Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi 1.8T Quattro 200Km ABT Recaro Gwint


matibronx

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to fotele byś wyprał, bo wyglądają jak by ktoś tam :jerk:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, nie czekam do wieczoru :P

20130621_153940.jpg

20130621_154016.jpg

20130621_154040.jpg

20130621_154116.jpg

20130621_154143.jpg

20130621_154222.jpg

20130621_154513.jpg

---------- Post dopisany 28-06-2013 at 02:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2013 at 16:45 ----------

Ale za to fotele byś wyprał, bo wyglądają jak by ktoś tam :jerk:

:grin:

fotele czekają na trochę czasu, mam zamiar je wyprać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend przyniósł mojej a4-ce rozrządzik, termostat i pompe wody. grzała się i wyszło na jaw, że pompa pokłóciła się z wirnikiem i nie było cyrkulacji płynu. Na szczęście już jest wszystko Git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak auto oby sluzylo bezawaryjnie ;) W pelni sie zgodze sie z kolegami w sprawie lamp, tandetnie wygladaja.... Ale jedna rzecz duzo mocniej irytuje, wlepy na seryjnym kozowatym aucie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ja z rok temu jak wisala na allegro za smieszne pieniadze z pomietym blotnikiem prawym przednim, krzywo stojacym prawym przednim kolem i strasznie dojechana wewnatrz..

Mialem po nia gnać ale odpuściłem :P ale widze ze wyprowadziłeś ją na ładna sztuke :)

fajna opcja, hamulce, silnik, no i Q :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, pokaż co masz za hamulce na przodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak auto oby sluzylo bezawaryjnie ;) W pelni sie zgodze sie z kolegami w sprawie lamp, tandetnie wygladaja.... Ale jedna rzecz duzo mocniej irytuje, wlepy na seryjnym kozowatym aucie :banghead:

hmmy kozowatym... każdy ma inny punkt patrzenia na glebę, autem pomykam na codzień wiec gwint jest skręcony aby ładnie się prezentowała, lecz każda próba podjazdu pod krawężnik kończy się tak samo - każdy inteligentny człowiek wie jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak auto oby sluzylo bezawaryjnie ;) W pelni sie zgodze sie z kolegami w sprawie lamp, tandetnie wygladaja.... Ale jedna rzecz duzo mocniej irytuje, wlepy na seryjnym kozowatym aucie :banghead:

hmmy kozowatym... każdy ma inny punkt patrzenia na glebę, autem pomykam na codzień wiec gwint jest skręcony aby ładnie się prezentowała, lecz każda próba podjazdu pod krawężnik kończy się tak samo - każdy inteligentny człowiek wie jak.

Ja swoim tez pomykam na codzień i nie mam problemów, trzeba umieć jeździć ale jak ktoś widać jest ynteligentny to ma problemy z tym:grin: Z drugiej strony nie wiem po co Ci gwint jak takie obniżenie uzyskujesz na ori zawieszeniu 1be, w każdym razie Twój cyrk, Twoje małpy, dorośniesz trochę i sam dojdziesz do wniosku, że nie tędy droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak auto oby sluzylo bezawaryjnie ;) W pelni sie zgodze sie z kolegami w sprawie lamp, tandetnie wygladaja.... Ale jedna rzecz duzo mocniej irytuje, wlepy na seryjnym kozowatym aucie :banghead:

hmmy kozowatym... każdy ma inny punkt patrzenia na glebę, autem pomykam na codzień wiec gwint jest skręcony aby ładnie się prezentowała, lecz każda próba podjazdu pod krawężnik kończy się tak samo - każdy inteligentny człowiek wie jak.

Ja swoim tez pomykam na codzień i nie mam problemów, trzeba umieć jeździć ale jak ktoś widać jest ynteligentny to ma problemy z tym:grin: Z drugiej strony nie wiem po co Ci gwint jak takie obniżenie uzyskujesz na ori zawieszeniu 1be, w każdym razie Twój cyrk, Twoje małpy, dorośniesz trochę i sam dojdziesz do wniosku, że nie tędy droga...

Kolega pomyka na 1be i uwierz mi stoi dużo wyżej niż moje audi, a ja nie glebie do końca swojej bo po to kupiłem quattro, żeby częściej niż czasami ją ubrudzić. dziękuję, za obiektywną krytykę :D i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś się jednak chciał przesiąść na 1be to jestem zainteresowany gwintem o ile to nie chińskie gówno.. na pewno będzie się nadal ładnie prezencić a wygoda będzie większa.

Fajne autko, ciekawe co tam namotali w sofcie abt :whistling: i ile z tego zostało (soft też mogę odkupić, dam na dobrą flaszkę :grin:)

jaki to kod lakieru? kumpel ma lz5s (bardzo rzadki okaz) i to też jakiś pomarańcz.. a myślałem, że mój ly1t to już rzadkość :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby brudzic to nie trzeba Q miec :decayed: ja wystarczy ze raz sie przejade do DE autostrada zwlaszcza teraz i auto ujebane jakbym z offroad wrocil :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...