Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym zostawił w Chromie. :wink: Ładna Sztuka ogólnie i rezanko też niczego sobie. :naughty::good:

Opublikowano
  • Autor

Od takiego Rezacza to miód na dusze:jerk:

Chromowane optycznie wydaja się większe, poza tym Turdzi ma w czerni:decayed:

Końcówki miały być do smerfety razem z pakietem DTM...

Był plan, ale ruda go pokrzyżowała :kwasny:

Opublikowano

zdecydowanie chrom :good:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze, nie wiem czy będę szczęśliwy z tym jasnym chromem:confused4:ojta.jpg

Opublikowano

Ja bym zostawił :thumbup1:

Opublikowano

Zrób VT w czarnym macie i wklej foto zobaczymy które lepsze.

Opublikowano
  • Autor

Tu mam "na żywo" stare ori w czarnym macie:

faox.jpg

Relingi i ramka są chromowane... Zobaczę jak będzie jasno, może też mi się spodoba:decayed:

Opublikowano

Dla mnie chrom tym bardziej, że masz chromy wokół szyb, relingi i grill są też w chromie:wink:

Opublikowano
Dla mnie chrom tym bardziej, że masz chromy wokół szyb, relingi i grill są też w chromie:wink:

+1

Opublikowano

Only chrom, fajnie komponuje sie ze znaczkiem OOOO oraz elementami co masz w chromie. Ja mam Ibisa w pakiecie black ale tez mam chromowane koncowki. Gra to ze znaczkiem i kolpaczkami felg ktore tez maja chromowane obwodki :wink:

Opublikowano
Hmm, chyba zostanie jasny...Do dziury w dachu czarny był OK, ale tu mam mieszane uczucia.

Zderzak przód do s-ki by mnie uszczęśliwił na jakiś czas:jerk:

---------- Post dopisany 09-01-2014 at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 07:56 ----------

Doszyty daszek:

http://img571.imageshack.us/img571/1018/6vaq.jpg

Wrzuciłem na benzynowym, i napisze jeszcze tutaj:

Pilny problem: co zrobić żeby KAT wygenerował jakiś błąd? Dostane wtedy nowy przy okazji rozbebeszania silnika.

Pany podrzucicie jaki numer ma ta lotka na klapę od s-line?

Opublikowano

No ja jak zwykle przeglądam pół forum i nie znajduję tego co potrzeba:facepalm:

Dziękujemy Cuberowi:thumbup1:

No jak spojrzałem na cenę to już mi się odechciało lotki:facepalm:

Ide stąd nie będę chłopakowi wątku brudził:wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy ta sama lotka nie ma dwóch numerów: jeden do sline, drugi do style pakiet:

8K9827933A(23)

566147fb0d7643872b14333e13de6d94.png

8K9071640A 9AX(6)

636075100.jpg

Ja kupiłem ori dzięki cynkowi z forum za 250zl. Szukaj kompletnej klapy, są praktycznie za te same pieniądze. Popytaj na trooopie, nie ma pana nad forumowych niuchaczy:cool:

aqcf.jpg

Opublikowano

kominy tlyko w chromie , czarne wygladaja jak z tdika :)

Opublikowano
  • Autor

Czaki, ale teraz kominy w benzynach są okopcone a diesle dzięki DPF-owi czyste jakby wczoraj z fabryki wyjechały:kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Czaki, ale teraz kominy w benzynach są okopcone a diesle dzięki DPF-owi czyste jakby wczoraj z fabryki wyjechały:kox:

Racja ja swoje musze za każdym razem polerować bo zachodzą sadzą:facepalm:ale co chrom to chrom:wink:

Opublikowano

haha no w sumie tak : )

Opublikowano
  • Autor

Już od roku szukam zawiechy, niestety z wielkim pechozolem(sprzedawcy nie mają pojęcia czym handlują:kwasny:) Wiec gdyby ktoś przyuważył:

do klas wagowych:

przód 0JH:

amort.8K0413031CK,

springi8K0411105EDfioletowy|pomarańcz|pomarańcz|pomarańcz

tył 0YL:

amort.8T0413031AF,

springi8K0511115HC zielony|szary|niebieski|niebieski.

Montowali to również w A5 i A7. Pewnie i w A6 tez.

Opublikowano

Hmm po numerze w ASO cena amorka przód 530zł tył też 530zł spring przód 350zł tył 370zł. Jak na ASO to znośnie :) jakie to zawieszenie ? s-line ? 1bE ? 1bV ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.