Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Felgi do AUDI A4 B6 1.9tdi 130km 18" czy 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Cały czas borykam się z kupnem felg do mojej Audi. Jednak nie wiem jakie kupic. Zastanawiam sie nad 18-tkami ale chodzą mi również po glowie 19-tki. Może mi ktoś szczerze doradzi jakie wybrać, ktore lepsze, może również ktoś posiada już takie na swojej audi i dołączył by zdjęcie by ewentualnie rozmyć moje wątpliwości co do rozmiaru. Pragnę podkreślić, że audi stoi na seryjnym zawieszeniu i aktualnie na felgach 16-tkach.

Opublikowano

do każdej z tych felg koniecznie gleba ...więc na samych felgach interesu nie zrobisz :decayed:

Opublikowano

Kolega ma rację musisz posadzić samochód bo będzie wyglądał jak na szczudłach.. :whistling:

Opublikowano

Na 17'' już jest dziadostwo przy seryjnym zawieszeniu.

Opublikowano

Nikt ci chyba dobrze nie doradzi. 19'' dobrze dopasowane z zawieszeniem swietnie sie prezentuja, ale przyjemnosc z jazdy daja tylko na drodze rownej jak stol. Ogolnie to wieksze obrecze sa po to zeby zniwelowac wibracje przy wiekszych predkosciach, i wtedy sie sprawdzaja, no i fajnie wygladaja, ale cena to komfort, i na polskich drogach daja niezle w kosc zawieszeniu i geometrii nadwozia.

Decyzje musisz podjac sam. Mysle ze 17'' to idealny kompromis na polskie drogi. Ja jezdze teraz na 19'' i w niemczech mi sie dobrze jezdzi. W Polsce jeszcze na nich nie bylem, ale moja kobieta teraz jest i pisala mi ze auto nie jest do jazdy, w co jej wierze...

Opublikowano

dla mnie 18 to max na polskie drogi

Opublikowano

proponuję max 18' i co najmniej zawieszenie 1be, będzie gitowo i komfortowo :wink:

:hi:

Opublikowano

Zakładaj kolego 18" nie więcej ponieważ w PL drogi są takie a nie inne połatane dziurawe.

Swoje koła mogę Ci sprzedać jeśli byłbyś zainteresowany więcej na PW.

Opublikowano
  • Autor

ok wiec sprowadziliście mnie na ziemię...jesli chodzi o zawieche seryjną w aucie to gdzie moge sprawdzic jakie mam ponieważ mam wrazenie ze jest ciut nizsze nizeli seryjne....z tego co kojarze wychodziły dwa rodzaje zawieszenia seryjnego w audi...wyzsze oraz nizsze totez wydaje mi sie ze mam to ciut niższe...

Opublikowano

na wlepce w bagażniku będzie napisane jaką masz zawiechę, generalnie było 1ba - standard, 1be - obniżone o 2cm, i 1bv - obniżone o 2cm + utwardzone :hi:

Opublikowano
  • Autor

gdzie ta wlepka sie dokładnie znajduje??

Opublikowano

pomyłka, ja w avancie mam pod tylną kanapą - ty pewnie też :hi:

Opublikowano
gdzie ta wlepka sie dokładnie znajduje??

Wlepkę masz kolego w sedanie we wnęce gdzie masz koło zapasowe.

Opublikowano
  • Autor

przeszukałem cale auto i niestety nigdzie jej nie ma...ktos musial ja po prostu zedrzec

Opublikowano

jeżeli masz książkę serwisową to wlepka jest na pierwszej stronie:decayed:

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

tam też ją znajdziesz

Opublikowano
  • Autor

a po nr vin idzie jakos rozszyfrowac??

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

ogólnie moge stwierdzic po jedzie ze wydaje mi sie delikatnie obnizone zawieszenie gdyz przejezdzajac po spiacych policjantach no nie raz zdarzalo mi sie zahaczyc spodem wiec cos musi byc

Opublikowano

Witam wszystkich. Ciągniecie podobny temat więc sie zapytam. Chciałem skompletować zimówki i usłyszałem od kolegi, że 15" felgi stalowe nie wchodzą do b6. (tyle, że kolega miał a4 3.0 Q) Podobno są za duże tarcze hamulcowe.

Czy tak jest w każdej b6. Ktoś to potwierdzi?

Opublikowano

Bzdury gada.

15" jest w standarcie.

Widać nie zajrzałeś nawet do książki obsługi swojego auta.

Przy drzwiach jest też wlepka z rozmiarami i ciśnieniem kół.

Też nie widziałeś jej ?

PS.Zmień kolegę.

Opublikowano

No szczerze powiem, że niedawno nabyłem swoje a4 i tak dopiero ogarniam się w temacie:-) Dzięki fidotp.

Opublikowano
Bzdury gada.

15" jest w standarcie.

Widać nie zajrzałeś nawet do książki obsługi swojego auta.

Przy drzwiach jest też wlepka z rozmiarami i ciśnieniem kół.

Też nie widziałeś jej ?

PS.Zmień kolegę.

jestes pewien ze wejdą?

jezeli kolega ma 3.0 Q to ma tarcze bodajze 312 albo 320mm i wtedy felga min 16 cali. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.