Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] A4-ka Trolla (Sprzedana)


DJ_Troll

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, dzięki.
A tu obiecane zdjęcia (robione na szybko):

qp49.jpg


hdnf.jpg

y24y.jpg

A tu jeszcze zdjęcie z podróży (kiedy przywoziliśmy ją do domku :D, w tle nasz stary, dobry Yaris )

wops.jpg



---------- Post dopisany 22-01-2014 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 21:28 ----------

Jak widać miał miejsce mały edicik :grin:

Zdjęcia dorzucę potem (j/w zresztą)

Edytowane przez DJ_Troll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej wymieniałem w AutoMax w Sosnowcu.

Olej Mobil ATF 5.5L - 440zł (5.5*80)
Usługa - 100zł

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

I kolejny mały edit :D

Edytowane przez DJ_Troll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, N2O jeszcze nie mam :decayed:

Ale tak ogólnie to ładnie, bez check-ów, nie szarpie i nie czuć zmiany Pb->LPG LPG>Pb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna bryczka.

Mam bardzo podobną BFB z gazem:grin: Landi Renzo z Dwustopniowym reduktorem LPG. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko , suuper silnik , ale ta skrzynia wcześniej czy później przyprawi ci troche siwych włosów, ja swoją sprzedałem z multitroniciem , teraz szukam A4 z manualem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Instruktor83 - Mamy właśnie w planach swap Multi na 7 lamel, albo auto też sprzedamy (czego ja osobiście nie chcę :confused4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie chciałem się rozstawać z autem , ale na szczęście sprzedałem i teraz koniecznie manual, multitronic naprawiałem , z kieszeni uleciało mi niecałe 3tyś i powiedziałem że musi być manual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co , ja wogóle tego nie brałem pod uwagę, po tym jak jeździłem multitronickiem 7 miesięcy , dostałem tak w kość ,że nie brałem już tego wogóle pod uwagę, teraz szukam zadbanej 1.9 TDI w manualu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Instruktor - Nasza ma już niecałe 200 kawałków nabite, a .... wie jak była używana. Ale podobno olej NIGDY w skrzynce nie był wymieniany i w serwisie spuszczali żwir a nie płyn...

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2014 at 15:19 ----------

@instruktor - Potwierdzam twoje słowa. Multi padło po 198 670 km. Robimy swapa na manual :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @4rings.

...szkoda że alumki nie mogą się kręcić :decayed: (martwe multi :facepalm:)

---------- Post dopisany 17-05-2014 at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 22:27 ----------

rób program i będzie AVJ 180 :grin:

Programik w planach ale dopiero po uszczelnieniu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odme odzielnie nie idzie kupic trzeba razem z pokrywa zaworów koszt 700 zł :decayed: kolega m tak mowił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się udało wymienić samą odmę ori :kox:

---------- Post dopisany 10-02-2015 ----------

Dobry :hi:

Update (po prawie roku) :D

Utrata mocy to nie zbyt mała ilość dochodzącego powietrza, tylko był uwalony czujnik pozycji pedału hamula (sprzęgło z multi wariowało)

30 złotków trochę dłubania na parkingu i jazda :D

Teraz jakoś jeździ i za niedługo urodzinki (199975km) :decayed:

Co się zmieniło w ciągu roku?

  • Nowe Audio (radio Alpine USB;w końcu problem z tylnymi głośnikami rozwiązany + Tuba Magnat Bass Reflex 500W (max?) + Wzmachol Magnata do tuby 300W)
  • Audio w tyle zrobione (nie było wysokotonówek w górze drzwi; wzięliśmy z Passata, dolne niskotonówki to była jazda. Po lewej stronie zagrzybiony głośnik z B5, po prawej tylko dziura... teraz ori B6 :D ) - Najwyraźniej auto wogóle nie miało radia.
  • Ogarnięty multitronic (j/w)
  • Nowy aku MaxGear-a (...że niby Bosch, ale dostaliśmy ze zwalonej partii... Trzyma max 2 zimowe noce :kox: )
  • Pociągnięta tylna instalacja do ori Audi Audio System (tak na wszelki...)
Edytowane przez DJ_Troll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...