Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Gość harry19-19
Ile teraz jest bramek i jakie są ceny? Bo wydaje mi się, że A4 będzie chyba najrozsądniejszą opcją do Wrocławia i potem wpadacie na 25 do OSW :whistling:

stary zapomnij o bramkach 9 zeta x 2 = 18zeta + chyba trzydzieścii parę złotych viabox to prawie 4dychy w jedną stronę , wolę przez kielce , piotrków i kalisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile teraz jest bramek i jakie są ceny? Bo wydaje mi się, że A4 będzie chyba najrozsądniejszą opcją do Wrocławia i potem wpadacie na 25 do OSW :whistling:

stary zapomnij o bramkach 9 zeta x 2 = 18zeta + chyba trzydzieścii parę złotych viabox to prawie 4dychy w jedną stronę , wolę przez kielce , piotrków i kalisz

Nie x2, bo jeszcze masz przed Wrocławiem bramki teraz. Kilometrów jest więcej, ale lecisz trasą Si, a od Piotrkowa zaczyna się hujnia robić, potem przez Łask do Kalisza też jest paranoja - chyba, że porobili... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

git ;-)

witam kolego :hi: widzę że wybierasz się na spocik może by tak jakoś spotkali się po drodze , a tak zapytam się którędy bedziesz jechał ?? , bo ja przez sandomierz ,opatów ,kielce , piotrków trybunalski ,łask ,kalisz i miejsce docelowe :decayed:

Prawdopodobnie najpierw do Belchatowa do kumpla jakos dzień wcześniej I stamtad już docelowo. Jeszcze się zobaczy, możemy się jakos spiknac jak mi sie trasa nie zmieni. Niestety na 19-stkach muszę mieć dobra droge :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nieporezane kozowate stare odrapane a6 na 17 to przed ostrowem zostawic? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Ile teraz jest bramek i jakie są ceny? Bo wydaje mi się, że A4 będzie chyba najrozsądniejszą opcją do Wrocławia i potem wpadacie na 25 do OSW :whistling:

stary zapomnij o bramkach 9 zeta x 2 = 18zeta + chyba trzydzieścii parę złotych viabox to prawie 4dychy w jedną stronę , wolę przez kielce , piotrków i kalisz

Nie x2, bo jeszcze masz przed Wrocławiem bramki teraz. Kilometrów jest więcej, ale lecisz trasą Si, a od Piotrkowa zaczyna się hujnia robić, potem przez Łask do Kalisza też jest paranoja - chyba, że porobili... :whistling:

noo mam nadzieję że zrobili w końcu tą drogę , ach ta polska :facepalm: nawet porządnej drogi nie potrafią robić a co dopiero remontować :facepalm:,zdecydowałem się jednak na kielce , piotrków i kalisz , niż a4 mam zaoszczędzone 40dychy:decayed: więc podwójna flaszeczka zostaje :decayed::naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię od ponad pół roku trasę Kielce - Piotrków T. - Łask (dalej Koło), dwa razy w tygodniu: poniedziałek rano i piątek wieczór lub sobota popołudnie :whistling: jak dla mnie jest ona ok :good: zarówno pod względem jakości drogi, jak i możliwości szybkiego przemieszczenia się :naughty: jedynie w piątkowy wieczór przed Piotrkowem czasem zdarzają się małe korki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Robię od ponad pół roku trasę Kielce - Piotrków T. - Łask (dalej Koło), dwa razy w tygodniu: poniedziałek rano i piątek wieczór lub sobota popołudnie :whistling: jak dla mnie jest ona ok :good: zarówno pod względem jakości drogi, jak i możliwości szybkiego przemieszczenia się :naughty: jedynie w piątkowy wieczór przed Piotrkowem czasem zdarzają się małe korki...

no i proszę kolega jeżdzi często tędy , więc super :) dzięki za info:hi::banan: , odnośnie piotrkowa to ja wiem tam jest masakra , jeżdzę tędy do Łodzi , w tym tygodniu czwartek w nocy jadę do Łodzi-Warszawa trasa 2 dniowa , a w piątek będzie moje auto już gotowe do odbioru , ciekawy jestem jak wygląda jak cholercia , a zobaczę go dopiero w sobotę jak wrócę :whistling:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

git ;-)

witam kolego :hi: widzę że wybierasz się na spocik może by tak jakoś spotkali się po drodze , a tak zapytam się którędy bedziesz jechał ?? , bo ja przez sandomierz ,opatów ,kielce , piotrków trybunalski ,łask ,kalisz i miejsce docelowe :decayed:

Prawdopodobnie najpierw do Belchatowa do kumpla jakos dzień wcześniej I stamtad już docelowo. Jeszcze się zobaczy, możemy się jakos spiknac jak mi sie trasa nie zmieni. Niestety na 19-stkach muszę mieć dobra droge :-)

Naciapane z sedesu ...

rozumiem kolego no ok najwyżej na miejscu docelowym :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bemka? :decayed:

Będzie spalona na grillu, jak volvo kolegi Maxcudo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstępnie chętny.

Będą zmiany, będzie więcej miejsc, śledzić wątek, do wieczora zrobię reedycję, czekam jeszcze na Cuber-a na gg i będziemy działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działaliście coś? będzie z tego ogólnopolski? :decayed: nie myślałeś o lotnisku i zawodach na 1/4? :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działaliście coś? będzie z tego ogólnopolski? :decayed: nie myślałeś o lotnisku i zawodach na 1/4? :whistling::decayed:

Daj telefon na PW, zadzwonie jutro, to sie pgoada :decayed:

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

Generalnie - z mojej strony co mialem zrobic - zrobilem, jest na 120 osob, czekam teraz na kontakt ze strony zarzadu i oglaszamy to oficjalnie ogólnopolskim "samer edyszyn" :wink::hi: jeszcze dogranie kilku drobnych szczegolow pozostalo :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

Ja wstępnie chętny.

Dawaj na PW ile osób. pierwszy post po reedycji, myślę, że będzie to okrzyknięte "ogólnopolskim" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...