Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie dekorów w Audi folią 3M


Kamil8

Rekomendowane odpowiedzi

Oj to złotymi fotalmi ladne. Ale to są czarne wnetrza. Ja mam szare...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to u Ciebie wygląda. Dawno temu oklejałeś? Nic na rogach się nie odkleja? To jest folia DI-NOC? Ogólnie jesteś zadowolony?

Pogooglowałem trochę i chyba nie do końca jest to samo. oklejanie folią 3M [Archiwum] - Forum Stowarzyszenia Civic Klub Polska a u Ciebie Kolego folia jest bardziej matowa czy błyszcząca?

Oklejałem taką folią z tej firmy

PRÓBKI 3M FOLIA CARBON 3D DI-NOC 5cm x 5cm // GJK (3855688137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

5. Carbon Czarny Wysoki Połysk CA-1170

Jakieś pół roku temu i wszystko się trzyma bez problemu.Nawet ostatnio ściągałem listwy jak to się trzyma i wszystko jest tak jak na samym początku.Popielniczka i ramka koło drążka zmiany biegów też jest oklejona i nic się nie porysowało,jeszcze.Koszt to około 120zł z wysyłką i jakieś trzy godzinki roboty,na spokojnie.Dzwoniłem po firmach i pytałem o hydrografikę w tym wzorze to cena około 350-400zł.Ale też byłby problem z tą najdłuższą listwą,bo do dwóch albo trzech dzwoniłem i nie mieli takiej długiej wanny.Ale pewnie jak bym jeszcze po dzwonił to to by się u kogoś znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rudi2891-1 a jakich rozmiarów folie kupowałeś?

Kolego nie chcę cię kłamać,a nie pamiętam.Mierzylem każdy dekor na długość,a szerokość to 10cm na każdy jeden.Plus popiołka i ramka i tak sobie to rozplanowałem,rozrysowałem dołożyłem zapas w razie pomyłki.Ale wymiarów ci nie podam bo nie pamiętam.I jeżeli chcesz żeby wzór ci się układał w odpowiednią stronę to też musisz zwrócić na to uwagę.

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

Chyba 50x120cm brałem,ale ręki sobie nie dam uciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przymierzam do oklejania, chodzi mi po głowie biały carbon, mam wnętrze soul, ma może ktoś takie zestawienie ? byłbym wdzięczny za foto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristof91 -czarnę będą bardzo fajnie wyglądać.

Ja teraz szukam folii odpowiedniej,takiej podobnej kolorystycznie do nowych audii.

Tam masz zastosowane szare wnętrza i czarne listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okleiłem jeden dekor na czarno ale jakos mam mieszane uczucie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś znalazłem taki wątek Piano Black Trim wrap project w/ 3m 1080 Brushed Black Vinyl Efekt szczotkowanego aluminium, na zdjęciach wygląda zachęcająco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci kolego ze dobra robota. Co do gustu, wiadomo. Ja tez próbowałem popiółke i ramke biegów ale troche na szybko to skleiłem. Robiles to wannie czy opalarką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba takie coś w ciemnym alu , bardziej niż folia carbon.

jędruś jak dla mnie to za dużo tego carbonu, przez to zaczyna wyglądać tandetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...