Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podswietlane Klamki


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

Stasiu nie opłaca Ci się ciągnąć nowego przewodu z pod stacyjki z 2 względów:

1. na uj Ci tyle kabli w tych drzwiach

2. nie beda Ci się klamki podświetlać po wyłączeniu stacyjki, aż do momentu otworzenia drzwi. tylko będa gasły razem z wyłaczeniem zapłonu ( tak jak jest u mnie, bo ja ori miałem korbki, a szyby w prądzie dokładałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyłączeniu zapłonu ona będzie jeszcze świecić tak jak i przyciski w drzwiach bo po wyłączeniu zapłonu jest jeszcze jakiś czas na to aby zamknąć szyby i dlatego prąd jeszcze dochodzi ale chyba jak zauważyłem u siebie że jak wyłaczysz zapłon i wyjmiesz kluczyk to po otworzeniu drzwi kierowcy i zamknięciu od razu odcina dopływ prądu tak jak by wiedziało że kierowca już opuścił pojazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokladnie tak jak mowi piotrek po wyjeciu kluczyka i nie wychodzeniu z auta masz minute podswietlane jeszcze ale tylko otworzysz i zamkniesz drzwi i swiatlo gasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie świeci jakiś czas a mam podłączone pod podświetlenie tak jak Wy...

Zamykam auto i dalej swieci nie wiem przez ile ale swieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja po otworzeniu drzwi kierowcy i zamknięciu gaśnie ale gdy wcisnę pilotem aby zamknąć centralny to znowu się podświetla bo idzie impuls na domykanie szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. W najbliższym czasie będzie montaż. W połączeniu z podświetlanym progiem, Będzie wypasione CLH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dawno robiłem podświetlanie klamek u siebie. efekt na foto taki

http://motokiller.pl/221854/Swiecace-klamki

a kolego piłowałeś w tych diodach łepki bo widzę że światło u ciebie świeci w jednym punkcie a jak byś spiłował łepek to światło ładnie się rozprasza po całej wnece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dawno robiłem podświetlanie klamek u siebie. efekt na foto taki

http://motokiller.pl/221854/Swiecace-klamki

a kolego piłowałeś w tych diodach łepki bo widzę że światło u ciebie świeci w jednym punkcie a jak byś spiłował łepek to światło ładnie się rozprasza po całej wnece

Dokładnie tak jak piszesz ale jeszcze nie wszystko stracone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie tylko trzeba drugi raz rozebrać żeby diodę wyciagnac i ładnie opiłować jej łepek, ale to kolega już sobie zrobi jak bedzie chciał każdy ma swój gust i zrobi po swojemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy to jest foto zaraz po robocie. Łebki są obecnie spiłowane i światło ładnie rozświetla cała wnękę klamki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...