Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dość się już pojeżdziłeś :grin: dzwoń do Deva i teraz 330 :wink::decayed:

:polew::polew::polew::polew:

patrzcie wyrabia sie :decayed: no to czekam na telefon od Pepoża z pytaniem o 20' koła :decayed::decayed::decayed:

niech zacytuje: "Dość się już pojeżdziłeś"

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

daje mu czas z tym telefonem do Ciebie do września :naughty::wink::whistling:

Opublikowano

no panie heble masz zacne i te recaro robią robote:naughty:

Opublikowano
no panie heble masz zacne i te recaro robią robote:naughty:

hmmm... ogladalismy inne fotki? :eusathink:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
no panie heble masz zacne i te recaro robią robote:naughty:

:hi::decayed:

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

no panie heble masz zacne i te recaro robią robote:naughty:

hmmm... ogladalismy inne fotki? :eusathink:

:polew::polew::polew:

wiem....wiem...to nie to co u Ciebie....ale bierz poprawkę ,że to b5...jak to lubisz mawiać..............to bardzo stare auto :decayed::wink:

Opublikowano
Dość się już pojeżdziłeś :grin: dzwoń do Deva i teraz 330 :wink::decayed:

Juz napisal, ze strasznie go to dreczy.... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:.........ciekawość ludzka rzecz.........:polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Najwieksze co mam to 330mm na tyl

Ale mam jeszcze przod 365 i 380 mm na przod :decayed:

Opublikowano

Dev nie podpuszczaj go bo jeszcze jest gotów to założyć :decayed:. Arturoo jak nie masz jeszcze założonych tych tarcz na tył o których rozmawialiśmy to możesz mi je podrzucić na spota to jak będę miał nockę to je poprawimy :wink:.

Opublikowano
  • Autor

Pretor zestaw już na aucie :wink::decayed:......

....zobaczymy..... musi się to podocierać wszystko i sie okaże ,czy gra była warta świeczki....,czy to po prostu kolejny krok przed ...........:polew:

Opublikowano

Kolejna przymiarka :decayed:

20130813_105651.jpg

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

---------- Post dopisany 15-08-2013 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 13:09 ----------

Jako ,że wczoraj po południu było trochę wolnego czasu to kolor zacisków i jarzm zmienił się :wink: w czarny mat.:decayed:.....fotki zrobię jutro bo będzie trochę wolnego czasu... znowu ...,a przy okazji może...:whistling: trzeba będzie miejscami zrobić poprawkę :wink:

Opublikowano

a tydzień temu zarzekał się że to ma hamować a nie wyglądać :doh::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dlatego w czarny mat ;-)

Opublikowano

Jaki tu jest spam masakra :grin: Moc seria ?

Opublikowano
  • Autor

seria ;)

Opublikowano

Artur to mamy w tym samym kolorze, choć u mnie to nie był zamierzony efekt.

Wysłane z mojego MT27i

Opublikowano
  • Autor
Artur to mamy w tym samym kolorze, choć u mnie to nie był zamierzony efekt.

Wysłane z mojego MT27i

a ja wolałem ...dyskretny kolorek :wink:

Opublikowano
:decayed:

---------- Post dopisany 15-08-2013 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 13:09 ----------

Jako ,że wczoraj po południu było trochę wolnego czasu to kolor zacisków i jarzm zmienił się :wink: w czarny mat.:decayed:.....fotki zrobię jutro bo będzie trochę wolnego czasu... znowu ...,a przy okazji może...:whistling: trzeba będzie miejscami zrobić poprawkę :wink:

nie mogłes dac mi znac ? byc Ci to odmalował jak trzeba :whistling:

Opublikowano
:decayed:

---------- Post dopisany 15-08-2013 at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 13:09 ----------

Jako ,że wczoraj po południu było trochę wolnego czasu to kolor zacisków i jarzm zmienił się :wink: w czarny mat.:decayed:.....fotki zrobię jutro bo będzie trochę wolnego czasu... znowu ...,a przy okazji może...:whistling: trzeba będzie miejscami zrobić poprawkę :wink:

nie mogłes dac mi znac ? byc Ci to odmalował jak trzeba :whistling:

dziwisz sie... toż to durna parówa jest... Zobaczył jak zmieniam silnik w aucie to też mu się zachciało zmian :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

co ? zmienia na 2.7 BiT ????????????????? :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

hamulce juz ma...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.