Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przesyłka-czym wysłać zderzak?


Łukaszbl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje wysłać kupującemu zderzak. Wymiary to ok 180x 60x40. Poczta polska tego nie ogarnia. Z kurierami niewiem-mało który zajmuje się czymś takim a ceny tez raczej z kosmosu. Podpowiedzcie, jeśli ktoś to przerabiał-zależy mi na cenie-nie koniecznie na czasie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sendit.pl takie wymiary to kurier UPS koszt ~ 40zl o ile dobrze pamietam

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz dzwonic a najlepiej jechac do firm kurierskich.ja pytałem o wysyłka skrzyni biegów to w DHL krzykneli mi 320 zl,a w siudemce 120.a w DPD powyzej 31 kilo nie wyslesz nic jak nie masz firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłałem kilka zderzaków Pocztą Polską i nie robili problemu koszt ok 30-40 zł dokładnie niepamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja puscilem ups i p-oszlo bez problemu niecale 40 kosztowalo o ilke poamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do wysłania felgi wraz z oponami 14 cali jedno koło wazy 14,3kg czym polecacie wysłać to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zderzakami to jest problem bo firmy kurierskie nie chcą tego brać bo możliwość uszkodzenia jest wysoka..ostatnio jak brałem zderzak i pookręcany był mega dobrze to była sytuacja, że paru kurierów odmówiło przyjęcia przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nie chciałem wstawiać nowego tematu więc się podłącze do tego co jest. Mam pytanie muszę wysłać pilnie rower w Polskę proszę o podpowiedz jak zapakować taki towar i jaki koszt wysyłki rower waży 16kg może ktoś z was wysyłał rower???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nie chciałem wstawiać nowego tematu więc się podłącze do tego co jest. Mam pytanie muszę wysłać pilnie rower w Polskę proszę o podpowiedz jak zapakować taki towar i jaki koszt wysyłki rower waży 16kg może ktoś z was wysyłał rower???

musisz odkrecic korby skrecic kiere tak zeby bylo wszystko w lini prostej ,i jak najmniej wystajacych elementow max plasko caly obloz kartonami i owin streczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki (szakal222) jeszcze jedno pytanie koła od roweru odkręcać czy nie trzeba???

Czym wyjdzie taniej naszą pocztą ukochaną:) czy kurierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zostawic bo pewnie nbie beda delikatni dla przesylki a po co ma sie cos drapac obijac bez kol napewno uszkodza mocowania od szpilek w widelcu i tyl przerzutke przerabialem jako odbiorca paczki ,zniszczyli amortyzator za poltora kafla w ten sposob co do cen Kurierem.pl | Porównywarka cen | Tani kurier i firmy kurierskie ja z tego puszczam i wychodzi tanio ,a zpoczta to unikam ich nie lubie komuny i kolejek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tego typu przesyłkach ważne jest by dobrze zapakować produkt nie tylko dlatego by się nie uszkodziła, ale też zgodnie z wymogami rodzaju. No i wybór odpowiedniej przesyłki też jest ważny, Myślę, że warto poczytać informacje na  https://www.pogotowiepaczkowe.pl/jak-tanio-wyslac-zderzak-kurierem na pewno stosując się do tych wytycznych zaoszczędzimy na przesyłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam odswieze kotleta, potrzebuje wyslac zderzak kurierzy odmawiaja, co robic? czym wyslac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...