Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

podswietlane Klamki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już dawno robiłem podświetlanie klamek u siebie. efekt na foto taki

http://motokiller.pl/221854/Swiecace-klamki

powiem Ci tak. jakbyś zrobił od góry lepszy efekt jest o wiele niż z boku tak jak masz Ty. możesz zobaczyć u mnie jak to wygląda ;]

Opublikowano

ja już dawno robiłem podświetlanie klamek u siebie. efekt na foto taki

http://motokiller.pl/221854/Swiecace-klamki

powiem Ci tak. jakbyś zrobił od góry lepszy efekt jest o wiele niż z boku tak jak masz Ty. możesz zobaczyć u mnie jak to wygląda ;]

No nawet :) Była to pierwsza rzecz jaką robiłem sam więc i tak jestem zadowolony z efektu :) I mowie diody zostały kilka dni po zrobieniu zdjęć spiłowane więc efekt jest o niebo lepszy niż na foto :)

Opublikowano

No nawet Była to pierwsza rzecz jaką robiłem sam więc i tak jestem zadowolony z efektu I mowie diody zostały kilka dni po zrobieniu zdjęć spiłowane więc efekt jest o niebo lepszy niż na foto

ja od razu spiłowałem

Opublikowano

No nawet Była to pierwsza rzecz jaką robiłem sam więc i tak jestem zadowolony z efektu I mowie diody zostały kilka dni po zrobieniu zdjęć spiłowane więc efekt jest o niebo lepszy niż na foto

ja od razu spiłowałem

ja jeszcze nie miałem pojecia o takich rzeczach więc zrobiłem to pozniej :) Super sprawe zrobił Charakterek z Motokillera podesłać link ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam kupiłem diody 12v podczepiłem się pod włącznik szyb wszystko ładnie świeci lecz szyba sie opuszcza co zrobiłem źle??

Opublikowano

źle się wpiąłeś prawdopodobnie pod przycisk szyb, nie w te piny co trzeba

Opublikowano

hymmm to możesz powiedzieć w jakie Ty się wpiąłeś?

Opublikowano

hymmm to możesz powiedzieć w jakie Ty się wpiąłeś?

kolego na poprzedniej stronie albo jeszcze wcześniejszej było dawane zdjęcie przełącznika szyb i zaznaczone strzałkami w które nówżki się wpiąć

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja tak samo ogarnąłem taki modzik :)

40943053743636783093.jpg

Mam słąby aparat w telefonie więc dobrze nie widać oświetlenia ale po spiłowaniu czubka na równo z obramówką światło rozkłada się w miare po równo lecz i tak widać punkcik gdzie bardziej skupia:)

Dodam ,że zakupiłem diody pod 12V więc rezystorki nie były mi potrzebne:)

Co do podłączenia to od strony kierowcy brązowy - masa ,a plus to te dwa kabelki włożone do jednego pinu(są one czerwone) ,po stronie pasażera tak samo się wpinamy lecz tam kolory są inne :)

U mnie diody gasną jak zamkne drzwi(oczywiście jeśli samochód nie jest na zapłonie bądz nie ma postojówek załączonych)lub jak zamkne centralką to wtedy załączą się i zaraz wyłączą ,fajny też efekt z tym:)

aha dodam ,że ja nie miałem lutownicy i po prostu kabelki od diody połączyłem kostkami i ładnie zabezpieczyłem :)

Edytowane przez damianw412

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

montował ktoś już podświetlenie klamek od A6 C5 do B5 przedlift?

Opublikowano

ktoś rezał coś takiego, kiedyś trafiłem na zdjęcia chyba nawet z takiej roboty :)

Opublikowano

ktoś rezał coś takiego, kiedyś trafiłem na zdjęcia chyba nawet z takiej roboty :)

bo jestem w posiadaniu ogi lampek i nie wiem jak by to wygladało i czy do ogarnięcia w ogóle :)

Opublikowano

z pamięci to CI nie powiem, weź wyjmij sobie klamke dostaw ori lampkę i zobacz czy się mieści z długości i jest na tyle proste miejsce aby to wmontować, a jeśli tak to potem banał :)

ja bym wziął odpowiedniej grubości wiertło (takie jak lampka) założył na wkrętarke i ostrożnie wywiercił dziurke po czym jechał tym wiertłem na bok i ładnie powinien sie pasek robić :)

przynajmniej taka technika poskutkowała u mnie gdy wycinałem otwory na podświetlanie ziemi po otwarciu drzwi :)

Opublikowano

z pamięci to CI nie powiem, weź wyjmij sobie klamke dostaw ori lampkę i zobacz czy się mieści z długości i jest na tyle proste miejsce aby to wmontować, a jeśli tak to potem banał :)

ja bym wziął odpowiedniej grubości wiertło (takie jak lampka) założył na wkrętarke i ostrożnie wywiercił dziurke po czym jechał tym wiertłem na bok i ładnie powinien sie pasek robić :)

przynajmniej taka technika poskutkowała u mnie gdy wycinałem otwory na podświetlanie ziemi po otwarciu drzwi :)

sprzęt do wycinania mam, ori lampki też, pytam tak ogólnie, bo jakby ktoś robił to podpowiedziałby jak je najlepiej ustawić, bo nie chcę wyciąć dziury a potem będzie coś nie tak:) Lampka diodę razem z kablem ma wygięta do góry i nie wiem czy się zmieści w boczek bez problemu

Opublikowano

na 100% ktoś to robił, moze nawet w tym temacie ktoś pisał, zobacz czały temat strona po stronie moze tutaj to widziałem ;)

Dlatego mówie ze najlepiej bedzie Ci wyjac boczek i zobaczyć jak to wszytko wyglada tak na sucho :)

  • 2 lata później...
Opublikowano

U mnie w b5  są puszczone od  góry wewnętrzne a od zewnątrz białym led w klamce podłączony pod moduł home coming i wszystko ładnie pasuje 

Edytowane przez KULARESKO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.