Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polak kupi, byleby nie przekroczył 200 tys. km


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze bylo wlasnie jak szukałem B6 w dieslu i mowilem ze lubie dojeżdżone auta z minimum 200 tys. km przebiegu i...... miałem problem :decayed:

kumpel sprowadził Golfa ktory mial poltora roku i nayebane 200 tys :decayed:

w srodku ideał, nikt nie chcial kupic, skręcił do (uwaga) 50 tys. i poszedł nastepnego dnia

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chore ale prawdziwe . Polak ma takie podejście . Musi być mniej niż 200 tyś na blacie :kwasny:

Jezdziłem jakiś czas temu Busami po Europie i każdy robiło około miliona I zawsze Przeładowany i mało kiedy odpoczywał

Więc nie rozumię dlaczego Ludzie boją się tej magicznej sumy na liczniku. Wolą Kręcone z 500-700 tysi do 190tysi A potem jest płacz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko wszyscy to wiedza naprwde wszyscy a dalej kazdy z Was jak szuka to najlepiej aby mial ponizej 200 taka prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko wszyscy to wiedza naprwde wszyscy a dalej kazdy z Was jak szuka to najlepiej aby mial ponizej 200 taka prawda

Przyznam szczerze, że szukałem Audi z przebiegiem poniżej 200 tys. km i taki się znalazł... :wink:, a czy 185 tys. km to był ori przebieg nigdy się nie dowiem...

W listopadzie zeszłego roku kupiłem Saaba 9-3 z 2007 roku z przebiegiem 265 tys. km. Pewnie, jakbym go chciał sprzedać, to przebieg musiał bym zmniejszyć :facepalm:.

W ogóle nie widać, że ma tyle przejechane. Teraz jak kupowałem Saaba to nie patrzyłem na przebieg, tylko na stan techniczny, a do przebiegu nie przywiązywałem takiej wagi jak w przypadku kupna Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko wszyscy to wiedza naprwde wszyscy a dalej kazdy z Was jak szuka to najlepiej aby mial ponizej 200 taka prawda

bo Polak kupuje używane auto dlatego, że na nowe go nie stać ale tak samo długo i tanio chciałby pojeździć jak salonowym. Patrzy się na przebieg i szuka aut jak najświeższych. Rzecz normalna w całym cywilizowanym świecie. Nienormalne to jest to, że można w tym kraju bezkarnie robić ludzi w chu... a nie to, że człowiek szukający auta zachowuje się w sposób jak najbardziej oczywisty. Mówienie więc, że Polacy to idioci bo patrzą na przebieg jest więc conajmniej nie na miejscu. Auta oczywiście mogą być w zupełnie różnym stanie ale to jest zupełnie inna dyskusja i generalnie nie tworzy reguły. Tak się czasem zastawiam kto i jaki ma cel w tym, że cięgle jest nagonka na Polaków.... to robią źle, to niedobrze, że za mało tego, za dużo tamtego i w ogóle najbardziej zeszmacony naród w europie... komu kuźwa na tym zależy, żeby Polacy sami nabrali o sobie takiego przekonania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni karać tych co cofają liczniki by na tym zarobić. Ale Polak już taki jest Woli cofnąć licznik i zarobić kilka tyś więcej A kupujący by chciał wydać 10-20% wartości nowego auta z przebigiej jak by niedawno z salonu wyjechało. Więc koło się zamyka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni karać tych co cofają liczniki by na tym zarobić. Ale Polak już taki jest Woli cofnąć licznik i zarobić kilka tyś więcej A kupujący by chciał wydać 10-20% wartości nowego auta z przebigiej jak by niedawno z salonu wyjechało. Więc koło się zamyka :kwasny:

proste jak budowa cepa , dlaczego w niemcowni krecenie licznikow to margines? bo za to idzie sie do pierdla i dostaje takie kary ze kazdy sie boi , nic nikt nie zataja bo ma potem przejebane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turasy w niemcowni też cofają ale nie sprzedają ich u siebie tylko takie furą idą na wschód :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko wszyscy to wiedza naprwde wszyscy a dalej kazdy z Was jak szuka to najlepiej aby mial ponizej 200 taka prawda

