Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Haha, dobre:grin:, jeszcze taka fotka

DSC_0023.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie jest:thumbup1:

Opublikowano

Jest koksik

Opublikowano
Dzięki - miło:hi:

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

Władi, komfortu to już nie ma - aż szkoda:wink:

Co do znaczków to allegro:decayed:

Grzesiu a jak z ich trwałością podeślij mi linka jak masz...
Opublikowano
:kox: Pięknie się autko prezentuje :wink:
Opublikowano
  • Autor
Dzięki - miło:hi:

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

Władi, komfortu to już nie ma - aż szkoda:wink:

Co do znaczków to allegro:decayed:

Grzesiu a jak z ich trwałością podeślij mi linka jak masz...

PW koleżko, co do trwałości, to nie mam żadnych zastrzeżen. Długo już je mam i jest OK.....

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

:kox: Pięknie się autko prezentuje :wink:

Dzięki, ale jeszcze czegoś brakuje, nie mogę ogarnąć czego.....:facepalm:

Opublikowano

wiesz czego :decayed: tej samej feli w rozmiarze 19 :naughty:

Opublikowano
wiesz czego :decayed: tej samej feli w rozmiarze 19 :naughty:

o to to to :decayed: i jeszcze może znaczek S-Line w Gril oraz Q :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

fajnie, fajnie tylko ja tu widzę srebrny znaczek na grillu :wink:

Opublikowano
  • Autor

No, fela 19 i z 3cm na dół zrobiły by robotę, podejrzewam że znaczki Q, s-line i S4 też dało by radę :grin:

Niestety 19 i logoTYPY odpadają, gleba.....może cosik się jeszcze skręci, jak gwint pozwoli, bo po zimie nie wyglada za specjalnie:facepalm:

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

fajnie, fajnie tylko ja tu widzę srebrny znaczek na grillu :wink:

Też się nad tym zastanawiałem. W grill zwykły znaczek by elegancko wyglądał. Z tyłu i boku fajnie wygladają czarne. Jak dam w grill serię, to na tył i boki też będę musiał do srebrnych wrócić......nie wiem jak bedzie lepiej:facepalm:

Opublikowano
No, fela 19 i z 3cm na dół zrobiły by robotę, podejrzewam że znaczki Q, s-line i S4 też dało by radę :grin:

Niestety 19 i logoTYPY odpadają, gleba.....może cosik się jeszcze skręci, jak gwint pozwoli, bo po zimie nie wyglada za specjalnie:facepalm:

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

fajnie, fajnie tylko ja tu widzę srebrny znaczek na grillu :wink:

Też się nad tym zastanawiałem. W grill zwykły znaczek by elegancko wyglądał. Z tyłu i boku fajnie wygladają czarne. Jak dam w grill serię, to na tył i boki też będę musiał do srebrnych wrócić......nie wiem jak bedzie lepiej:facepalm:

ale czemu :whistling: wystarczy tylko przód i tego tu właśnie brakuje, nie musisz boków też:wink:

Opublikowano
  • Autor

No niby mogę i tak zrobić, ale odnoszę wrażenie, że to słabo estetycznie będzie tył i boki czarne, a przód seria....to tak, jak niektórzy zdejmują znaczek z klapy, a w grillu dalej siedzi, lub odwrotnie:facepalm:

No nie wiem, powalczę z myślami jeszcze:wink: Napewno w grill lepszy zwykły będzie:decayed:

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 11:57 ----------

Tak na szybcioszka zrobione telefonem.......i jak lepiej???

20140324_171842_Richtone_HDR.jpg

Opublikowano

Jak dla mnie musi być czorny:naughty::wink:

Opublikowano

a mnie lepiej pasi ze srebrnymi:decayed:

Opublikowano
Jak dla mnie musi być czorny:naughty::wink:

nie znasz się:kox:

jest git tego tu brakowało:decayed::naughty:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

no dobrze jak już się tak upierają to z chęcią zaadoptuje grile :decayed:

Opublikowano
Jak dla mnie musi być czorny:naughty::wink:

nie znasz się:kox:

jest git tego tu brakowało:decayed::naughty:

Wladi czarnuchu :grin:

Grzes sorki za ot niemogłem sie powstrzymac :polew::polew:

Opublikowano
a mnie lepiej pasi ze srebrnymi:decayed:
Srebrny znaczek owszem ale przy grilu S4:whistling:
Opublikowano
  • Autor

eee, walnę dwa kółka w czornym i dwa w biołym i będzie gitara:grin:

Opublikowano
eee, walnę dwa kółka w czornym i dwa w biołym i będzie gitara:grin:
A piąte w róż se walnij:polew:
Opublikowano
  • Autor
eee, walnę dwa kółka w czornym i dwa w biołym i będzie gitara:grin:
A piąte w róż se walnij:polew:

:grin::grin: różowe będą końcówy.......wydechu końcówy:jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.