Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napiszę tak:

Zdjęcia zdjęciami, ale na żywca auto wyglada bosko.

Kiera, dekory piano, siedzenia kosmos, zegary 3G+...

Nie mówiąc o zewnętrznym pakiecie poliftowym s-line, kołach i innych cudach wiankach nie wspominam. Chylę czoło do wlożonej pracy, modzeniu, rezaniu i miesiącach spędzonych przed kompem, w schematach dokumentacji aby to wszystko działało...

Jak wyjdzie b9 to Twoja będzie daleko z przodu tych nowych modeli!

Brawo Bogdan!

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
  • Autor
Napiszę tak:

Zdjęcia zdjęciami, ale na żywca auto wyglada bosko.

Kiera, dekory piano, siedzenia kosmos, zegary 3G+...

Nie mówiąc o zewnętrznym pakiecie poliftowym s-line, kołach i innych cudach wiankach nie wspominam. Chylę czoło do wlożonej pracy, modzeniu, rezaniu i miesiącach spędzonych przed kompem, w schematach dokumentacji aby to wszystko działało...

Jak wyjdzie b9 to Twoja będzie daleko z przodu tych nowych modeli!

Brawo Bogdan!

iPad Tapatalk HD

Dziękuję Jarku za uznanie, wiele z tych modów na pewno by nie powstało gdyby nie to forum i pomoc chłopaków jak Grzesiek, Ty Jarku i wielu innych, wielkie dzięki i szacun dla Was chłopaki:hi:

Opublikowano

Musiałem to głośno napisać. Nie mogę teraz spać ;) a gruba kierownica śni mi się po nocach, nie to co moja chuda jak w ikarusie.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
  • Autor
Musiałem to głośno napisać. Nie mogę teraz spać ;) a gruba kierownica śni mi się po nocach, nie to co moja chuda jak w ikarusie.

iPad Tapatalk HD

Powoli Jarku, kiera też się w końcu trafi :wink:

Opublikowano
Musiałem to głośno napisać. Nie mogę teraz spać ;) a gruba kierownica śni mi się po nocach, nie to co moja chuda jak w ikarusie.

iPad Tapatalk HD

Powoli Jarku, kiera też się w końcu trafi :wink:

Oj bez słodzenia:jerk:

Jak mi klima zabangla to się zabieram za grube mody, więc Bodzio miej skrzynke pod kontrolą - Minimum 5 PW do przyjęcia :grin:

Opublikowano
  • Autor
Musiałem to głośno napisać. Nie mogę teraz spać ;) a gruba kierownica śni mi się po nocach, nie to co moja chuda jak w ikarusie.

iPad Tapatalk HD

Powoli Jarku, kiera też się w końcu trafi :wink:

Oj bez słodzenia:jerk:

Jak mi klima zabangla to się zabieram za grube mody, więc Bodzio miej skrzynke pod kontrolą - Minimum 5 PW do przyjęcia :grin:

Łukasz, skrzynka przygotowana:kox: na ile będę mógł to pomogę:beer::decayed: w zasadzie.....daleko nie masz, ja też :naughty:

Opublikowano

Bogdan gratulacje dla Ciebie za upór w dążeniu do celu:oklasky:

Naprawdę efekt powala:notworthy:

Jak byś tak czasem - przypadkowo sprzedawał to daj znać na pw.:wstydliwy::song:

Opublikowano

Oj jest grubo :kox: jest piekna :slina:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za uznanie :hi:a odnośnie sprzedaży.....jeszcze trochę zamierzam się pobujać:kox:

Opublikowano
  • Autor
Co ogladasz ? .......:naughty:

Jak tam ACC :wink:

:decayed:, ACC.... zbieram graty (w zasadzie wszystko mam poza radarem):naughty:, w przyszłym tygodniu pewnie będzie montaż, wstawiam do kumpla na polakierowanie drzwi tylnych, zaprawki na prawym progu pod błotnikiem, klapy S4, progów ori S-line i klamek z podświetleniem chrom od A8, przy okazji montaż ACC, wymiana wentylatorów i chłodnicy wody:facepalm:

Opublikowano

Bogdan tu masz jeszcze Davida wątek, który włożył MMI 3G + (jeszcze mi nie odpowiedział), ale przeszukałem google jak ustawić przesył danych i na razie nic :kwasny:

New 3G Plus MMI in 2010 Retrofit

Opublikowano
  • Autor
Masz wiazke do ACC ?

Muszę sprawdzić w tej z S4 czy jest, gdybym nie było to masz Grześ ?:wink:

Opublikowano

chyba taka sama wtyka, jak przy czujniku jakości powietrza :eusathink: - nie, ona ma 4 piny :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny modzik zakończony:wink: ACC na pokładzie !!!:banan:niestety klima umarła :facepalm:

Opublikowano
A co się z chłodem stało ? :decayed:

wiedziałem że się odezwiesz :decayed:

pomóż mu z czujnikiem ciśnienia - podobne objawy co u Ciebie :kwasny:

Opublikowano
A co się z chłodem stało ? :decayed:

wiedziałem że się odezwiesz :decayed:

pomóż mu z czujnikiem ciśnienia - podobne objawy co u Ciebie :kwasny:

Dawaj Bodzio dzwoń jak coś pogadamy :bla: Może moje męczarnie i Tobie się przydadzą :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.