Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawaj zdjęcia Arturoo :naughty:.

Opublikowano

a mnie się ch..jek nie przyznał... :decayed::grin:

:bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz:

Opublikowano

Mowił ze juz nie jestes jego Kolegą :grin:

Opublikowano
a mnie się ch..jek nie przyznał... :decayed::grin:

:bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz:

napisz mu esa :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew takiego jak mnie :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

No właśnie aż mi sie telefon pod rękę podsunął jak to przeczytałem :polew:

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

Mowił ze juz nie jestes jego Kolegą :grin:
mozemy tak zrobić.:grin::polew: Ale chyba by tego nie chciał :polew:
Opublikowano
  • Autor
a mnie się ch..jek nie przyznał... :decayed::grin:

:bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz:

..

:shock3:

......:whistling: a pw z 13'tego czytałeś ...całe ?

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

a mnie się ch..jek nie przyznał... :decayed::grin:

:bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz:

napisz mu esa :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew takiego jak mnie :grin::grin::grin::grin::grin:

:blink:

:fool:...........

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Jeszcze by mi tego tylko brakowało......

Opublikowano
a mnie się ch..jek nie przyznał... :decayed::grin:

:bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz:

..

:shock3:

......:whistling: a pw z 13'tego czytałeś ...całe ?

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

a mnie się ch..jek nie przyznał... :decayed::grin:

:bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz:

napisz mu esa :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew takiego jak mnie :grin::grin::grin::grin::grin:

:blink:

:fool:...........

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Jeszcze by mi tego tylko brakowało......

:grin::grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mowił ze juz nie jestes jego Kolegą :grin:

hehe :decayed:....jeszcze jest gotów to wziąć na poważnie :wink:

Zna go parę osób od tej jego dobrej strony....:wink:

Opublikowano
a mnie się ch..jek nie przyznał... :decayed::grin:

:bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz:

..

:shock3:

......:whistling:a pw z 13'tego czytałeś ...całe ?

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

a mnie się ch..jek nie przyznał... :decayed::grin:

:bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz2::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz::bicz:

napisz mu esa :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew takiego jak mnie :grin::grin::grin::grin::grin:

:blink:

:fool:...........

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Jeszcze by mi tego tylko brakowało......

a racja. jesteś rozgrzeszony :wink: myslalem że piszesz że będziesz rezał a nie że rezasz... w takim razie zapraszam dziś do BB na prezentacje ksenona :decayed:

Opublikowano

Arturo nie zapomnij przez Cieszyn przejechać :decayed::decayed:

Opublikowano
Arturo nie zapomnij przez Cieszyn przejechać :decayed::decayed:
po co... jak właczy ksenon w Bielsku to pewnie w Cieszynie zobaczysz łune :decayed:
Opublikowano
Arturo nie zapomnij przez Cieszyn przejechać :decayed::decayed:
po co... jak właczy ksenon w Bielsku to pewnie w Cieszynie zobaczysz łune :decayed:

lecz brackie masne musi odebrać :decayed::decayed:

Opublikowano

oooo to ja tez chce :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

to ładuj się w jałdi i wbijaj , jak chcesz to na pw bij :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Arturo nie zapomnij przez Cieszyn przejechać :decayed::decayed:
po co... jak właczy ksenon w Bielsku to pewnie w Cieszynie zobaczysz łune :decayed:

lecz brackie masne musi odebrać :decayed::decayed:

Dla mnie ?????????:kox::kox::kox:

Opublikowano
to ładuj się w jałdi i wbijaj , jak chcesz to na pw bij :decayed::decayed::decayed:

podeśle tam MPRzJ czyli mojego prywatnego rumuna z jastrzębia :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
to ładuj się w jałdi i wbijaj , jak chcesz to na pw bij :decayed::decayed::decayed:

podeśle tam MPRzJ czyli mojego prywatnego rumuna z jastrzębia :polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

myślisz że dojedzie :decayed::decayed:

Opublikowano
to ładuj się w jałdi i wbijaj , jak chcesz to na pw bij :decayed::decayed::decayed:

podeśle tam MPRzJ czyli mojego prywatnego rumuna z jastrzębia :polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

myślisz że dojedzie :decayed::decayed:

no fakt z jego gabbbblotą to nic nigdy nie wiadomo :polew::polew::polew:

Opublikowano
to ładuj się w jałdi i wbijaj , jak chcesz to na pw bij :decayed::decayed::decayed:

podeśle tam MPRzJ czyli mojego prywatnego rumuna z jastrzębia :polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

myślisz że dojedzie :decayed::decayed:

no fakt z jego gabbbblotą to nic nigdy nie wiadomo :polew::polew::polew:

to może ty wpadniesz również , obejrzał bym twoją gablote :decayed::decayed:

Opublikowano
Arturo nie zapomnij przez Cieszyn przejechać :decayed::decayed:
po co... jak właczy ksenon w Bielsku to pewnie w Cieszynie zobaczysz łune :decayed:

lecz brackie masne musi odebrać :decayed::decayed:

Dla mnie ?????? :kox::kox::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.