Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Oli daj mi adres, wyśle Ci mojego trampka do prania, coś go tą wódką uj***ł, zamiast wychylić ze mną jaworem i syskiem, to pod stól pizgłeś prosto mi na trampka :polew:

I na dodatek ogorkowa wylał :whip2:

To to to!! :punish:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

GDZIE BROŃ BOŻE , ogórkową piłem :jerk: pozniej czystą lali to organyzm odmawiał a polewali dalej to młody głupi wylał 2 kolejki:facepalm::facepalm::facepalm:

Ps. To tam pił jawor z nami ?

bynajmniej tak mi się wydaje :polew: i była to ogórkowa na pierdylion procent :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE BROŃ BOŻE , ogórkową piłem :jerk: pozniej czystą lali to organyzm odmawiał a polewali dalej to młody głupi wylał 2 kolejki:facepalm::facepalm::facepalm:

Ps. To tam pił jawor z nami ?

Dzień dobry:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic ty ŚPIOCHU SAMOCHODOWY :polew:

taaa i Ty mu wierzysz , pokoj do 4 był otwarty a Tomasz mówił że słyszał w nocy jakieś jęki :whistling:

Nie byl, spałem obok i nie moglem zasnąć przez to walenie w drzwi i okna :/

Naciapane z sedesu ...

Tylko, że Mefjowi nie otworzył czornego kumpel, a MAGIC był w pokoju z Olim i kkrawatem :decayed: dwie różna historie, ten sam finał. Najlepsze, wchodzę rano do magica, oliego i krawata, zapalam światło, magic się podnosi i do oliego z ryjem: "OSAMA I TAK CIE za***rdoli" <------ YEBŁEM!! :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogórkową itd pamiętam , pozniej po czystej straciłem kontakt ze światem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic ty ŚPIOCHU SAMOCHODOWY :polew:

taaa i Ty mu wierzysz , pokoj do 4 był otwarty a Tomasz mówił że słyszał w nocy jakieś jęki :whistling:

Nie byl, spałem obok i nie moglem zasnąć przez to walenie w drzwi i okna :/

Naciapane z sedesu ...

Tylko, że Mefjowi nie otworzył czornego kumpel, a MAGIC był w pokoju z Olim i kkrawatem :decayed: dwie różna historie, ten sam finał. Najlepsze, wchodzę rano do magica, oliego i krawata, zapalam światło, magic się podnosi i do oliego z ryjem: "OSAMA I TAK CIE za***rdoli" <------ YEBŁEM!! :nabijasie:

Hehrhehehe, jeblem z krzesła :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE BROŃ BOŻE , ogórkową piłem :jerk: pozniej czystą lali to organyzm odmawiał a polewali dalej to młody głupi wylał 2 kolejki:facepalm::facepalm::facepalm:

Ps. To tam pił jawor z nami ?

Bo trzeba umieć pić :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panie i Panowie za zlocik ;) Trzeba sie teraz na zimowy szykowac choc by TAAAAAAAAAAAAAKI c**j na c**ju stawal to bede :decayed:

Hiszpan dzieki za rolke ;) Jednak to moje padlo jeszcze cos jedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dzięki wszystkim za imprezke :hi:

Pozdrowienia dla kolegi który przyniósł własny alkohol (przypalanke chyba) :naughty: smaczna była

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE BROŃ BOŻE , ogórkową piłem :jerk: pozniej czystą lali to organyzm odmawiał a polewali dalej to młody głupi wylał 2 kolejki:facepalm::facepalm::facepalm:

Ps. To tam pił jawor z nami ?

Hahaaha :D

A ja Wam powiem, ze nic nie wiem na temat walenia do drzwi. Odprowadzilismy admina, sprobowalismy jeszcze raz namowic jego dziewczyne na nocleg u nas (nie zgodzila sie :D), grzecznie zdjalem butki, wlaczylem TV i razem ze szwagrem zasnelismy nim zdarzylismy sie zorientowac jaki film leci w TV.

W sobote bylem niedopity :thumbdown: ale za to po piatkowej imprie u kaja i po tej wodzie z gwinta do 16 godziny tak mnie leb napierdzielal, ze zyc sis nie dzialo hah Podpuscili mnie na wode.. z gwinta, a rano szwagier jechal, bo jedziem 0, 6 wydmuchalem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panie i Panowie za zlocik ;) Trzeba sie teraz na zimowy szykowac choc by TAAAAAAAAAAAAAKI c**j na c**ju stawal to bede :decayed:

Hiszpan dzieki za rolke ;) Jednak to moje padlo jeszcze cos jedzie :wink:

Co wy tam macie? 2.7? to jest ESA?:decayed:

Nie to jest 2,5 TDI :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 15lat na karku to cięzka sprawa :grin:

Ale musze przyznać , takiej ilości rudej i innych specyfikow to jeszcze nigdy nie przyjałem . Mega udany zlocik :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również dzięki wszystkim za imprezke :hi:
Pozdrowienia dla kolegi który przyniósł własny alkohol (przypalanke chyba) :naughty: smaczna była

:naughty:

trzeba dać przepis :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE BROŃ BOŻE , ogórkową piłem :jerk: pozniej czystą lali to organyzm odmawiał a polewali dalej to młody głupi wylał 2 kolejki:facepalm::facepalm::facepalm:

Ps. To tam pił jawor z nami ?

Bo trzeba umieć pić :polew::polew::polew:

Cwiara mistrz picia.. :D Ale gwozdzia takiego przybiles, ze od stolu Cie uwolnic nie mogli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panie i Panowie za zlocik ;) Trzeba sie teraz na zimowy szykowac choc by TAAAAAAAAAAAAAKI c**j na c**ju stawal to bede :decayed:

Hiszpan dzieki za rolke ;) Jednak to moje padlo jeszcze cos jedzie :wink:

Co wy tam macie? 2.7? to jest ESA?:decayed:

Nie to jest 2,5 TDI :naughty:

Beka ze mnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 15lat na karku to cięzka sprawa :grin:

Ale musze przyznać , takiej ilości rudej i innych specyfikow to jeszcze nigdy nie przyjałem . Mega udany zlocik :banan::banan::banan:

Oj mama bedzie lac po d*pie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panie i Panowie za zlocik ;) Trzeba sie teraz na zimowy szykowac choc by TAAAAAAAAAAAAAKI c**j na c**ju stawal to bede :decayed:

Hiszpan dzieki za rolke ;) Jednak to moje padlo jeszcze cos jedzie :wink:

Co wy tam macie? 2.7? to jest ESA?:decayed:

Nie to jest 2,5 TDI :naughty:

Beka ze mnie :grin:

jak co druga osoba tak myslała:decayed:

i co ESA??? no ESA:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duds, te slowa padly na obwodnicy ;)

A osoby ktore uwazaja ze jedyne sluszne kola do jazdy po nasych drogach to 15/16" niech zaluja ze nie jechaly i nie wracaly z nami ;) Uwierzyly by ze sie naprawde da i to zdrowo dop****** :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duds, te slowa padly na obwodnicy ;)

A osoby ktore uwazaja ze jedyne sluszne kola do jazdy po nasych drogach to 15/16" niech zaluja ze nie jechaly i nie wracaly z nami ;) Uwierzyly by ze sie naprawde da i to zdrowo dop****** :kox:

dało sie dało....

słowa z CB

,,, tylko zebyscie sie tymi A4 nie pozabijal''

po drodze na sam koniec jadac z Olim zapałało sie B5 2,5 TDi:decayed:

chciał sie brac, ale dostał sromotny wpi.....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...