Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi 1.8t quattro ecu project


wariat19804

Rekomendowane odpowiedzi

witam auto mam od nowosci jest seria nic nie robione chlopaki w ecu sami buli w szoku ze taka zdrowa sztuka sie trafila , hamowali ja chyba ze 6 razy najpierw wyszlo 209 km ale prosilem zeby z dolu mi ja podciagli i wyszlo 202 . a daniel z ecu project wr. wszystko potwierdzi teraz to jezdi to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam auto mam od nowosci jest seria nic nie robione chlopaki w ecu sami buli w szoku ze taka zdrowa sztuka sie trafila , hamowali ja chyba ze 6 razy najpierw wyszlo 209 km ale prosilem zeby z dolu mi ja podciagli i wyszlo 202 . a daniel z ecu project wr. wszystko potwierdzi teraz to jezdi to auto

wstaw logi 002, 115 i 032 to zobaczymy jaka moc wyszła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariat19804 nie ściemniaj chłopaków z forum;) jesteś ode mnie z ulicy więc jak zjedziesz z de to robimy logi! Seria 163KM ma 225Nm, chcesz nam powiedzieć że masz in plus 35Nm bez niczego. Auto na bank było wcześniej dłubnięte lub coś zmienione, albo ten wykres jest fake. Ps. Nie wiedziełem, że masz to auto od nowości... chyba, że 10 lat trzymałeś w piwnicy:D Ten przebieg to też z d*py 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahah :) na seryjnym icku, wtryskach i suszarce taki wynik?????? wiem kto miał na k03 w AWT 202KM z FMIckiem, wtryskami 440ccm, pompa 040, odelżonym wydechem ale naprawde z hardkorowym softem na V-power racingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety niektórzy myślą, że konie spadają z nieba. Jeszcze to

...najpierw wyszlo 209 km ale prosilem zeby z dolu mi ja podciagli i wyszlo 202...
- to już nie 202 w serii, a 209KM. Pewnie jak by chłopaki w ecu project mieli więcej czasu to wyszło by z 220KM lub więcej i z 370Nm :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby tam bylo 340 mn to turbo musialoby dmuchac ok 1,4 bar w peaku.

Wysłane za pomoca sputnika.

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ----------

I to jeszcze przy 2700 obr. Hah

Wysłane za pomoca sputnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby tam bylo 340 mn to turbo musialoby dmuchac ok 1,4 bar w peaku.

Wysłane za pomoca sputnika.

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ----------

I to jeszcze przy 2700 obr. Hah

Wysłane za pomoca sputnika.

Ja w ten pomiar tez jakoś nie za bardzo wierze.

Ja mam na seryjnych gratach 310NM przy 1,2 bar w peaku (około 2840 obr.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...