Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Już to widze. Zajeżdża Avant i z bagaraja wyskakuje piętnastu :shock3::polew::polew::polew: umarłbym :polew::polew:

tak BTW... Chcą za rok Ostrów o tej samej porze? :naughty:

Chcą, tylko piatek sobota niedziela

+1:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widze. Zajeżdża Avant i z bagaraja wyskakuje piętnastu :shock3::polew::polew::polew: umarłbym :polew::polew:

tak BTW... Chcą za rok Ostrów o tej samej porze? :naughty:

Chcą, tylko piatek sobota niedziela

+1:naughty:

A z Tobą gagatku to ja na osobności pogadam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukowina to innego rodzaju zlot...

w tym roku było -30 w nocy... w dzien troche lepiej, wiec ograniczasz sie do siedzenia w hotelu.

tutaj impreza w plenerze:naughty:

Dziękuję. Uwierz mi, gdyby nie sinica w wodzie, byłoby w k**we lepiej. Ale tego niestety nie byłem w stanie przewidzieć...

Kaju ale to od czego się siny zrobiłeś:grin::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukowina to innego rodzaju zlot...

w tym roku było -30 w nocy... w dzien troche lepiej, wiec ograniczasz sie do siedzenia w hotelu.

tutaj impreza w plenerze:naughty:

Dziękuję. Uwierz mi, gdyby nie sinica w wodzie, byłoby w k**we lepiej. Ale tego niestety nie byłem w stanie przewidzieć...

Kaju ale to od czego się siny zrobiłeś:grin::decayed:

Od wkurwienia, że nie przyjechałeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną :dontknow: ?

wiesz, tłoki wychodzące przez maskJe i zaglądające przez komin, no i takie tam, także tego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kur.... jezioro, ja ledwo z namiotu trafiłem do pokoju, nie mogłem znaleźć drogi..

A pamiętasz jak nas niebiescy pisali? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną :dontknow: ?

wiesz, tłoki wychodzące przez maskJe i zaglądające przez komin, no i takie tam, także tego :decayed:

Mam nadzieję, że będzie jeszcze nie raz okazja się spotkać był to mój pierwszy zlot tego typu zresztą Ania też była pierwszy raz wcześniej jeździliśmy na zloty motocyklowe, ale to znów coś innego, impreza taka jak była w Ostrowie bardzo nam się podobała i już teraz wiemy, że na kolejne też się chętnie wybierzemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną :dontknow: ?

wiesz, tłoki wychodzące przez maskJe i zaglądające przez komin, no i takie tam, także tego :decayed:

Mam nadzieję, że będzie jeszcze nie raz okazja się spotkać był to mój pierwszy zlot tego typu zresztą Ania też była pierwszy raz wcześniej jeździliśmy na zloty motocyklowe, ale to znów coś innego, impreza taka jak była w Ostrowie bardzo nam się podobała i już teraz wiemy, że na kolejne też się chętnie wybierzemy :wink:

:hi:

Pany czwartek jeszcze :banan:

Paczta go, wątrobe na loterii wygrał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czwartek jeszcze :banan:

Paczta go, wątrobe na loterii wygrał :grin:

Kto powiedział że musimy pić? :wink:

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Sysek... Wierz mi albo nie, ale ogółem to był mój pierwszy zlot w życiu... :kox:

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Kto powiedział że musimy pić?

9326763468930afd83932af00bb453b6.jpg?1308990632

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kur.... jezioro, ja ledwo z namiotu trafiłem do pokoju, nie mogłem znaleźć drogi..

A pamiętasz jak nas niebiescy pisali? :decayed:

Pamiętam, jak pięknie do nich mówiłem a przynajmniej się starałem złożyć jakieś normalne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co porównywać Ostrowa do BT.

BT to zimowy zlot w górach i nie ma co się dziwić ze zimno bywa.

ostrów to była letnia integracja. której brakuje.

były próby zorganizowania czegoś co dorównało by Pile czy Jarosławcowi

niestety Samociązek był nieudany jeśli chodzi o organizacje. ale ludzie utrzymali atmosferę.

popytajcie młodego ( bankomat) i akcje open de door, czy glonojad.

ostrów wypadł naprawdę dobrze, organizacja, atmosfera.

wiec jeśli tylko Kaju podjoł by się ponownie organizacji. i wsparło by parę osób to myślę ze ma szanse zagościć na dobre w kalendarzu.

ilość atrakcji wzrośnie zawsze jak będzie więcej osób.

ciężko jest organizować jak chętnych na początku 150-200 osób a jak przychodzi co do czego to ciężko nazbierać 60 chętnych.

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Ze mną :dontknow: ?

wiesz, tłoki wychodzące przez maskJe i zaglądające przez komin, no i takie tam, także tego :decayed:

Mam nadzieję, że będzie jeszcze nie raz okazja się spotkać był to mój pierwszy zlot tego typu zresztą Ania też była pierwszy raz wcześniej jeździliśmy na zloty motocyklowe, ale to znów coś innego, impreza taka jak była w Ostrowie bardzo nam się podobała i już teraz wiemy, że na kolejne też się chętnie wybierzemy :wink:

:hi:

Pany czwartek jeszcze :banan:

Paczta go, wątrobe na loterii wygrał :grin:

jaką wątrobę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką wątrobę :decayed:

:decayed: cwiary do tej pory leży u mrogala w lodówce zakręcona w jakiś słoik po musztardzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche daleko mam.

no ja tez, ale wpakowac sie w jedno auto i strzała

A ile to roboty. :) grzesiu -gwerty jutro odpisze co i jak bo dzis imprezuje. Ostro mysle nad 24-25sierp takze tego :grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...