ale dlaczego bo jak kupisz ze 150km dolatasz 250 to jeszcze pójdzie a jak kupisz z 250 dolatasz do 400 to już nie sprzedaż bo przecież to trup... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z Niemiec nie może mieć poniżej 200tysi 10 letnie bo to nie realne w Niemczech. Wszędzie Autostrady Niemcy Często pracują kilka set km od miejsca zamieszkania Więc przelody roczne są większe niż u nas w Polsce się robi. A że Polak chce mały przebieg A sprzęt do korekty liczników to kilka setek więc Kręcą na Maksa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko wszyscy to wiedza naprwde wszyscy a dalej kazdy z Was jak szuka to najlepiej aby mial ponizej 200 taka prawda

ale dlaczego bo jak kupisz ze 150km dolatasz 250 to jeszcze pójdzie a jak kupisz z 250 dolatasz do 400 to już nie sprzedaż bo przecież to trup... :facepalm:

no powiem Ci ze z 250 to juz ciezko wiem bo moje poprzednie b7 mialo 220 i co z tego ze bylo za***iście zrobione doinwestowane , przez pol roku zero telefonu. Przyjechal seves i zabral i tez pamietam mowil ze mu ludzie mowili ze drogo ze taki przebieg , po miesiacu jak z nim rozmawialem to stwierdzil ze w promocji auto dostal. Prawda jest taka ze 40-50 % aut jak nie wiecej 5 letnich w gore czyli roczniki wydaje sie mlode np 2008 maja przebiegi grubo powyzej 200 a nawet 300 . Oczywiscie na budziku magiczne 170. Gdyby prawnie bylo to uregulowane to kazdy by mial tyle ile trzeba i jakby sie chcialo auto z przebiegiem powiedzmy 100 tys to niestety ale trzeba by bylo zabulic i wtedy by sie okazlo ze auto z przebiegiem 300 tys tez moze jezdzic i jest ok. To tylko kwestia mentalnosci

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Turasy w niemcowni też cofają ale nie sprzedają ich u siebie tylko takie furą idą na wschód :whistling:

no to proste dlatego nie bierze sie pod uwage aut z dopiskiem nur fur export bo to pewne ze szrot. Ale jak wpiszesz w mobile w wyszukiwarce to okaze sie ze tych ogloszen relatywnie jest malo , gdyby teraz za pomoca magicznej rozdzki przeniesc caly polski rynek na zachod to musialbys do 95 % ogloszen dopisac tylko na export :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko wszyscy to wiedza naprwde wszyscy a dalej kazdy z Was jak szuka to najlepiej aby mial ponizej 200 taka prawda

ale dlaczego bo jak kupisz ze 150km dolatasz 250 to jeszcze pójdzie a jak kupisz z 250 dolatasz do 400 to już nie sprzedaż bo przecież to trup... :facepalm:

Auto z kilometrami i latami się starzeje i nie zmienią tego żadne inwestycje poczyniane przez właściciela. Choćbyś na uszach stanął, z przelatanego auta nie zrobisz nowego i koniec. A jak ktoś tego nie widzi to on ma problem a nie cała reszta świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko wszyscy to wiedza naprwde wszyscy a dalej kazdy z Was jak szuka to najlepiej aby mial ponizej 200 taka prawda

nieprawda, ja chcialem powyzej 200 tysi a znalazłem z prawie 300 tys. ;D ale jestem pewien że prawdziwy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu żyje w nieświadomości przebiegu własnego auta :whistling: czasami lepiej żeby tak zostało,po co niepotrzebny stres,mam kumpla robi w aso VW,opowiadał mi że kiedyś przyjechał starszy pan passatem 1.9tdi 2002r posiadał go ze 3 lata i w trakcie naprawy dowiedział się o faktycznym przebiegu otóż nie miał 180tysi jak wskazywał zegar tylko 580tysi....chłop się załamał :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam rekord z jednego ASO VW wynosił skręcone 760 tysi na 180 :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś klienta z Polówką którą kupił córce od kolegi co sprowadził VW z niemiec z magicznymi 120 tyś km . Był to diesel z roku 2004 . Chciał żebym mu sprawdził przebieg - w tym autku zapis km jest też w sterowniku silnika - tak tez zrobiłem . Po odczycie nie chciało mi się powiedzić mu ile ma naprawdę - pokazałem ekran komputera - 470 tyś :) Mina właściciela auta bezcenna .

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...