakami i będzie dobrze :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadam dzisiaj z moją dziewczyną, ona coś wymyśli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadam dzisiaj z moją dziewczyną, ona coś wymyśli :kox:

Ty też się oświadcz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wunderbaumie powieś pierścionek w samochodzie i każ jej do niego wsiąść :grin: Chociaż imho pomysł z pierścieniem w dolocie jest przedni :polew:

Mówiłem to nie nie nie, jakby wyleciał cały to bylibyście szczęśliwi do końca życia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadam dzisiaj z moją dziewczyną, ona coś wymyśli :kox:

Ty też się oświadcz :naughty:

Jeszcze chwilę, na zlocie by to nie przeszło :grin::grin::grin: Ale może jeszcze w tym roku :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...