Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"


egon47

Rekomendowane odpowiedzi

Nakladki na progi z esy? Mowisz o listwach drzwi? Bo progi są te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakladki na progi z esy? Mowisz o listwach drzwi? Bo progi są te same

dokładnie chodzi mi o te listwy na drzwi :wink:

540x405_audi-a-s-sline-b-b-listwy-na-drz-40783422.jpg

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

tak te same miejsce nie chcialo mi sie w inne jechac a jedno z lepszych na zdjecia w mojej okolicy :decayed:

---------- Post dopisany 02-05-2014 at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 11:31 ----------

Przyszedl czas na wymiane rozrządu przy 230 000 tysiacach nigdy na takich cześciach nie oszczędzałem kasy wiec postanowilem kupic kompletny rozrząd z pompą wody i napinaczem orginalny w ASO i od razu płyn chlodniczy cały nowy zalany :decayed:71b27960d55b9494.jpgd3a84bc582fdf394.jpg

Po kilku godzinach pracy auto tak wyglądało :decayed:

31e30951bb95dc4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś dzwonić to bym Cie zabrał na kebaba :wink:

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odziwo odpaliło a nawet jeździ :banan::banan::banan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odziwo odpaliło a nawet jeździ :banan::banan::banan::decayed:

Trza było na spota wpaść, nie widziałem jeszcze go na glebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam słabość do tych ASA, prawie codziennie widzę A4 od kolegi Ucho.. bardzo ładnie się preznetuje A4 na tych felach! Fajne to macie :thumbup1: ładna czarnula!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mironowozem :decayed:

8a12d19cea712be6.jpg


Audi tez wozi ludzi do ślubu :D Na wiosne plany sa załozyc progi z S4 i lotke na klape S4 i dokładki malować w kolor

5ea3cdad0ae4806a.jpg


Jak ze nowy sezon sie zaczał to jest nowe oblicze mojej Audi :decayed: poszły dokładki w kolor lotka z S4 progi S4 tylne lampy depo red black i przednie grille w połysku i kratki i nawazniejsze Ori fele Turbiny z Mercedasa.

f3ba9e81fbcc6adb.jpg

dc09f3998a220785.jpg

ac2fda02e2a37e4d.jpg

a1df37a36ca5b039.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ci ten wozik wyglada.fele merca tez ekstra...widze że musiałbyc halogen przewietrzyc bo zaparowany..jak coś moge dać ci fajnego knifa na to zeby halogeny nie parowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mile słowa najważniejsze że nikt w klubie niema na tych felgach b6.

Koło mega mi się podoba, wypchnij je bardziej ;)

z kołami nie będę nic kombinować bo nie chce żeby coś przycieralo

fajnie ci ten wozik wyglada.fele merca tez ekstra...widze że musiałbyc halogen przewietrzyc bo zaparowany..jak coś moge dać ci fajnego knifa na to zeby halogeny nie parowały

Niema takiego lol jak w mojej b5 ale myślę że jest ok jakiego masz LaKi knifa na halogeny hmm

Jakie dokładnie parametry mają te felgi i opony ?

Felgi są ori z mesia 8.5j et35 a opony 235/35/19 Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knif łatwy i niezawodny.Widziałem to kiedyś w programie jak robili range rovera...wybebesz halogeny,rozbierz je żeby dobrze wysuszyć i wyczyscić bo na 100% bedzie w nich troche piachu.Jak bedziesz miał je rozebrane to w tej cześci ze szkiełkiem zobaczysz na wewnetrznej stronie 2 dziurki.Na zewnetrznej stronie tej obudowy beda wyprowadzenia tych dwóch dziurek tyle że rozdzielone na frontową strone i na tylna strone.Te dziurki to odpowietrzenie całego halogenu ale zrobione do d*py bo jak sie jedzie w deszczu to on łapie wilgoć i wode od tej frontowej strony.Sposób na to?lekko zaślepiasz czymś np silikonem tą frontową dziurke (ale nie dużo żeby nie zapchać tej dziurki która puszcza z zewnątrz do wewnątrz powietrze) a na to tylne wyjście ciasno zakładasz gumowy wężyk tak z 20cm.Z jednego lampiszona wyjdą wtedy 2 węzyki.Złap je potem w jedym miejscu jakś tasmą izolacyjna ale tylko troszke co by sie tylko razem trzymały i było by je łatwiej wsadzić w bude jak będziesz z powrotem wkładać halogen na miejsce.Podczas wkładania halogenu znajdz tym wężykom jakieś fajne miejsce co by tylko woda sie do nich nie lała i gotowe.Nie wiem czy pomysł głupi czy nie ale DZIAŁA :D od tej pory co mam to tak zrobione halogeny nie zaparowały nigdy ani troszeczke czy to śnieg czy deszcz ,myjka czy cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tu jeszcze nie było :eusathink:

Podejrzane :grin:

Ładnie na tych felach wygląda :thumbup1: a listwy live musze oblukać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucho, widziałem dzisiaj te listwy, gdyby nie fakt że są montowane na klej + 2 śrubki to nie różniły by się niczym innym od ori :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...