Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

w piątek coś organizujecie ?

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

no ja to bede, staram sie na 100% być:wink:

To dobrze.Może w Piątek byś zawitał z ekipą.Zorganizowało by się jakiegoś grilla.

Z mojej mańki chyba tylko mrogal jedzie:whistling: takze ekipa bidna, a moi znajomi "z podwórka" nie bardzo jaraja sie takim klimatem, próbowałem jakieś d*py namówić, ale mówia mi że mam za stare auto

YEBANE BLAHARY:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew:

Kowi mało bedziesz miał w Ostrowie d*p ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taki prajs to może i ja się skuszę, bo planuję góry/morze w wakacje, ale tyle to skołuję :decayed: Odpuszczę jakiegoś moda i tyle :grin: Muszę pogadać z drugą połówką :decayed: I przede wszystkim dowiedzieć się kiedy mam poprawkę, bo ujebałem egzamin nie do zdania i pewnie będę miał przynajmniej kilka poprawek, bo tak u tej baby jest i tego nie przeskoczę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek coś organizujecie ?

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

no ja to bede, staram sie na 100% być:wink:

To dobrze.Może w Piątek byś zawitał z ekipą.Zorganizowało by się jakiegoś grilla.

Z mojej mańki chyba tylko mrogal jedzie:whistling: takze ekipa bidna, a moi znajomi "z podwórka" nie bardzo jaraja sie takim klimatem, próbowałem jakieś d*py namówić, ale mówia mi że mam za stare auto

YEBANE BLAHARY:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew:

Kowi mało bedziesz miał w Ostrowie d*p ? :naughty:

a bo ja wiem co tam za d*py:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze d*py w tej części kraju :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek coś organizujecie ?

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

no ja to bede, staram sie na 100% być:wink:

To dobrze.Może w Piątek byś zawitał z ekipą.Zorganizowało by się jakiegoś grilla.

Z mojej mańki chyba tylko mrogal jedzie:whistling: takze ekipa bidna, a moi znajomi "z podwórka" nie bardzo jaraja sie takim klimatem, próbowałem jakieś d*py namówić, ale mówia mi że mam za stare auto

YEBANE BLAHARY:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew:

Kowi mało bedziesz miał w Ostrowie d*p ? :naughty:

a bo ja wiem co tam za d*py:grin:

to kupisz gumy i spokój :kox:a w Ostrowie całkiem całkiem d*py

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kupisz gumy i spokój :kox:a w Ostrowie całkiem całkiem d*py

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol jutro wydrukuję parę kartek i na parę drzew przywalę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol jutro wydrukuję parę kartek i na parę drzew przywalę :wink:

:git: Kowi, zapodaj ten zmieniony, nie zapomnij o dacie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Piotrek wrzuci to ja z rana jeszcze skoczę do drukarni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kupisz gumy i spokój :kox:a w Ostrowie całkiem całkiem d*py

:facepalm:

żartuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wypowiadać się o nowej propozycji Karola.Dla mnie osobiście 2 dni to mało zleci jak z bata strzelił.Pierwszy plan zdecydowanie lepszy,urlopu prawdopodobnie nie dostanę ale mam wyjeb...e i idę na zwolnienie a na zlot przyjadę.Jest jeszcze trochę czasu to można kasy trochę doskładać i być zadowolonym w pełni ze zlotu.Karol określ dokładniejszy termin do kiedy i zamykaj listę bo będziemy tak się zastanawiać do śmierci i nic z tego nie wyjdzie.
jesli komus malo dni to niech sobie dorezerwuje przed czy po terminie tak jak to ma miejsce w bukowinie. ja pisalem do kajora dlaczego co i jak . 130 dla mnie ok co do przyjazdu wczesniej podchodzi mnie :) trzeba bedzie sie usmiechnac do Martyny niech pomiorow na ogrodzie na sniadanie sobotnie nazbiera :grin::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wypowiadać się o nowej propozycji Karola.Dla mnie osobiście 2 dni to mało zleci jak z bata strzelił.Pierwszy plan zdecydowanie lepszy,urlopu prawdopodobnie nie dostanę ale mam wyjeb...e i idę na zwolnienie a na zlot przyjadę.Jest jeszcze trochę czasu to można kasy trochę doskładać i być zadowolonym w pełni ze zlotu.Karol określ dokładniejszy termin do kiedy i zamykaj listę bo będziemy tak się zastanawiać do śmierci i nic z tego nie wyjdzie.
jesli komus malo dni to niech sobie dorezerwuje przed czy po terminie tak jak to ma miejsce w bukowinie. ja pisalem do kajora dlaczego co i jak . 130 dla mnie ok co do przyjazdu wczesniej podchodzi mnie :) trzeba bedzie sie usmiechnac do Martyny niech pomiorow na ogrodzie na sniadanie sobotnie nazbiera :grin::decayed:

Paczcie go, już kombinuje mi się do żony uśmiechnąć :grin:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

kolejny który u mnie był i wie, że za folią trochę miejsca na namioty jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o tej folii z tylnej klapy :naughty:

tylna klapa - wierz mi lub nie - nadal spisuje się za***iście :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...