Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pasta do rąk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

merida mechanik,ebur, kub zwykła :) w zółtym opakowaniu piaskowa

Opublikowano

Od piaskowych past lepsze sa z trocinami :wink: w pracy uzywam:

troc.jpg

Opublikowano

dokładnie ta żle to ujołem pracuje w tej firmie i rówineż ją polecam

Opublikowano

Zużyłem całe opakowanie tego Wurtha i jest taki sobie.

Z czystym sumieniem mogę polecić pastę 4maxa w wiaderkach z intercarsu, wyciąga nawet spod paznokci :)

Inter Cars S.A. - 4max

Opublikowano

Zużyłem całe opakowanie tego Wurtha i jest taki sobie.

Z czystym sumieniem mogę polecić pastę 4maxa w wiaderkach z intercarsu, wyciąga nawet spod paznokci :)

Inter Cars S.A. - 4max

bedzie okazja zeby wypobowac:wink:

Opublikowano

Zużyłem całe opakowanie tego Wurtha i jest taki sobie.

Z czystym sumieniem mogę polecić pastę 4maxa w wiaderkach z intercarsu, wyciąga nawet spod paznokci :)

Inter Cars S.A. - 4max

ja również potwierdzę opinię kolegi, z 4max bardzo dobra pasta

a kilka wypróbowałem

a jakiś czas temu w garażu znalazłem starą pastę BHP zwykła z 15 lat miała ojciec kiedyś w pracy dostawał

pomimo lat nawet ta z 4MAXu się chowa

Opublikowano

Ja używam Tenzi ..

TENZI MYDŁO W ŻELU 5 LITRÓW W MEGA CENIE KUP TERAZ (3163501564) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mydło dobre, tanie i mega mega mega wydajne !

Z past do rąk to kiedyś miałem Draumex'a..ale strasznie wysuszał łapy i było takie dziwne uczucie :thumbdown:

Opublikowano
Ja używam Tenzi ..

TENZI MYDŁO W ŻELU 5 LITRÓW W MEGA CENIE KUP TERAZ (3163501564) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mydło dobre, tanie i mega mega mega wydajne !

Z past do rąk to kiedyś miałem Draumex'a..ale strasznie wysuszał łapy i było takie dziwne uczucie :thumbdown:

szorstkie jak piety Mojzesza:decayed:?

Opublikowano

noo :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

PASTA DO MYCIA RĄK AMERICOL BHP ŻÓŁTA 0,5 L SUPER (3193958422) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja myję od kilku lat tą

- nie potrzeba zbyt wiele wody aby ręce wymyć ( podczas awarii pare kropel wystarczy wody z butelki do płukania rąk )

- wymywa dobrze oleje silnikowe, przekładniowe, smary itp nawet z pod paznokci

- nie wysusza skóry

- ładnie pachnie :)

Opublikowano

potwierdzam wypowiedz talib1990

Opublikowano

Ja osobiście moge polecić pastę dostępną w Aldiku o nazwie Work Zone. W niemczech kosztuje ona 1 euro za 300ml i mimo że to marketówka to bardzo ładnie domywa ręce i pozostawia przyjemny zapach.. Opakowanie to tuba do wyciskania. Nie wiem czy jest dostępna w polsce.

B0_FT9c_Q_Wk_KGr_Hq_IOKjo_E_Mt_Qo9of_BMY_Gfj_DOw_35.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dodam swoje 3 grosze bo się nie zawiodłem i faktycznie działa. Potrzebowałem na szybko coś kupić aby nie używać pasty BHP sprzed ćwierć wieku, która faktycznie czyści, ale zużywając gdzieś tak połowę opakowania.

Jedyne co otwarte było to markety, pierwszy z brzegu był Lidl a tam artykuły W5.

Pasta W5 z trocinami. Może małe opakowanie, ale jak się kończy oferta i zostają ostatnie opakowania to można za ok. 2do5zł/sztuka wyhaczyć całkiem spory zapas różnego rodzaju preparatów. Nachapałem olejków, past, silikonów i innych teflonów. Najlepiej jak szpraye nie mają zatyczek lub końcówek to i za 1zł się dało kupić kilka preparatów do czyszczenia łańcucha.

Btw. Używam tych W5 do czyszczenia osprzętu w rowerze bo są po taniości i faktycznie są dobre.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.