Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

BTW Sysek... Wierz mi albo nie, ale ogółem to był mój pierwszy zlot w życiu... :kox:

Pierwszy i jeszcze w roli organizatora więc czapki z głów :hi:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

za rok jak cos to 3 dniowy, a po dachu skaczemy w 4 osoby z WhyMe na czele:decayed:

A pamiętacie jego hasło jak żeście go wołali, żeby się dołączył do Was na tym dachu a On za stołem: " przecież za gwint nie będę robił "

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche daleko mam.

no ja tez, ale wpakowac sie w jedno auto i strzała

A ile to roboty. :) grzesiu -gwerty jutro odpisze co i jak bo dzis imprezuje. Ostro mysle nad 24-25sierp takze tego :grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

tylko nie pij wódy z gwinta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jego hasło jak żeście go wołali, żeby się dołączył do Was na tym dachu a On za stołem: " przecież za gwint nie będę robił "

:polew::polew::polew:

O nie :polew:

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

cwiara ty odpadasz na patryka, bo masz egzamin

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

troche daleko mam.

no ja tez, ale wpakowac sie w jedno auto i strzała

A ile to roboty. :) grzesiu -gwerty jutro odpisze co i jak bo dzis imprezuje. Ostro mysle nad 24-25sierp takze tego :grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

tylko nie pij wódy z gwinta:)

Mam filmik jak hejnał odgrywamy zanim jebłeś szczupa w namiot jak mefju w koper :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnij ze namiot udało mi sie otworzyć z pilota:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnij ze namiot udało mi sie otworzyć z pilota:polew:

od zawsze mówiłem, że jesteś przechooy :grin: godzina 4:50 kaju paczy - gwertemu kierunki migają, szukam gwertego, a ten przed namiotem stoi celuje pilotem i strzela, żeby się otworzył - umarłem :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche daleko mam.

no ja tez, ale wpakowac sie w jedno auto i strzała

A ile to roboty. :) grzesiu -gwerty jutro odpisze co i jak bo dzis imprezuje. Ostro mysle nad 24-25sierp takze tego :grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

tylko nie pij wódy z gwinta:)

chyba Ty:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapomnij ze namiot udało mi sie otworzyć z pilota:polew:

To jest dobry motyw :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie pisze na przyszly rok na 3 dniowy, zalatwie sobie zastepstwo I mozna bedzie jechac ;)

Wyslane z mojej padliny AKN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rok jak cos to 3 dniowy, a po dachu skaczemy w 4 osoby z WhyMe na czele:decayed:

+1:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche daleko mam.

no ja tez, ale wpakowac sie w jedno auto i strzała

A ile to roboty. :) grzesiu -gwerty jutro odpisze co i jak bo dzis imprezuje. Ostro mysle nad 24-25sierp takze tego :grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

tylko nie pij wódy z gwinta:)

Wszystkie Grzeski so przechoooy :grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:06 ----------

Ja tego nie pamiętam :polew:

Pamiec to dla mnie pojecie wzgledne. Ja pamietam droge do Karola no i jak wracalem. Wiecej grzechow nie pamietam :grin: :grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelmy sobie tygodniowy zlot, a i tak większość zapamięta dojazd i powrót :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie wy kurfa byliście?/ neuropatika to pamietam, ale was to ja nie widziałem juz o 13, chuchałem tam do 13 by wychuchać zero, magik i sysiek byli jeszcze:wink: drops gdzieś sie obijał bo suka czerwona jako jedyna została na parkingu:grin:

Koło dropsone stał mefja ulep, a moim byliśmy na żarciu

Wysłane japkiem kaja

kiedy ja tam tylko dropsa widziałem jak wyjeżdzałem:wink:

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

na drugą edycje oczywoscie też sie pisze:kox::kox::kox: zimowe zloty akurat mnie średnio interesuja a wakacyjne traktuje jako wczasy:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy liste Kaju podwieszasz na Ostrów 2014 :naughty:

Hje hjeee :lol1:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę działał w tej kwestii w przyszłym roku, to na pewno powstanie dyskusja na temat terminu, bo w tym roku ponoc wielu osobom właśnie to nie podpasowało. Po opiniach myślę, że będzie więcej chętnych, niż teraz, chociaż i tak nas się parę osób zebrało :whistling: i na pewno szybciej będę wszystko ustalał, kalkulował, bla bla bla i w tej kwestii dyskusja też na pewno będzie, bo sporo osób wystraszyła cena początkowa... Ale Ci, co byli teraz widzieli, że jest adekwatna do warunków jakie są w Ostrowie, dropsik fajną cene jeszcze wyłapał na przedłużenie doby, ale jak pytałem później o dodatkowe miejsca, to cyfry już nie były tak kolorowe... Pozwolę sobie przytoczyć usłuszaną odpowiedź w recepcji "160zł za osobę bez wyżywienia" :shock3:

Kopara mi spadła a po chwili ze śmiechu umarłem :polew:

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. I zeby pozniej spac u nas, jeden na fotelu drugi na uniwersalce :grin:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Ja nie wiem skąd wy wzięliście kołdry dla nich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...